Skocz do zawartości

amador

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez amador

  1. combox to koszt 1300zl. jAK MASZ JAKIS MODUL BLUETOOTH to kabli juz nie potrzebujesz
  2. podaj email , wysle PDF
  3. tak.dokladnie. wszystkie kable,modul,antena,microfon,montaz,kodowanie. wszystko jak z fabryki. dla pewnosci prosze jeszcze vin auta
  4. do cic jest dokladnie to samo,osobiscie zakladam tylko nowszy modul MULF
  5. to comboxa raczej brak
  6. masz office w MENU I drive?
  7. amador odpowiedział(a) na Michał72 temat w X5 (E70)
    3500
  8. amador odpowiedział(a) na miniasy temat w X5 (E70)
    bez paranoi,twardosc zwyklej opony napompowanej do 2,5 atm prawie niczym sie nie rozni od RFT,2,0atm,a jadac sobie 200km/h (oczywiscie na na niemieckiej autostradzie)ja mam komfort psychiczny ze RFT nie rozleci sie w mak jak zlapie gume. Co do opcji Pomoc w ubezpieczalni,tez mam swoje zdanie.Raz juz czekalem ponad dwie godziny na lawete.
  9. kup sobie INPA na poczatek
  10. ten w schowku jest tylko do kopiowania danych lub muzyki na HDD do CIC w podlokietniku do odtwarzania muzyki,a w przypadku modulu Combox przez ten w podlokietniku i tylko przy bialym kablu apple do iphone wyswietlane sa okladki plyt itd.Z Combox mozna odtwarzac rowniez muzyke przez bluetooth ale jezeli wlaczam internet w aucie to wtedy bluetooth audio nie dziala.tak wiec lepiej podpiac kabel. ma ponoc wejsc kolejna opcja do Combox a mianowicie odtwarzanie filmow i teledyskow z iphona.tak wiec radze wymienic stary Bluetooth Modul na Combox. sa juz dostepne opcje BMW Connected (miedzy innymi wszystkie stacje radiowe swiata)oraz wybieranie glosowe wykonawcow,lub plikow pozdrawiam
  11. witam. jezeli chodzi o cic: wpisujesz np.Berlin -zastosowac cel (lub wazne miejsca POI) -dodac kolejny cel -wybierasz nr.paryz -wprowadz nowy cel tak wybierasz wszystkie adresy a na koniec prowadz do celu pozdrawiam
  12. amador odpowiedział(a) na miniasy temat w X5 (E70)
    pewnie,mozna i tak podejsc do sprawy.tylko ze po "buteleczce" opona nadaje sie do smieci,a z RFT chyba mozna jakos zalatac.(w sumie nie wiem co sie robi z RFT jak zlapie gwozdzia)
  13. amador odpowiedział(a) na miniasy temat w X5 (E70)
    przez 2 lata jezdzilem na RFT 255/50/19 tyl 285/45/19. w kwietniu zmienilem felgi i kupilem nowe Bridgestone Extra Load 275/40/20 106Y i tyl 315/35/20 110W. w komforcie jazdy po polskich drogach nie widze zbytniej roznicy,w prowadzeniu ,w zakretach 20-ki bija na glowe 19. co do zmiany RFT na miekkie gumy,raczej bym sie nie zdecydowal.bezpieczenstwo!dodatkowe miejsce pod podloga zamiast kola!komfort psychiczny!idt. co do ceny - dawno sie juz pogodzilem ze za lepsze trzeba wiecej zaplacic
  14. amador odpowiedział(a) na Michał72 temat w X5 (E70)
    nie jest tak prosto jak by sie wydawalo caly komplet to modul DVB-T uchwyt do niego wiazka przewodow dwa kable do anten dwie anteny montowane pod zderzak (koszt w BMW 1700 hihi) no i oczywiscie dopisac tv do auta pozdrawiam
  15. amador odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Z4 (E85/E86)
    automat dla starszych panow,dobre dobre.tryb sportowy ,kickdown i steptronic tez dla nich?a moze czym staszy tym wygodniejszy sie czlowiek robi? wiekszosc z nas stoi w korkach a nie sciga sie na torze i w tej kwestji automat napewno wygrywa.juz po kilku dniach jazdy mozna wyczuc skrzynie i zapomniec o manualu.95% znajomych ktorzy pszesiedli sie do "automata"sa zadowoleni.mowie tu o przedziale wiekowym 20-40lat.jezdze juz trzecia bmw z zedu i nastepna bedzie napewno z automatem,a moze nawet SMG jak sie trafi bo mam wlasnie na oku z4 3,0 z SMG
  16. amador odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Z4 (E85/E86)
    witam,wszystko ok,ale koles przesadzil z tym bardzo bogatym wyposazeniem,z opisu wynika ze tylko skora i podgrzewane fotele.reszta to seryjne w 3.0i.a Co do skrzyni manualnej to mam pytanie do kolegi aurelius1987,dlaczego najlepsza??? jezdziles SMG?albo chodziasz automatem?nigly wiecej nie kupie skrzyni manualnej,czyli takiej ,jaka daja w standardzie
  17. amador odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Z4 (E85/E86)
    dodam ze to auto z USA,tylko dziwi mnie to ze nie ma okraglych obrysowek w przednim zderzaku ani w tylnym,czyli tyl tez byl wymieniany. i po tych wszystkich wymianach nie starczylo juz na wymiane tylnych lamp,bo przy wlaczniku swiatel nie ma tylnych przeciwmgielnych licznik i panel klimy - vers.USA. tylko tyle mozna napisac na podstawie dodanych zdjec
  18. amador odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Z4 (E85/E86)
    opis tej z warszawy mocno przesadzony. nie jest to pakiet aerodynamiczny. jezeli zawieszenei M to co oznacza podwozie M? zaden Full skrzynia to zwykly automat a nie Sekwencja SMG! Kontrola cisnienia jest w serii elektrychny dach tez jest w serii w 3.0 tempomat i komputer rowniez w serii 3.0 sport przycisk w serii i ciekawostka-reg.wysokosc podwozia!!!! hahaha I chyba tez podgrzewana Przednia szyba - to juz przesada!!! zapomnial dodac ze po dwonie z przodu,bo tyl jest przed liftem a przod po lifcie. sorry pomylilem sie, przedni zderzak tylko po lifcie.lampy byly juz za drogie bo kosztuja 2000za komplet,przed liftem lampy sa za 700 pozdrawiam
  19. jest to org.soft lektor jest w jezlpolskim nie ma wydaania komend glosowych w j.polskim
  20. wroclaw
  21. 1000zl. tel.724150394
  22. czesc. calkowity koszt dolozenia bluetooth w e70, to 2000zl. wszystkie czesci oczesci org.bmw tel.724150394 pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.