Treść opublikowana przez mlody_d
-
E91 335d Ukręcona nasadka zabezpieczenia śrub.
Ciekawe czy dało by radę rozwiercić delikatnie nasadkę, zrobić lewy gwint, wkręcić inną śrubę i tak odkręcić - głośno myślę :wink:
-
E91 335d Ukręcona nasadka zabezpieczenia śrub.
Gdzieś czytałem o kilku takich przypadkach, zazwyczaj pomagało przyspawanie czegoś do śruby. W Twoich felgach może to być problem, może uda się coś "wbić" w tą śrubę. Coraz bardziej się zastanawiam czy montować te śruby zabezpieczające na lato.
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
No to trzymam kciuki żeby wszystko sprawnie poszło :D Powiem Ci, że ja używam tych łopatek znacznie częściej niż sądziłem, od teraz to wyposażenie obowiązkowe. PS: Przypilnuj Halfiego żeby wpiął kostkę do modułu przed testem łopatek, bo inaczej możesz przeżyć mały szok :norty:
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
No to będzie Pan zadowolony :norty: Kiedy się będziecie bawić?
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Dobry ruch :cool2: Kiera od M3, możliwe, że będzie konieczna mała przeróbka.
-
"nowe" czarne bmw e91 lci + eibach prokit
Tak z ciekawości jakiego producenta masz felgi? Na pierwszy rzut oka nie widzę żadnej różnicy:)
-
"nowe" czarne bmw e91 lci + eibach prokit
Czyli masz jednak innego producenta:) Co do rozstawu to z tyłu się trochę zmienił po lifcie - tak przynajmniej kojarzę z jakiegoś postu na forum.
-
Re: BMW E90 LCI ///M by mundi ATE POWER DISC+ATE CERAMIC
Z tym utrzymaniem czystości nie przesadzajmy, jak dla mnie jest idealna:) W poprzednim aucie miałem skórę, teraz mam alkantarę i już wiem, że to jest idealny materiał dla mnie: - lepiej trzyma, człowiek się tak nie śliska jak na skórze - latem nie parzy - zimą nie ziębi - moim zdaniem łatwiejsza w utrzymaniu czystości
-
"nowe" czarne bmw e91 lci + eibach prokit
Lift nie wpływa na felgi:) Kupiłem za pośrednictwem kolegi Kokos, który jest przedstawicielem producenta.
-
"nowe" czarne bmw e91 lci + eibach prokit
To ja nie kumam:) Na stronie producenta podają, że felga 8.5 ma ET35, natomiast felga 9.5 ma ET40. Brudne dawają radę, ale czyste powalają:D Ja testuję powłokę kwarcową i chyba faktycznie łatwiej o nie dbać.
-
"nowe" czarne bmw e91 lci + eibach prokit
Czyli masz wszystkie felgi tej samej szerokości, ja u siebie mam mieszany zestaw. Jak idzie Ci z czyszczeniem ich? PS: Mamy dobry gust :norty:
-
"nowe" czarne bmw e91 lci + eibach prokit
W skrócie tak:) Masz do nich jakieś dystanse?
-
"nowe" czarne bmw e91 lci + eibach prokit
Nie ma chyba dobrej jakości znaczków na klapę do kombi, także chyba pozostanę przy oryginalnych:)
-
"nowe" czarne bmw e91 lci + eibach prokit
Czy mi się wydaje czy masz czarne emblematy na masce i klapie? Gdzie je kupiłeś?
-
E30 318i, 1984, Avusblau - driftproject
Ciekawy :cool2:
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
Daj znać jak się klocki będą spisywały :wink:
-
E91 318iA Monacoblau Metallic (sprzedane) do zamknięcia
To teraz czas na 2.0d w autoamcie :wink:
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
Gdzieś widziałem środki, które po zdjęciu opony dają się wypłukać, czyli jej nie niszczą.
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
Ja bardziej myślę nad takim zestawem: http://allegro.pl/slime-safety-uszczelniacz-kompresor-kolo-zapasowe-i3604317075.html
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
Wiem muszę sobie taki sprawić :)
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
Ponieważ już zrobiłem trochę kilometrów po zmianie felg z 17 ROF na 19 XL mam kilka spostrzeżeń: - komfort jazdy na większości dróg się nie pogorszył - przy tragicznej nawierzchni trzeba jechać wolniej i bardziej uważać - spalanie o dziwo nie wzrosło co bardzo mnie pozytywnie zaskoczyło - w przypadku alarmu o niskim ciśnieniu lepiej mieć ze sobą jakiś ciśnieniomierz bo przy niskim profilu nie zawsze widać spadek ciśnienia Generalnie mimo obaw jestem zadowolony z jazdy na tak dużych kołach :)
-
Re: BMW E90 LCI ///M by mundi ATE POWER DISC+ATE CERAMIC
Czepili się bo wyglądają trochę "wulgarnie" w porównaniu z tymi: http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/petex6.jpg Najważniejsze, że Tobie się podoba :)
-
[E92] Jak doposażyć w OEM cyfrową gałkę biegów SAT?
Z tego co widziałem to są dwie wersje wyższa i niższa :)
-
Moja BMW E60 530d LCI 2009 rok :D
Tak moja i dzięki;) To muszę się lepiej rozglądać w drodze do Kępna. Pracujesz gdzie ciągniki, tkaniny, akumulatory czy mechanika? :wink:
-
ceny salonowych BMW - lekka kpina z klienta
Spokojnie pewnie baterie będą kosztowały extra 200 tys w rozbiciu na 5 lat :wink: