Skocz do zawartości

amador

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez amador

  1. amador odpowiedział(a) na ciez temat w X5 (E70)
    czesc, moge zamontowac i dokodowac navi pro w e70 . koszt 4000 za calosc pozdrawiam
  2. mam prawie nowy zestaw TOP HIFI ,16 glosnikow i wzmacniacz,oddam za rozsadna cene. pozdrawiam
  3. witam. proponuje zamontowac Top Hi Fi z 16 glosnikami,sprawa o tyle uproszczona bo masz juz HiFi. Logic z Equalizerem gra rewelacyjnie
  4. witam. sa dwa rodzaje i drive, LOW (bez navi) i HIGH (do navi Professional) ten pierwszy nie dziala z Navi pozdrawiam
  5. amador odpowiedział(a) na 2171009 temat w X5 (E70)
    super.martwi mnie tylko ze polski bedzie tylko w nowych navi tz.CIC a nie w tych montowanych do 2010roku ,CCC. a wiec dla wiekszosci nadal jedynym rozwiazaniem bedzie dogranie PL a nie wymiana navi na CIC pozdrawiam
  6. amador odpowiedział(a) na 2171009 temat w X5 (E70)
    jak ktos ma ncs to ok.a jak nie? a tak pozatym nie istnieje $600 a wiec tego nie dodasz niby proste a piszesz brednie
  7. amador odpowiedział(a) na kimi temat w X6 (E71, E72)
    zamowiles navi do F11? wiem jak zaoszczedzic 12tys.zl przy zamawianiu navi proff.
  8. amador odpowiedział(a) na 2171009 temat w X5 (E70)
    sama plytka nie wystarczy. przed wgraniem polskiego menu,trzeba podlaczyc komputer z odpowiednim programem,wejsc w odpowiedni modul i cos tam dodac cos tam ujac pozdrawiam
  9. polskie menu dzial,lektora brak
  10. u mnie w e70 dziala juz od roku
  11. amador odpowiedział(a) na ptargosz temat w X6 (E71, E72)
    witam.3500 razem z montazem.
  12. amador odpowiedział(a) na jaro36 temat w X5 (E70)
    witam. u mnie jest dokodowane,ze jak przytrzymamprzycisk zamykania na 2 sekundy to wtedy sie skladaja,a wiec jest taka opcja
  13. zrobilem w radwanicach k/wroclawia. 285ps i prawie 600NM. zrobili chip silnka i skrzyni. czuc roznice, teraz jestem na etapie dokladania dsp, bmw online,i mysle o noeej navi z HDD
  14. dzieki. juz zrobione. teraz po czipie daje rade
  15. i co z tym polskim lektorem
  16. dokladnie,koles mysli ze jak zdrapie naklejke to nikt nie dojdzie z jakiego to auta. na kombinatorow trzeba uwazac,mozna sobie klopotow narobic
  17. brak polskiego lektora
  18. amador odpowiedział(a) na kimi temat w X6 (E71, E72)
    przed wizyta w BMW zawsze mozna polski zamienic na francuski,lub tak jak bylo przed zamiana 724150394
  19. ta z allegro pasuje tylko do modeli po lifcie,a zdrapane naklejki z nr.moga swiadczyc tylko o jej pochodzeniu. kompletna navi z montazem i kodowaniem 4500zl. tel.724150394 wroclaw
  20. kazdy M-ASK do 2006 jest ze strzalkowa navi M-ASK2 (gdzies od polowy 2006 ) jest z mapa i strzalkami mozna je swobodnie podmienic (i dokodowac)
  21. witam. dlaczego nie moge wejsc na schematy BMW? potrzebne jakies haslo? gdzie mam podlaczyc ta mase? ktos pomoze?
  22. tak. wyswietla na moitorze radary,i wszystie `POI [email protected]
  23. mam taka w e70. sa juz wszystkie ulice we wroclawiu, sa tez radary i ine POI polecam
  24. to ma byc mapa do navi business cz professional?
  25. witam. jak w tytule,chcialbym dodac troche mocy w mojej e70 3.0d. ktos poleci jakas sprawdzona firme w okolicy wroclawia

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.