Skocz do zawartości

przyciski kierownicy multifunkcyjnej

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Do obslugi telefonu
Opublikowano
  • Autor
ok dzieki to teraz mi wszystko pasuje :P
Opublikowano
ten trzeci po prawej stronie nie jest do telefonu.jest do obslugi tempomatu,a mianowiecie do przywracania predkosci jaka miales nim nacisnales hamulec.poprawcie jesli sie myle. :mrgreen:,bo slabo go widac
Opublikowano
ten trzeci po prawej stronie nie jest do telefonu.jest do obslugi tempomatu,a mianowiecie do przywracania predkosci jaka miales nim nacisnales hamulec.poprawcie jesli sie myle. :mrgreen:,bo slabo go widac

 

Oj znowu podpadnę :mrgreen: prędkości nie przywrócisz już takiej jaką miał, strzałkami dodajesz lub ujmujesz gazu i ustawiasz prędkość na tempomacie , dotkniecie pedału hamulca znowu ją deaktywuje , wogóle to jakaś dziwna ta kierownica , były takie ??

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Oj znowu podpadnę :mrgreen: prędkości nie przywrócisz już takiej jaką miał, strzałkami dodajesz lub ujmujesz gazu i ustawiasz prędkość na tempomacie , dotkniecie pedału hamulca znowu ją deaktywuje , wogóle to jakaś dziwna ta kierownica , były takie ??

 

Hmm, u mnie są 4 przyciski od tempomatu i jeden z nich właśnie służy do przywracania zapamiętanej prędkości. Tyle że kierownice mam inną.

Opublikowano

Oj znowu podpadnę :mrgreen: prędkości nie przywrócisz już takiej jaką miał, strzałkami dodajesz lub ujmujesz gazu i ustawiasz prędkość na tempomacie , dotkniecie pedału hamulca znowu ją deaktywuje , wogóle to jakaś dziwna ta kierownica , były takie ??

 

Hmm, u mnie są 4 przyciski od tempomatu i jeden z nich właśnie służy do przywracania zapamiętanej prędkości. Tyle że kierownice mam inną.

no to ja mam trzy , jeden glówny od tempomatu i dwa za strzałkami , więc ten czwarty widocznie jest od przywracania , jak widzę były różne te kierownice

Opublikowano

Generalnie byly 3 typy.

1 taka jak na foto

2 Sportowa - takie zdaje sie posiadacie

3 M pakiet

Mariusz
Opublikowano
Kierownic to nie było dużo tylko wersji przycisków, ja też mam o ten jeden przycisk za mało a mam 4-ramienną i zawsze się zastanawiałem na co mi ten "klocek" zaślepiający ostatnie miejsca ; http://img141.imageshack.us/img141/3476/11kj7ja4.jpg

widzę takie też i pisze w ogłoszeniu M-Pakiet

http://img231.imageshack.us/img231/5118/kierrf6.jpg

http://img231.imageshack.us/img231/kierrf6.jpg/1/w400.png

 

a ja mam taką jak niżej

 

http://img222.imageshack.us/img222/1060/kierdwafz3.jpg

http://img222.imageshack.us/img222/kierdwafz3.jpg/1/w399.png

Opublikowano

No i zgadza sie

Kazda z kierownic wychodzila w wersji z multifunkcja lub bez.

 

Zwykla

http://www.realoem.com/bmw/diagrams/f/m/69.png

http://www.realoem.com/bmw/diagrams/d/m/91.png

 

Sport

http://www.realoem.com/bmw/diagrams/k/i/95.png

http://www.realoem.com/bmw/diagrams/z/b/85.png

 

M Sports

http://www.realoem.com/bmw/diagrams/v/p/112.png

http://www.realoem.com/bmw/diagrams/v/g/112.png

Mariusz
Opublikowano
no ale mike,jak masz taka kiere jak na linku ktory podajesz to ten przycisk pewnie tez masz?to jest zegarek z taka strzalka od gory.to dopiero bylby bajer u ciebie bo masz automat. :mrgreen:
Opublikowano
no ale mike,jak masz taka kiere jak na linku ktory podajesz to ten przycisk pewnie tez masz?to jest zegarek z taka strzalka od gory.to dopiero bylby bajer u ciebie bo masz automat. :mrgreen:

tak , mam go ale co z tego jak nie używam wogóle tempomatu , ostatni raz uzywałem nastawiając na 150km/h jadąc po A4 a tu nagle się zachciało komuś wyprzedzać przy 90 i niewiedziałem gdzie mam nogi :duh: taka reakcja była

