Skocz do zawartości

sylwo

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sylwo

  1. jakies tam plotki o M7 sie pojawiaja.ale nie wiadomo ile w tym prawdy. http://www.carenvy.ca/2009/01/super-hot-ultra-cool-bmw-7-series-spotted-2011-bmw-m7/
  2. sylwo odpowiedział(a) na luk320 temat w E46
    nie musiales osobnego watku otwierac.....
  3. a to punkt widzenia europejczykow na jazde z fotelikami. http://www.autokrata.pl/lod/6055/nie_chcesz_zabic_swojego_dziecka/
  4. wow! cos sie dzieje dobrego! az ciezko uwierzyc ze trzeba bylo czekac tak dlugo :mrgreen: http://moto.onet.pl/1552336,1,absurdalne-oznakowanie-ma-zniknac,artykul.html?node=15
  5. sylwo odpowiedział(a) na zalew temat w Inne zagadnienia wokół BMW
    najciekawsze sa ceny.w europie 108k euro,a w usa ponizej 90k $.pewnie poplyna do europy w kontenerach :mrgreen:
  6. sylwo odpowiedział(a) na gibas2 temat w E46
    niestety elektrykiem nie jestem,wiec Ci nie podpowiem,ale u mnie zaroweczki sie swieca razem z ringami. :mrgreen:
  7. sylwo odpowiedział(a) na gibas2 temat w E46
    mozesz tez zostawic zarowki,zeby sie swiecily w komorze silnika.w razie awarii ringa masz jak znalazl. co do przypalenia ringow to raczej nikt nigdy nie sygnalizowal takiego problemu,wiec sie nie martw :mrgreen:
  8. wow! ciekawe. tylko co jest niemiarodajne to fakt ze wyniki sa tylko z wypadkow z ofiarami smiertelnymi,to raz,dwa system isofix nie jest tak popularny jak w europie,no i wydaje mi sie ze odrobine inna jest tez specyfika wypadkow. pozatym burzy to moje dotychczasowe wyobrazenie o fotelikach samochodowych :doh: warte obejrzenia dla kazdego rodzica :mrgreen:
  9. sylwo odpowiedział(a) na tudm temat w E46
    nie no, nikt tu chyba Tudma nie posadza o tandete.calosc na pewno zrobiona profesjonalnie. :mrgreen: :cool2:
  10. sylwo odpowiedział(a) na tudm temat w E46
    jak dla mnie brzmi fajnie :mrgreen: ,nawet zaskoczony jestem ze diesel moze tak brzmiec!,ale tez nie jestem pewny czy bym sie zdecydowal na taki huk pod blokiem :mrgreen: :wink:
  11. sylwo odpowiedział(a) na shogi temat w E46
    czyli jednak bylo kilka wersji multifunkcji,bo u mnie takiego przycisku niet :mrgreen:
  12. sylwo odpowiedział(a) na shogi temat w E46
    ktory to od tego zamykania obiegu?, opisz jak wyglada,bo ja chyba takiego nie mam :?: :doh:
  13. sylwo odpowiedział(a) na sylwo temat w E46
    dzieki.przekaze zonie bo to ona ma auto we wladaniu :mrgreen:
  14. sylwo opublikował(a) temat w E46
    ostatnio dwa razy zapalila mi sie zolta kontrolka cisnienia oleju.rozumiem ze stan oleju jest nieprawidlowy,ale kontrolka zapalila sie po wylaczeniu silnika i wyjeciu kluczyka ze stacyjki.na kilkanascie sekund. co to moze byc? :doh:
  15. w przyszłym tygodniu podejmę decyzję bo w weekend z reguły nie mam do niczego głowy, znaczy do poważniejszych tematów :lol: a w niedzielę znowu często boli mnie głowa :P najlepiej sie podejmuje decyzje w sobote kolo polnocy :mrgreen:,a potem jest latwiej sie wytlumaczyc :mrgreen:
  16. a ja bym wymienil na t m-pakietowe.fajne sa :mrgreen:
  17. sylwo odpowiedział(a) na ichal temat w E46
    ja mam czarne na stalowoniebieskim lakierze i wyglada to ok.bierz czarne,tym bardziej jak masz shadowline. :mrgreen:
  18. sylwo odpowiedział(a) na tudm temat w E46
    wow,ciekaw jestem niezmiernie jaki efekt dzwiekowy ten Twoj tlumik daje? :mrgreen:,bo wyglada na tej fotce przyzwoicie :mrgreen:
  19. sylwo odpowiedział(a) na melon115 temat w E46
    jesli mowiac wslizgi masz na mysli ten plastik na ktorym lezy reflektor to nie pasuja.to znaczy pasuja ale po "wyprofilowaniu" ich nozycami do blachy :mrgreen:
  20. sylwo odpowiedział(a) na melon115 temat w E46
    ja tez nie mam,dlatego ze ksenony sobie dolozylem.przyjdzie czas na spryskiwacze,tylko czasu brak. nie zaluje ze je zalozylem,ale zeby to bylo w 100% zgodne z przepisami,to jednak troche zachodu jest :doh:
  21. sylwo odpowiedział(a) na melon115 temat w E46
    nie kazdy chce do swojego auta wkladac "trujmiki kogo byc od np fiata 126p". podejrzewam ze wiekszosc z posiadaczy e46,bo o takim mowa w tym poscie zalozylaby oryginalny zestaw. :mrgreen:
  22. sylwo odpowiedział(a) na melon115 temat w E46
    o ile wiem to zestaw do montazu spryskiwaczy kosztuje cos okolo 900zl.+ koszty ewentualnej robocizny.do tego dodac koszt oryginalnych lamp i wychodzi co najmniej 2.5k.o poziomowaniu nawet nie wspominajac.
  23. chyba nic z tego nie bedzie.Quandtowie tez sie przestraszyli :mrgreen: http://www.bmwblog.com/2009/03/18/quandt-family-kills-the-bmw-daimler-deal/
  24. jakub,moze i dobre,ale ktos je sforsowal w bialy dzien. :doh: wyrazy wspolczucia dla poszkodowanej.
  25. sylwo odpowiedział(a) na eryk325e36 temat w E46
    jak w birmingham stoisz duzo w korkach to bierz automat.oszczedzisz sobie troche szarpania. :mrgreen:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.