Treść opublikowana przez sylwo
-
lampy przednie e39 mozliwe?
witam wlascicieli piatek e39. panowie mam pytanko.kumpel kupil e39 530i z 2003r. jego przednie swiatla maja ringi i soczewki. nie wiem czy to sa ksenonki bo jako nowy (stosunkowo) milosnik bmw nie umie rozpoznac czy to ksenon czy zwykle hid.natomiast co mnie ciekawi to to ze lampy (on twierdzi ze to ksenonki)nie maja spryskiwaczy reflektorow.to jeszcze rozumiem ale on nie ma nawet regulacji wewnatrz auta.po prostu nic. nie ma zadnej mozliwosci regulacji.w mojej e46 jest jak w kazdym innym aucie,mam pokretlo i sobie moge ustawic.czy mozecie mi odpowiedziec jak to jest w e39??? druga sprawa .jadac z nim dzisiaj w dzien stwierdzil on ze jego lampy podnosza promien swiatla na zakretach!!! ja twierdze ze to niemozliwe bo przeciez na zakretach w nocy to kazdego by oslepial!! ale on jest uparty jak osiol i twierdzi ze na sto procent swiatla sie podnosza.mozliwe to czy nie??? bo nie chce sie z nim klocic .z gory dzieki za odpowiedz,aha bym zapomnial ze autko to wersja amerykanska,choc nie wiem czy to ma jakies znaczenie.
-
Kupno e46, pomózcie chłopaki :)
ok turbo to moze byc pasta polerska, fakt. ale co w takim razie z nierownymi szczelinami?
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
panowie tak ogladam te betki i zastanawia mnie jedno? czy wsrod sprzedajacych te cuda sa jacys forumowicze? mam nadzieje ze nie!!!!!!!!!! a jezeli sa to ciekawi mnie co czuja czytajac komentarze?
-
Kupno e46, pomózcie chłopaki :)
wyglada mi na autko lakierowane, mysle ze akurat bmw ma wszystkie szczeliny rowne.co do kremowego nalotu ja obstawiam ze to szpachla,mam wujka lakiernika wiec sie tego troche naogladalem.pozdr.
-
Samopoziomowanie świateł?
witam ,nie mam ksenonow i tez mi swiatla jezdza goa-dol.jesli to nie jest samopoziomowanie to co? tez sie kilka razy zastanawialem i do dzis bylem przekonany ze to jednak samopoziomowanie!?
-
Tarczobębny
dziqsek czy ty piszac "jezyk" masz na mysli takiego "swierszcza" ktory wydaje denerwujacy dzwiek gdzies wewnatrz ktoregos z nawiewow? bo ja u siebie cos takiego czasem slysze
- webasto
-
czemu wszyscy krytykuja e90??
mnie sie wydaje ze nowa m3 to majstersztyk.no bo jak to mozliwe ze auto z tylnym tylko napedem jest szybsze na torze niz 4wd? pozatym odnosze wrazenie ze m3 jest duzo czestszym widokiem na drodze niz rs4 ze o benzu to juz nawet nie wspomne.poprawcie mnie jesli jestem w bledzie!
-
pomocy jak zabezpieczyc autko przed kradzieza??
podobno zlodzieje mowia ze jak widza blokade skrzyni biegow to daja sobie spokoj.zaloz blokade.koszt okolo 500 zl,a spal bedziesz spokojniej.przynajmniej ja spie.ale zawsze moge byc w bledzie.
-
czemu wszyscy krytykuja e90??
czyli wyniki sprzedazy mowia same za siebie! nowa trojka sie podoba.ja osobiscie przygladam sie kazdej ktora widze,dla mnie bomba.
-
czemu wszyscy krytykuja e90??
a wie ktos moze jak nowa seria 3 sprzedaje sie na swiecie?
-
czemu wszyscy krytykuja e90??
panowie.historia to oceni.za kilka ladnych lat ludzie sie beda zabijac za e90 z swiatlami lanos look.tak bywa ze wszystkim co budzi kontrowersje.pamietacie co sie dzialo po prezentacji obecnej serii 7? chrisa bangle chcieli zlinczowac!
-
czym sie rozni bmw longlife od innych
tak mi sie wydawalo ale nie bylem pewny,zreszta na korku od wlewu pisze bmw reccomends castrol.dzieki serdeczne.
-
Poprzednicy waszych BMW..
u mnie maluch 126p a potem przez 8 lat zlota corsa 96r.zal mi bylo ja sprzedawac no ale czas nadszedl,ale zona czasem prosi w drodze do domu jedzmy tak zeby zobaczyc jak wyglada nasza corsa.(sprzedalem kumplowi).stoi niedaleko. no ale teraz widze e z bmwjuz sie nie wylecze!!!!!!
