Skocz do zawartości

sylwo

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sylwo

  1. sylwo odpowiedział(a) na czambalamba temat w Felgi i opony
    kupuj smialo 17-stki,niezle sie prowadzi,i wyglada. a na przyszlosc umiesc taki watek w odpowiednim dziale,do ktorego niniejszy temat przenosze,bez ostrzezenia.
  2. takich informacji Ci nie moge podac,bo po prostu nie pamietam.tak jak pisalem wyzej czesci (wg realoem) kosztowaly mnie okolo 5 stow,plus cena podlokietnika, (w moim przypadku uzywka na ebayu za 45$) ,montaz darmowy, plus litrowa "Finlandia" wypita razem z tym, ktory to montowal po robocie :mrgreen:
  3. Nie jest. no to w takim razie jest przynajmniej dwie wersje kluczyka.
  4. a nie jest tak ze wersje przedliftowe maja kluczyk z wymienna bateria,a wersje po lifcie niewymienny akumulatorek ladowany przez stacyjke?
  5. sylwo odpowiedział(a) na sylwo temat w Inne zagadnienia wokół BMW
    ja jestem ciekaw dla kogo takie auto targetuja i jakich mialoby miec konkurentow? bo poki co to widze tylko infiniti ex, i to niezbyt czesto.
  6. sylwo opublikował(a) temat w Inne zagadnienia wokół BMW
    co myslicie? http://www.autokrata.pl/artykul/bmw-x4-mniejszy-brat-modelu-x6-8482
  7. sylwo odpowiedział(a) na jacekmury1 temat w E46
    http://www.lubiemajsterkowac.pl/motoryzacja/48-bmw/48-e46-320d-wymiana-filtr-paliwa-wstpna-pompa-paliwa
  8. sylwo odpowiedział(a) na zdeniu temat w E46
    wital w klubie :mrgreen: gumowy oplot jest na wcisk,pociagnij mocno powinien wyskoczyc.
  9. sylwo odpowiedział(a) na marcin320 temat w Oleje
    nie ten dzial!! jestes tak dlugo na forum, ze powinienes wiedziec! :twisted: przenosze do "oleje"
  10. nie ten dzial kolego.przenosze do "papierkowa robota"
  11. oryginalny odtwarzacz cd dedykowany do e46 mozesz kupic na allegro za okolo 600zl,czasem mozna tez trafic na cd/mp3 za okolo 1300zl, pozatym temat przenosze do dzialu "car audio",a kolezanke prosze o zakladanie tematow w odpowiednich dzialach.
  12. sylwo odpowiedział(a) na joke12 temat w E46
    niestety nikt tez nie zwraca pieniedzy za utrate wartosci auta nawet bez dokupywania roznych zeczy,a ludzie i tak auta kupuja...,istnieja takie pojecia na tym forum jak: pasja i hobby jakim jest posiadanie bmw.
  13. zamien przetwornice miejscami,bedziesz wiedzial czy to ona jest winna,jak nie to kup nowy ring,nie oplaca sie naprawiac,sam ring kupowalem za 20zl.
  14. sylwo odpowiedział(a) na joke12 temat w E46
    powinienes byl wkleic twoj link. :cool2: viewtopic.php?f=15&t=117625
  15. sylwo odpowiedział(a) na joke12 temat w E46
    kolego nie przeklinaj to po pierwsze!, to ze e46 wychodzilo fabrycznie bez spryskiwaczy jest informacja nie potwierdzona w 100%,chyba ze auto pochodzi z usa. diagnosta moze sie przyczepic na przegladzie za ich brak,czego doswiadczyl moj znajomy na wlasnej skorze. co sie tyczy zas zakupu lamp soczewkowych za polowe ceny...coz na tym forum jest wielu userow (w tym ja),ktorzy wola zaplacic wiecej za produkt oryginalny....
  16. taki maly offtop. :wink: :mrgreen: ,dla wszystkich krytykujacych wyglad e9x http://www.autokrata.pl/artykul/750-tys-bmw-serii-3-z-monachium-4808
  17. sylwo odpowiedział(a) na Rez temat w Oleje
    ja tez bym zalal 5w, taki jak producent przewiduje.moja po przejsciu z 5w na 0w zaczela go brac,wiec wrocilem z powrotem do 5w. btw,temat przenosze do dzialu "oleje"
  18. :search: Dla ułatwienia podpowiem ci żebyś poszukał w tym dziale http://www.bmw-klub.pl/forum/viewforum.php?f=91 ..to po pierwsze,a po drugie zebys takie pytanie takze tam umiescil.przenosze.
  19. http://moto.onet.pl/1606601,1,male-bmw-dla-najmlodszych,artykul.html?node=2 dla dzieciaka na prezent :mrgreen:
  20. sylwo odpowiedział(a) na wlodar77 temat w Sprzęt audio i video
    szkoda ze sie ten format nie przyjal,fajne te MD byly,nie trzeba bylo sie martwic o to ze sie plytka zarysuje. :mrgreen: ,widze ze jeszcze wieksza rzadkosc w e46 niz moje business cd/mp3. btw, temat przenosze do dzialu audio.
  21. sylwo odpowiedział(a) na szymon14 temat w E46
    cudze chwalicie,swojego nie znacie :arrow: :mrgreen: viewtopic.php?f=19&t=32825&start=2925 u nas tez mozesz rozkodowac vin.
  22. temat do dzialu "car audio" tam Ci predzej ktos pomoze. :D
  23. kolego uzywajac duzych liter - krzyczysz!,nie ma potrzeby. popraw ortografie bo rece opadaja,nawet nie chce mi sie poprawiac twoich bledow..
  24. sylwo odpowiedział(a) na draglukasz temat w Oleje
    tematd dzialu "oleje" autora prosze o umieszczanie tematow w odpowiednich dzialach.
  25. kolego!,albo powiedz cos na temat,albo sie nie odzywaj,bo takim postem niewiele wniosles do tej dyskusji :nienie:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.