Skocz do zawartości

amador

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez amador

  1. witam.Gdyby ktos byl zainteresowany,to posiadam najnowszy soft z polskim menu oraz polskim lektorem do navigacji z dyskiem twardym bmw e70 pozdrawiam
  2. witam. posiadam soft do polskiego menu z lektorem do cic-a. wszystkie bmw 1ki,3ki,5ki,6ki,x5,x6,x1,z4 smialo pytac! pozdrawiam
  3. amador odpowiedział(a) na bmwx5e70 temat w X5 (E70)
    zrobilem 50,000km i nic sie nie dzieje,lubie na trasie troche przycisnac i wystartowac ze swiatel.ale w 90% jezdzis miedzy 2 a 3 tys.obr.tak wiec nic sie nie powinno stac.
  4. amador odpowiedział(a) na bmwx5e70 temat w X5 (E70)
    mialem 235 koni a podnioslem do 298,z tego co wiem mozna spokojnie jeszcze wiecej,ale nie chcialem przesadzic
  5. amador odpowiedział(a) na bmwx5e70 temat w X5 (E70)
    chipowalem we wroclawiu e70,silnik i skrzynia. jezdze juz ponad rok i jestem zadowolony. placilem 1500zl. tel.724150394
  6. mialem juz H8 Krypton ale wytrzymaly jakis miesiac ,i jedna sie przepalila. Moze mialem pecha!ile wam wytrzymuja te zarowki?
  7. przyznam ze PIAA wyglada niezle,czy to te zarowki za 80 funtow?co do tylnych lamp to wolal bym chyba troszke dolozyc i kupic org.lampy po liftingu.
  8. zadne zarowki nie dadza takiego efektu jak nowe LED 3 generacji w E70 LCI. jak narazie mozna je kupic tylko w BMW.koszt jednej 800zl,potrzebujemy 4 LED i dwie przetwornice Xenon,oczywiscie ringi tez sa inne.Pozostaje wymiana kompletnych lamp.
  9. WITAM. Panowie,koniec problemu z FSC do PAP I NAVI CIC,itd. mam w ofercie interface,podlaczamy go do CIC,do interface podlaczamy wtyk i gotowe. Navi dziala,Mapa Dziala,opcjonalnie Sterowanie Glosem i Odblokowanie DVD. wiecej info pod 724150394
  10. WITAM. Panowie,koniec problemu z FSC,itd. mam w ofercie interface,podlaczamy go do CIC,do interface podlaczamy wtyk i gotowe. Navi dziala,Mapa Dziala,opcjonalnie Sterowanie Glosem i Odblokowanie DVD. wiecej info pod 724150394
  11. mam pytanie do bmwe70lci m pakiet. dlaczego na zdejciu za autem masz palme,nie jestes z polski?czy to nie twoje zdjecie?(a moze i auto?)
  12. wejdz na strone wds http://www.bmw-planet.com/diagrams/release/en/index.htm i zobacz ze to jest to samo
  13. o jaka wiazke chodzi?
  14. zajmuje sie elktronika do bmw,mam dostawcow czesci, cena chyba ok.biorac pod uwage ze w podobnej cenie sprzedam swoje lampy
  15. OEM BMW LED bedzie pasowal,ale musisz wymienic wtyk. napewno bedzie blad przepalonej zarowki ( jest tak u mnie)moze mozna to jakos wykasowac ale narazie nie mam czasu nad tym usiasc pozdrawiam
  16. za lampy zaplacilem 3500zl.kupilem skretne bi xenony,takie same jak mam obecnie.jeszcze ichnie zakladalem bo doszly przed swietami,ale mam zamiar to zrobic jeszcze w tym roku.
  17. no i na co stawiacie? jakie to zr.siatla w nowych ringach? 1-LED? 2-Xenon? 3- Zarowka H...
  18. witam. w e70lci zmienione sa cale lampy a biale ringi to nie zadne zarowki z serii H. wymienialem juz 3 rodzaje "magicznych" zarowek ktore maja swiecic jak w LCI i nic z tego. zamowilem org.Lampy z modelu LCI.jeszcze ich nie zakladalem,zerkne co to za zarowki i dam wam odpowiedz.
  19. i po jednym basie pod fotelami przednimi
  20. amador odpowiedział(a) na hubert1975 temat w X6 (E71, E72)
    tak,bedzie. przy lusterku :D
  21. amador odpowiedział(a) na hubert1975 temat w X6 (E71, E72)
    caly zestaw sklada sie z kamery -800 zl.modul kamery,700zl. uchwyt 50zl.kable 400zl. Moge to zamontowac i dokodowac za 500zl. pozdrawiam
  22. amador odpowiedział(a) na PLN temat w Nawigacja samochodowa
    wymien czytnik
  23. czekam na material. z przyjemnoscia przetestuje i podziele sie uwagami pozdrawiam
  24. amador odpowiedział(a) na hubert1975 temat w X6 (E71, E72)
    wraz z nowym systemem CIC ,montowana jest nowa kamera. obraz rewelacja.
  25. amador odpowiedział(a) na 2171009 temat w X5 (E70)
    no ale zdjecia na tej aukcji sa z serii F a nie z X !!! wszystkie F od tego miesiaca maja juz PL,co seria X?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.