-
Moja przygoda z wyborek i kupnem autka w niemczech :)
panowie jezeli ktos chce kupic e46 touringa w dieslu to polecam na stronke: http://www.aaf.de/ ja tam kupilem swoja betke miesiac temu.ceny chyba nie najnizsze ale wydaje mi sie ze auta w miare prawdzone.obsluga ok,tylko trzeba znac niemiecki albo angielski.pomagaja we wszystkim nawet mnie zaprowadzili do ichniego urzedu komunikacji i pomogli autko zarejestrowac,a i jescze mi gwarancje dali za 300 euro na cale auto w kazdym aso bmw w europie.nie wiem czy warto bylo gwarancje kupic ale ja wzialem.pozdro.
-
Jestem nowy. Witam na forum!
witam wszystkich forumowiczow.miesiac temu zrozumialem co to prawdziwa milosc do marki.po kupnie e46 320d lapie sie na tym ze kazda wolna chwile spedzam na planowaniu jak by tu upiekszyc moje autko.i jakos tak zyczliwiej zaczalem patrzyc na innych posiadaczy beemek.to jest toooo!!!!!
-
ciekawy model po profesionalnym tuningu
polak potrafii!!!!.chris bangle powinien sie miec na bacznosci!!!!!
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
wiem slowik ze nie ma opcji wysylki do polski ale mam mozliwosc ze ktos mi je przysle. slowik ty jako specjalista od ringow powiedz mi co sadzisz o tych z linka?? warto? i ile kosztuja u ciebie?
-
czym sie rozni bmw longlife od innych
witam wszystkich.kupilem niedawno autko zalane oryginalnym olejem bmw longlife 10w 40 .przejrzalem mase postow i nie natrafilem na zadna wzmianke o oryginalny oleju z aso.czym on sie rozni od np.castrola edge (na taki wymienilem) lub innych markowych olei. i ile moze kosztowac litr takiego wynalazku, pytam bo niestety w moim miescie nie ma salonu bmw.podobna buduja.poradzcie czy przy nastepnej wymianie warto go wziasc pod uwage.
-
Wybór koloru felg
mnie sie wydaje ze srebrne.czarny kolor pomniejsza,ale to kwestia twojego gustu,i ma sie tobie podobac.w sumie znajomy ma czarna impreze sti i ma czarne alusy.wyglada inaczej niz wszystkie te zlote.poczekaj co napisza inni ale wybrac musisz sam!
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
panowie a tak przy okazji postu o ringach to co myslicie o tym? http://cgi.ebay.com/ebaymotors/BMW-E46-NON-PROJECTOR-02-03-04-05-330i-CCFL-ANGEL-EYES_W0QQitemZ160207012400QQcmdZViewItem?hash=item160207012400 przyznam ze cena jest atrakcyjna.nie mowie o kosztach wysylki. warto czy nie, a ewentualnie jescze cos takiego, wyglada niezle ale czy bedzie pasowalo do wersji europejskiej? i czy jest jakas roznica miedzy sedanem a kombi bo oni pisza tylko o sedanie??? http://cgi.ebay.com/ebaymotors/03-04-05-BMW-E46-3-SERIES-4D-BLACK-PROJECTOR-HEADLIGHTS_W0QQitemZ160206679708QQcmdZViewItem?hash=item160206679708 warto kupic cale reflektory?
-
Podkarpackie
meho wielkie dzieki tego mi trzeba bylo, bo juz sie zaczynalem martwic co bedzie gdy sie cos zepsuje.oby tylko ktos zaraz nie napisal ze koles popsul juz kilka aut.wiesz jak to my polacy. p.s. nie wie ktos gdzie w rzeszowie zamontuje ringi? bo sie przymierzam i mam dylemat. meho tengosc montuje tez ringi?
-
otwierajaca sie szybka w touringu
nikt nic nie wie? ok, poszukam jakiegos elektromechanika i zobaczymy czy da rade naprawic.oby tylko nie popsul bardziej.
-
otwierajaca sie szybka w touringu
witam.panowie mam pytanie.czy spotkal sie ktos z czyms takim ze w touringu podczas jazdy otwiera sie tylna szybka,tak jakby ten elektrozaczep puszczal.nie wiem co to moze byc ale dzialalo mi na nerwy wiec znalazlem bezpiecznik odpowiadajacy za to i go po prostu wyjalem. teraz sie nie otwiera wcale. co to moze byc? jakies zwarcie w instalacji?pomozcie.
-
panowie co polecacie zamiast radiomagnetofonu na kasete
dzieki panowie za podpowiedzi.metlik mam w glowie dalej.chyba sie zdecyduje na oryginalego cd z odtwarzaczem mp3,cena troche wysoka ale przy takim postepie technologicznym jaki mamy obecnie to za pare lat nie bedzie mozna kupic normalnej plyty audio cd.melomanem raczej nie jestem wiec mysle ze roznicy w jakosci dzwieku tak bardzo nie odczuje