Skocz do zawartości

amador

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez amador

  1. amador odpowiedział(a) na paarc temat w F07
    witam.kazde auto ma plusy i minusy.sztuka jest wybrac takie ktore ma tych minusow mniej.jako kolejne auto wybralem biala 5gt 550i bi-turbo wypowiem sie za 2mies. jak juz bede mial autow garazu
  2. amador odpowiedział(a) na 2171009 temat w X5 (E70)
    czesc. zapraszam do wroclawia.wgram ci menu za free.kup plyte dvd i wypale ci jeszcze mape EU2012
  3. amador odpowiedział(a) na ignacd temat w X5 (E70)
    odpiecie RDC nie ma wplywu na inne systemy.
  4. amador odpowiedział(a) na ignacd temat w X5 (E70)
    witam. wypiolem wtyczke z modulu RDC,kontrolka zgasla pozdrawiam
  5. amador odpowiedział(a) na ignacd temat w X5 (E70)
    sorry ze pytam? problem z czujnikami rozwiazany?kontrolka nie swieci?mam na to rade,u mnie zadzialalo
  6. tak ,na marginesie temat zamkniety.650 cabrio zaparkowane przed domem.
  7. sa tez dobre sztuki z USA ,a szrot "klepany mlotkiem"mozna tez kupic z europy.
  8. dzieki,wybralem 650 w automacie,ale jest juz wystawiona na sprzedaz.do codziennej jazdy mam e70. szukam dalej albo e89 3.5 albo m6 pozdrawiam
  9. prosze o opinie.dlaczego 650 e64 Cabrio a nie M6 e64 Cabrio. Lub Odwotnie
  10. dzieki.nigdy nie biore pod uwage "okazji" lub najnizszej ceny,ale nawet 20.000 przy tym samym wyposazeniu to spora przesada.znam sie na bmw i wiem co jest ile warte.siedze w temacie od 13 LAT
  11. czesc. moim zdaniem modul TCU.to ten od bluetooth sos itd.kezeli padl by inny modul ktory jest podlaczony do MOST ,nie wyswietlb by sie symbol sos w kompie. ps.mam taki modul , pozdrawiam
  12. witam. zdecydowalem sie na 650 e64 cabrio z 2006 roku.moim zdaniem w full opcji!naco zwrocic uwage przy zakupie.\dlaczego ceny tego rocznika przy podobnym wyposarzeniu wachaje sie od 90.000 do 160.000 zl. jaka naprawde jest realna wartosc?zdaje sobie sprawe ze uszkodzone auto sprowadzone z usa i szybko (znaczy byle jak) naprawione moze byc nieco tansze,ale skad ta roznica w cenie? pozdrawiam
  13. klucz raczej ok.wymien wzmacniacz diversity
  14. amador opublikował(a) temat w E63, E64
    witam.przyplynela do mnie piekna 650 cabrio 07/2006 z USA.jest lekko przetarta z lewej strony,dokladnie mowiac brak lewej listwy progowej.pod ta listwa na wysokosci srodka drzwi kierocy,pod podloga wisza 3 kable.ktos moze wie do czego te kable?wtyczka tez jest urwana.POMOCY
  15. nie tak do konca,bmw online dziala tez z modulem TCU
  16. polecam combox,naprawde warto.
  17. koszt u mnie w podobnej cenie tylko robie to bez tego emulatora.Jest juz CIC to teraz musi byc Combox. (BMW Office,BMW Online,BMW Connected,Internet,Email,itd). Wgrywamy tez Polski Jezyk z lektorem ps.CIC super sprawa,bez porownania z CCC. Pozdrawiam
  18. jest jeszcze wersja tylko z USB- 2000zl.
  19. witam. gdybys potrzebowal jednak pomocy przy montazu CIC daj znac,Moze byc problem z mapa,PDC,Kamera. pozdrawiam
  20. a wiec proponuje modul Combox. mozna podlaczyc do niego USB a Iphone4 muzyke przekazuje poprzez bluetooth. do tego mamy internet,bmw apps,bmw online. dodajac do niego wkladke Media pod Iphone mozna ogladac filmy z Iphone na monitorze. Wkladki Media nie mam,mozna dokupic w ASO. Ejectbox (uchwyt do wkladki Media)- 500zl. kabel do ejectbox - 300zl. Modul Combox - 1200zl. kabel polaczeniowe do Combox - 500zl. Port USB 100zl. Kable do USB 400zl pozdrawiam
  21. jaka navigacje masz w e70/cic z dyskiem twardym czy na plyty dvd?
  22. witam. jest jeszcze interface org.BMW do podlaczenia Iphone ,ipoda. sterowanie z nierownicy i pliki wyswietlane na monitorze lub w radio. koszt 500zl.
  23. za 3,0 place w AXA 1040zl.za ta cene mam OC pakiet mini AC ( kradziez i spalenie) NW pakiet Assistance MAXI Pakiet Szyba ubezpieczalem 26/07/11 bo wlasnie kupilem z4 3.0 znizki 50% oraz 10% za ubezpieczenie online
  24. do tempomatu potrzebujesz manetke ,tasme ,i 2 metry kabla ktory wpinasz w komputer silnika i gotowe mam caly zestaw do tempomatu i BC. 500zl.
  25. mam jeszcze 3 takie moduly.mam schemat jak podlaczyc combox do wtyczki od combox. oczywiscie kodowanie,internet laczy sie przez telefon a wic jest bezplatny jezeli ktos ma w abonamencie. poo ostatnim upgrade mam juz nawet bmw online za free pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.