Treść opublikowana przez amador
-
montaz navi i xenonow
czesc, moge zamontowac i dokodowac navi pro w e70 . koszt 4000 za calosc pozdrawiam
-
Poprawa nagłośnienia X6
mam prawie nowy zestaw TOP HIFI ,16 glosnikow i wzmacniacz,oddam za rozsadna cene. pozdrawiam
-
Poprawa nagłośnienia X6
witam. proponuje zamontowac Top Hi Fi z 16 glosnikami,sprawa o tyle uproszczona bo masz juz HiFi. Logic z Equalizerem gra rewelacyjnie
-
pokrętło iDrive - problem z działaniem
witam. sa dwa rodzaje i drive, LOW (bez navi) i HIGH (do navi Professional) ten pierwszy nie dziala z Navi pozdrawiam
-
Polskie MENU w E70
super.martwi mnie tylko ze polski bedzie tylko w nowych navi tz.CIC a nie w tych montowanych do 2010roku ,CCC. a wiec dla wiekszosci nadal jedynym rozwiazaniem bedzie dogranie PL a nie wymiana navi na CIC pozdrawiam
-
Polskie MENU w E70
jak ktos ma ncs to ok.a jak nie? a tak pozatym nie istnieje $600 a wiec tego nie dodasz niby proste a piszesz brednie
-
POLSKIE MENU W NAVI
zamowiles navi do F11? wiem jak zaoszczedzic 12tys.zl przy zamawianiu navi proff.
-
Polskie MENU w E70
sama plytka nie wystarczy. przed wgraniem polskiego menu,trzeba podlaczyc komputer z odpowiednim programem,wejsc w odpowiedni modul i cos tam dodac cos tam ujac pozdrawiam
-
E60 professional Polskie menu
polskie menu dzial,lektora brak
-
E60 professional Polskie menu
u mnie w e70 dziala juz od roku
-
X6-Zestaw do DVD
witam.3500 razem z montazem.
-
Składanie lusterek
witam. u mnie jest dokodowane,ze jak przytrzymamprzycisk zamykania na 2 sekundy to wtedy sie skladaja,a wiec jest taka opcja
-
co sadzicie chp tuning w e70 3.0d
zrobilem w radwanicach k/wroclawia. 285ps i prawie 600NM. zrobili chip silnka i skrzyni. czuc roznice, teraz jestem na etapie dokladania dsp, bmw online,i mysle o noeej navi z HDD
-
co sadzicie chp tuning w e70 3.0d
dzieki. juz zrobione. teraz po czipie daje rade
-
E70 działający soft PL i mapa Polski
i co z tym polskim lektorem
-
[E61] Wymiana navi Business na Pofessional
dokladnie,koles mysli ze jak zdrapie naklejke to nikt nie dojdzie z jakiego to auta. na kombinatorow trzeba uwazac,mozna sobie klopotow narobic
-
E60 professional Polskie menu
brak polskiego lektora
-
POLSKIE MENU W NAVI
przed wizyta w BMW zawsze mozna polski zamienic na francuski,lub tak jak bylo przed zamiana 724150394
-
[E61] Wymiana navi Business na Pofessional
ta z allegro pasuje tylko do modeli po lifcie,a zdrapane naklejki z nr.moga swiadczyc tylko o jej pochodzeniu. kompletna navi z montazem i kodowaniem 4500zl. tel.724150394 wroclaw
-
Navigacja Bussiness
kazdy M-ASK do 2006 jest ze strzalkowa navi M-ASK2 (gdzies od polowy 2006 ) jest z mapa i strzalkami mozna je swobodnie podmienic (i dokodowac)
-
X3 zmiana zwykłych lamp na xenon fabryczny
witam. dlaczego nie moge wejsc na schematy BMW? potrzebne jakies haslo? gdzie mam podlaczyc ta mase? ktos pomoze?
-
Mapa 2010 do navi
tak. wyswietla na moitorze radary,i wszystie `POI [email protected]
-
Mapa 2010 do navi
mam taka w e70. sa juz wszystkie ulice we wroclawiu, sa tez radary i ine POI polecam
-
Nawigacja BMW M6 2006
to ma byc mapa do navi business cz professional?
-
co sadzicie chp tuning w e70 3.0d
witam. jak w tytule,chcialbym dodac troche mocy w mojej e70 3.0d. ktos poleci jakas sprawdzona firme w okolicy wroclawia