Opublikowano

eeee :mrgreen: ,przyznaj sie ze niewiedziales do czego on sluzy :twisted2: ,ja tez nie ale odkrylem przypadkiem. :roll2:

w automacie to Ci moze przyspieszyc do poprzedniej predkosci nawet od zera pewnie :doh:

Opublikowano
eeee :mrgreen: ,przyznaj sie ze niewiedziales do czego on sluzy :twisted2: ,ja tez nie ale odkrylem przypadkiem. :roll2:

w automacie to Ci moze przyspieszyc do poprzedniej predkosci nawet od zera pewnie :doh:

No ale po co , jak używać wogóle tempomatu jak nie da się płynnie jeżdzić po normalnych naszych poligonach , poza tym jak jechałem na tempomacie to uzywałem tylko strzałek , nic więcej no i ostrego hamulca do 90km/h :D

Opublikowano
A ja uzywam codziennie :mrgreen: tylko inna sprawa ze mam gdzie. Fakt ze pierwszy raz faktycznie dziwnie jakbym na pleju gral :norty: ,ale z czasem reakcje juz sa prawidlowe. Powiedzcie lepiej jak korzystac z tego przycisku ze sluchawka ???

Moje byle e36325 , e46328 ,e46 318CI obecnie 330CI F/L


http://ilespala.pl/obrazek/2041/3/1

Opublikowano
A ja uzywam codziennie :mrgreen: tylko inna sprawa ze mam gdzie. Fakt ze pierwszy raz faktycznie dziwnie jakbym na pleju gral :norty: ,ale z czasem reakcje juz sa prawidlowe. Powiedzcie lepiej jak korzystac z tego przycisku ze sluchawka ???

Musisz mieć oryginalny telefon , masz dwa przyciski telefonu jednym otwierasz książkę telefoniczną ona ukazuje się nawyświetlaczu radia pozycjami a słuchawką wybierasz numer w tym samym momencie radio znika i słyszysz w głośnikach dżwięk jaki odpowiada normalnym dżwiękom w normalnych telefonach przy wybieraniu numeru , no i jak ktoś odbierze to nawijasz , potem słuchawką jak chcesz to naciskasz i zamiast telefonu wraca radio ew CD , ufff

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

sorki za odświeżenie tematu ale mam pytanie ...

 

 

Chodzi o przyciski na kierownicy po jakich przebiegach ścierają sie strzałki/wzorki na przyciskach ? Czy jest to uzasadnione jakimiś przebiegami czy nie ma na to reguły ?

Opublikowano
sorki za odświeżenie tematu ale mam pytanie ...

 

 

Chodzi o przyciski na kierownicy po jakich przebiegach ścierają sie strzałki/wzorki na przyciskach ? Czy jest to uzasadnione jakimiś przebiegami czy nie ma na to reguły ?

u mnie przy 270tyś km wyglądały normalnie

Opublikowano
Kolego ten przycisk po prawej na dole zamyka Ci obieg powietrza w samochodzie, do przywolania predkosci ustawionej na tempomacie sluzy przycisk po prawej u gory.
Opublikowano
Kolego ten przycisk po prawej na dole zamyka Ci obieg powietrza w samochodzie, do przywolania predkosci ustawionej na tempomacie sluzy przycisk po prawej u gory.

ktory to od tego zamykania obiegu?,

opisz jak wyglada,bo ja chyba takiego nie mam :?: :doh:

Opublikowano

Trzy strzałki tworzące kółko - zamknięcie nawiewu z zewnątrz pojazdu (obieg zamknięty).

Przydatna rzecz w miejskich korkach albo poza miastem jesienią (nawożenie obornikiem).

Opublikowano
Trzy strzałki tworzące kółko - zamknięcie nawiewu z zewnątrz pojazdu (obieg zamknięty).

Przydatna rzecz w miejskich korkach albo poza miastem jesienią (nawożenie obornikiem).

czyli jednak bylo kilka wersji multifunkcji,bo u mnie takiego przycisku niet :mrgreen:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.