Treść opublikowana przez amador
-
eksploatacja X5 3.0D vs 3.5D
nie zaluj na fotele. mam komfortowe,z masazami,podgrzewaniem i wentylacja. nie zamienilbym ich na inne.czescto jezdze z wroclawia do monachium,po 6 godzinach w aucie wysiadam i nie czuje przejechanej drogi
-
jak doposazyc e60 w nawigacje pro
w moim spisie 880 to $W 880 //English owner's handbook/service booklet //englsch/Betriebsanl./Serviceheft i ja cofam to nie mam opcji F4, to znaczy ze soc nie tak z programen??
-
jak doposazyc e60 w nawigacje pro
jak zadziala masz u mnie szampana (prawdziwego) jak sie z taba zkontaktowac? pozdrawiam
-
jak doposazyc e60 w nawigacje pro
witam. super.a jak dojsc do tej opcji? wpisuje sie to chyba w NCS? mozna krok po kroku? mysle jeszce o TV Tunerze,to chyba tak samo mam zrobic? pozdrawiam
-
jak doposazyc e60 w nawigacje pro
WYMIENILEM WSZYSTKO ,MONITOR,CCC I I DRIVE Z LOW NA HIGH I TERAZ CHCE JA DOKODOWAC DO AUTA,O TO MI CHODZILO!!! jest tez mozliwosc kodowania kontrolera LOW na HIGH,wtedy nie trzeba go wymieniac jak nie dokodujeszc navi moga niekture funkcje nie chodzic,tak jak u ciebie
-
jak doposazyc e60 w nawigacje pro
dlatego ci nie chodzi pdc itd.bo nie jest navi dokodowana do auta. wymiana i drive nic nie da
-
Tuner TV do E65
bez problemu. tuner napewno znajdziesz na aukcjach w inter.a kable w BMW kosztuja okolo400zl.
-
jak doposazyc e60 w nawigacje pro
witam. mam bmw e60 z radiem cd,chce zamontowac navi professional.po podlaczeniu wszystkich kabli musze ja dokodowac do auta. jak dokodowac CCC oraz dokodowac Controler I drive z LOW na HIGH. mam NCS Expert itd. czy ktos pomoze?
- X3 & X5
-
MK3 MONO A LCD
prosty interface. masz jakies zdjecie/ do czego chcesz go podpiac, do czytnika? do auta?
-
MK3 MONO A LCD
jaki to ma byc kabel? moze cos pomoege?
-
MK3 MONO A LCD
i co?dalo sie zrobic? mam ten sam problem!!
-
Czy mogę dołożyć bluetooth...
http://allegro.pl/item545052814_bmw_e39_e46_z4_x5_x3_zestaw_glosnomow_bluetooth.html jest caly zestaw do x5
-
Jaki skład zestawu audio.
no taki z ciebie meloman
-
[ e60 ] podłączenie dvd zew.
jezeli chcesz bawic sie z jakimis chinskimi bajerami, a zamiast sterowac i drive miec jakis dodatkowy pilot to prosze bardzo. proponuje org.BMW interface
-
Jaki skład zestawu audio.
jest tylko jedno wyjscie. kable+wzmacniacz DSP Logic 7 +glosniki. calosc gra BDB.
-
[ e60 ] podłączenie dvd zew.
mam taki interface za 1000zl. pozdrawiam
-
[X3] Dołożenie tunera TV.
kable w bmw jakies 400zl. antena 400 zl uchwyt 50 zl. dziala po podlaczeniu. bez kodowania. moge ci to podlaczyc ,u siebie w x3 sam wymienialem i dziala do dzis. mam nawet interface do odblokowania w czasie jazdy pozdrawiam
-
Navi professional a Bussines DVD róznice pomocy
witam. zalezy jaka roznica w cenie tych aut!navi business mozesz zawsze wymienic na navi professional -koszt z montazem okolo 1000 euro (razem z plyta) pozdrawiam
-
dziwny problem z bixenonami X3
witam. jezeli wymieniasz lampy ,to wymien rowniez modul wsiatel.wszystko bedzie OK. koszt takiego modulu okolo500zl. pozdrawiam
-
Navi E65
a co to za paragraf? pytam ,bo wole byc pewny!
-
gdzie + w kabinie?
jest w stacyjce na 100% masz tam kilka kabli,sam musisz zobaczyc ktory to. ja tak mialem diode od alarmu podlaczona, bez klucza byl prad,po przekreceniu stacyjka dioda gasla pozdrawiam
- gdzie + w kabinie?
-
[ x3 ] instrukcja obsługi - gdzie zdobyć
jezeli iteresuje cie w jezyku ang. moge ci podeslac link do strony. jezli tylko j.polski do proponuje do salonu.koszt 150 zl
-
Navi E65
raz juz mi sprawdzali plyte ,ale bylo to w niemczech na autostradzie. Ja tam wole miec org.i mam spokuj.