Skocz do zawartości

FUX

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FUX

  1. Dzięki. Faktycznie rożnice są spore...... W przyszlym roku rozważam zakup 120d lub 320d wlaśnie w ten sposób. Albo u nas ew. z Niemiec. zawsze przy odsprzedaży polska faktura zakupu wygląda lepiej.... :mrgreen:
  2. Czy to dotyczy tzw. samochodów z centrali w Monachium?
  3. Auto po wydaśnięciu umowy leasinowej i wykupie auta. Jeżeli po wykupie nie odliczysz VAT-u, to fakture wystawiasz ze stawką zw. o powołaniem się na ar. 23. W świetle obowiązujących przepisów, wykup musi byc na leasingobiorcę, a nie osobe wskazana przez niego; tak bylo kiedyś.
  4. Witam serdecznie. Wprawdzie dopiero teraz znalazłem ten wątek, ale myślę, że mi wybaczycie. Do tej pory ujeżdżałem japońce (toyoty z 5, accorda diesla, subaru forestera), lecz myślę, że przyszła pora na bawarę 320d lub wyżej. Czekam na lifting i chyba coś wezmę. Pozdrawiam bumiarzy..... :mrgreen: , lecz nie dresów w nich ujeżdżających i robiących negatywną opinię o właścicielach aut spod znaku śmigła.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.