Treść opublikowana przez amador
-
Problemy z czytaniem pendrive'ow
combox to koszt 1300zl. jAK MASZ JAKIS MODUL BLUETOOTH to kabli juz nie potrzebujesz
-
Schemat podłączenia navi
podaj email , wysle PDF
-
Operacja - dołożyć bluetooth
tak.dokladnie. wszystkie kable,modul,antena,microfon,montaz,kodowanie. wszystko jak z fabryki. dla pewnosci prosze jeszcze vin auta
-
Operacja - dołożyć bluetooth
do cic jest dokladnie to samo,osobiscie zakladam tylko nowszy modul MULF
-
[E60] Montaz nawigacji CIC HDD do auta przed liftowego.
to bedzie 6113 8 380696
-
Problemy z czytaniem pendrive'ow
to comboxa raczej brak
-
Problemy z czytaniem pendrive'ow
masz office w MENU I drive?
- Moduł TV
-
Opny runflat...
bez paranoi,twardosc zwyklej opony napompowanej do 2,5 atm prawie niczym sie nie rozni od RFT,2,0atm,a jadac sobie 200km/h (oczywiscie na na niemieckiej autostradzie)ja mam komfort psychiczny ze RFT nie rozleci sie w mak jak zlapie gume. Co do opcji Pomoc w ubezpieczalni,tez mam swoje zdanie.Raz juz czekalem ponad dwie godziny na lawete.
-
[E61,60] Jaki program, interfejs i gdzie?
kup sobie INPA na poczatek
-
Problemy z czytaniem pendrive'ow
ten w schowku jest tylko do kopiowania danych lub muzyki na HDD do CIC w podlokietniku do odtwarzania muzyki,a w przypadku modulu Combox przez ten w podlokietniku i tylko przy bialym kablu apple do iphone wyswietlane sa okladki plyt itd.Z Combox mozna odtwarzac rowniez muzyke przez bluetooth ale jezeli wlaczam internet w aucie to wtedy bluetooth audio nie dziala.tak wiec lepiej podpiac kabel. ma ponoc wejsc kolejna opcja do Combox a mianowicie odtwarzanie filmow i teledyskow z iphona.tak wiec radze wymienic stary Bluetooth Modul na Combox. sa juz dostepne opcje BMW Connected (miedzy innymi wszystkie stacje radiowe swiata)oraz wybieranie glosowe wykonawcow,lub plikow pozdrawiam
-
Planowanie trasy podróży w X5 E70
witam. jezeli chodzi o cic: wpisujesz np.Berlin -zastosowac cel (lub wazne miejsca POI) -dodac kolejny cel -wybierasz nr.paryz -wprowadz nowy cel tak wybierasz wszystkie adresy a na koniec prowadz do celu pozdrawiam
-
Opny runflat...
pewnie,mozna i tak podejsc do sprawy.tylko ze po "buteleczce" opona nadaje sie do smieci,a z RFT chyba mozna jakos zalatac.(w sumie nie wiem co sie robi z RFT jak zlapie gwozdzia)
-
Opny runflat...
przez 2 lata jezdzilem na RFT 255/50/19 tyl 285/45/19. w kwietniu zmienilem felgi i kupilem nowe Bridgestone Extra Load 275/40/20 106Y i tyl 315/35/20 110W. w komforcie jazdy po polskich drogach nie widze zbytniej roznicy,w prowadzeniu ,w zakretach 20-ki bija na glowe 19. co do zmiany RFT na miekkie gumy,raczej bym sie nie zdecydowal.bezpieczenstwo!dodatkowe miejsce pod podloga zamiast kola!komfort psychiczny!idt. co do ceny - dawno sie juz pogodzilem ze za lepsze trzeba wiecej zaplacic
- Moduł TV
-
Pytania przed kupnem Z4
automat dla starszych panow,dobre dobre.tryb sportowy ,kickdown i steptronic tez dla nich?a moze czym staszy tym wygodniejszy sie czlowiek robi? wiekszosc z nas stoi w korkach a nie sciga sie na torze i w tej kwestji automat napewno wygrywa.juz po kilku dniach jazdy mozna wyczuc skrzynie i zapomniec o manualu.95% znajomych ktorzy pszesiedli sie do "automata"sa zadowoleni.mowie tu o przedziale wiekowym 20-40lat.jezdze juz trzecia bmw z zedu i nastepna bedzie napewno z automatem,a moze nawet SMG jak sie trafi bo mam wlasnie na oku z4 3,0 z SMG
-
Pytania przed kupnem Z4
witam,wszystko ok,ale koles przesadzil z tym bardzo bogatym wyposazeniem,z opisu wynika ze tylko skora i podgrzewane fotele.reszta to seryjne w 3.0i.a Co do skrzyni manualnej to mam pytanie do kolegi aurelius1987,dlaczego najlepsza??? jezdziles SMG?albo chodziasz automatem?nigly wiecej nie kupie skrzyni manualnej,czyli takiej ,jaka daja w standardzie
-
Pytania przed kupnem Z4
dodam ze to auto z USA,tylko dziwi mnie to ze nie ma okraglych obrysowek w przednim zderzaku ani w tylnym,czyli tyl tez byl wymieniany. i po tych wszystkich wymianach nie starczylo juz na wymiane tylnych lamp,bo przy wlaczniku swiatel nie ma tylnych przeciwmgielnych licznik i panel klimy - vers.USA. tylko tyle mozna napisac na podstawie dodanych zdjec
-
Pytania przed kupnem Z4
opis tej z warszawy mocno przesadzony. nie jest to pakiet aerodynamiczny. jezeli zawieszenei M to co oznacza podwozie M? zaden Full skrzynia to zwykly automat a nie Sekwencja SMG! Kontrola cisnienia jest w serii elektrychny dach tez jest w serii w 3.0 tempomat i komputer rowniez w serii 3.0 sport przycisk w serii i ciekawostka-reg.wysokosc podwozia!!!! hahaha I chyba tez podgrzewana Przednia szyba - to juz przesada!!! zapomnial dodac ze po dwonie z przodu,bo tyl jest przed liftem a przod po lifcie. sorry pomylilem sie, przedni zderzak tylko po lifcie.lampy byly juz za drogie bo kosztuja 2000za komplet,przed liftem lampy sa za 700 pozdrawiam
-
POLSKIE MENU Z LEKTOREM DO CIC SERII E
jest to org.soft lektor jest w jezlpolskim nie ma wydaania komend glosowych w j.polskim
-
Operacja - dołożyć bluetooth
wroclaw
-
POLSKIE MENU Z LEKTOREM DO CIC SERII E
1000zl. tel.724150394
-
Operacja - dołożyć bluetooth
czesc. calkowity koszt dolozenia bluetooth w e70, to 2000zl. wszystkie czesci oczesci org.bmw tel.724150394 pozdrawiam
-
POLSKIE MENU Z LEKTOREM DO CIC SERII E
nie da sie,
-
POLSKIE MENU Z LEKTOREM DO NOWEJ NAVI W E70
1000zl.