Treść opublikowana przez sylwo
-
V12 w najnowszym bmw serii 7
jakies tam plotki o M7 sie pojawiaja.ale nie wiadomo ile w tym prawdy. http://www.carenvy.ca/2009/01/super-hot-ultra-cool-bmw-7-series-spotted-2011-bmw-m7/
-
Nowe ringi led
nie musiales osobnego watku otwierac.....
-
wyklad o efektywnosci fotelikow dla dzieci
a to punkt widzenia europejczykow na jazde z fotelikami. http://www.autokrata.pl/lod/6055/nie_chcesz_zabic_swojego_dziecka/
-
znika absurdalne oznakowanie
wow! cos sie dzieje dobrego! az ciezko uwierzyc ze trzeba bylo czekac tak dlugo :mrgreen: http://moto.onet.pl/1552336,1,absurdalne-oznakowanie-ma-zniknac,artykul.html?node=15
-
odslona X6M
najciekawsze sa ceny.w europie 108k euro,a w usa ponizej 90k $.pewnie poplyna do europy w kontenerach :mrgreen:
-
RINGI W E46 PRZED LIFTEM 2000 ROK
niestety elektrykiem nie jestem,wiec Ci nie podpowiem,ale u mnie zaroweczki sie swieca razem z ringami. :mrgreen:
-
RINGI W E46 PRZED LIFTEM 2000 ROK
mozesz tez zostawic zarowki,zeby sie swiecily w komorze silnika.w razie awarii ringa masz jak znalazl. co do przypalenia ringow to raczej nikt nigdy nie sygnalizowal takiego problemu,wiec sie nie martw :mrgreen:
-
wyklad o efektywnosci fotelikow dla dzieci
wow! ciekawe. tylko co jest niemiarodajne to fakt ze wyniki sa tylko z wypadkow z ofiarami smiertelnymi,to raz,dwa system isofix nie jest tak popularny jak w europie,no i wydaje mi sie ze odrobine inna jest tez specyfika wypadkow. pozatym burzy to moje dotychczasowe wyobrazenie o fotelikach samochodowych :doh: warte obejrzenia dla kazdego rodzica :mrgreen:
-
TUDM: long story - DYNAVIN - sierpien
nie no, nikt tu chyba Tudma nie posadza o tandete.calosc na pewno zrobiona profesjonalnie. :mrgreen: :cool2:
-
TUDM: long story - DYNAVIN - sierpien
jak dla mnie brzmi fajnie :mrgreen: ,nawet zaskoczony jestem ze diesel moze tak brzmiec!,ale tez nie jestem pewny czy bym sie zdecydowal na taki huk pod blokiem :mrgreen: :wink:
-
przyciski kierownicy multifunkcyjnej
czyli jednak bylo kilka wersji multifunkcji,bo u mnie takiego przycisku niet :mrgreen:
-
przyciski kierownicy multifunkcyjnej
ktory to od tego zamykania obiegu?, opisz jak wyglada,bo ja chyba takiego nie mam :?: :doh:
-
kontrolka oleju
dzieki.przekaze zonie bo to ona ma auto we wladaniu :mrgreen:
-
kontrolka oleju
ostatnio dwa razy zapalila mi sie zolta kontrolka cisnienia oleju.rozumiem ze stan oleju jest nieprawidlowy,ale kontrolka zapalila sie po wylaczeniu silnika i wyjeciu kluczyka ze stacyjki.na kilkanascie sekund. co to moze byc? :doh:
-
Felgi e91, prosze o poradę:)
w przyszłym tygodniu podejmę decyzję bo w weekend z reguły nie mam do niczego głowy, znaczy do poważniejszych tematów :lol: a w niedzielę znowu często boli mnie głowa :P najlepiej sie podejmuje decyzje w sobote kolo polnocy :mrgreen:,a potem jest latwiej sie wytlumaczyc :mrgreen:
-
Felgi e91, prosze o poradę:)
a ja bym wymienil na t m-pakietowe.fajne sa :mrgreen:
-
Które nerki założyć?
ja mam czarne na stalowoniebieskim lakierze i wyglada to ok.bierz czarne,tym bardziej jak masz shadowline. :mrgreen:
-
TUDM: long story - DYNAVIN - sierpien
wow,ciekaw jestem niezmiernie jaki efekt dzwiekowy ten Twoj tlumik daje? :mrgreen:,bo wyglada na tej fotce przyzwoicie :mrgreen:
-
Pytanie apropo Xenonów...
jesli mowiac wslizgi masz na mysli ten plastik na ktorym lezy reflektor to nie pasuja.to znaczy pasuja ale po "wyprofilowaniu" ich nozycami do blachy :mrgreen:
-
Pytanie apropo Xenonów...
ja tez nie mam,dlatego ze ksenony sobie dolozylem.przyjdzie czas na spryskiwacze,tylko czasu brak. nie zaluje ze je zalozylem,ale zeby to bylo w 100% zgodne z przepisami,to jednak troche zachodu jest :doh:
-
Pytanie apropo Xenonów...
nie kazdy chce do swojego auta wkladac "trujmiki kogo byc od np fiata 126p". podejrzewam ze wiekszosc z posiadaczy e46,bo o takim mowa w tym poscie zalozylaby oryginalny zestaw. :mrgreen:
-
Pytanie apropo Xenonów...
o ile wiem to zestaw do montazu spryskiwaczy kosztuje cos okolo 900zl.+ koszty ewentualnej robocizny.do tego dodac koszt oryginalnych lamp i wychodzi co najmniej 2.5k.o poziomowaniu nawet nie wspominajac.
-
daimler & bmw???
chyba nic z tego nie bedzie.Quandtowie tez sie przestraszyli :mrgreen: http://www.bmwblog.com/2009/03/18/quandt-family-kills-the-bmw-daimler-deal/
-
Uwaga skradziono BMW 118 D
jakub,moze i dobre,ale ktos je sforsowal w bialy dzien. :doh: wyrazy wspolczucia dla poszkodowanej.
-
E46 320d po lifcie pare pytan
jak w birmingham stoisz duzo w korkach to bierz automat.oszczedzisz sobie troche szarpania. :mrgreen: