Treść opublikowana przez sylwo
-
Jakie felgi i opony?
kupuj smialo 17-stki,niezle sie prowadzi,i wyglada. a na przyszlosc umiesc taki watek w odpowiednim dziale,do ktorego niniejszy temat przenosze,bez ostrzezenia.
-
Tunel środkowy z podłokietnikiem e46 sedan
takich informacji Ci nie moge podac,bo po prostu nie pamietam.tak jak pisalem wyzej czesci (wg realoem) kosztowaly mnie okolo 5 stow,plus cena podlokietnika, (w moim przypadku uzywka na ebayu za 45$) ,montaz darmowy, plus litrowa "Finlandia" wypita razem z tym, ktory to montowal po robocie :mrgreen:
-
318i problem z otwieraniem auta w kluczyku
Nie jest. no to w takim razie jest przynajmniej dwie wersje kluczyka.
-
318i problem z otwieraniem auta w kluczyku
a nie jest tak ze wersje przedliftowe maja kluczyk z wymienna bateria,a wersje po lifcie niewymienny akumulatorek ladowany przez stacyjke?
-
BMW X4
ja jestem ciekaw dla kogo takie auto targetuja i jakich mialoby miec konkurentow? bo poki co to widze tylko infiniti ex, i to niezbyt czesto.
-
BMW X4
co myslicie? http://www.autokrata.pl/artykul/bmw-x4-mniejszy-brat-modelu-x6-8482
-
318d Wymiana filtra paliwa
http://www.lubiemajsterkowac.pl/motoryzacja/48-bmw/48-e46-320d-wymiana-filtr-paliwa-wstpna-pompa-paliwa
-
320d Touring nie otwiera się szyba
wital w klubie :mrgreen: gumowy oplot jest na wcisk,pociagnij mocno powinien wyskoczyc.
-
320D Czy warto zmienić olej?
nie ten dzial!! jestes tak dlugo na forum, ze powinienes wiedziec! :twisted: przenosze do "oleje"
-
Zagubiony Mały brif.
sylwo odpowiedział(a) na Jacekłódź temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjnenie ten dzial kolego.przenosze do "papierkowa robota"
-
320d - zmiana radia
oryginalny odtwarzacz cd dedykowany do e46 mozesz kupic na allegro za okolo 600zl,czasem mozna tez trafic na cd/mp3 za okolo 1300zl, pozatym temat przenosze do dzialu "car audio",a kolezanke prosze o zakladanie tematow w odpowiednich dzialach.
-
320d jak kupic oryginalne xenony?
niestety nikt tez nie zwraca pieniedzy za utrate wartosci auta nawet bez dokupywania roznych zeczy,a ludzie i tak auta kupuja...,istnieja takie pojecia na tym forum jak: pasja i hobby jakim jest posiadanie bmw.
-
320d Ring po czasie przestaje swiecic !! Zimne luty ?
zamien przetwornice miejscami,bedziesz wiedzial czy to ona jest winna,jak nie to kup nowy ring,nie oplaca sie naprawiac,sam ring kupowalem za 20zl.
-
320d jak kupic oryginalne xenony?
powinienes byl wkleic twoj link. :cool2: viewtopic.php?f=15&t=117625
-
320d jak kupic oryginalne xenony?
kolego nie przeklinaj to po pierwsze!, to ze e46 wychodzilo fabrycznie bez spryskiwaczy jest informacja nie potwierdzona w 100%,chyba ze auto pochodzi z usa. diagnosta moze sie przyczepic na przegladzie za ich brak,czego doswiadczyl moj znajomy na wlasnej skorze. co sie tyczy zas zakupu lamp soczewkowych za polowe ceny...coz na tym forum jest wielu userow (w tym ja),ktorzy wola zaplacic wiecej za produkt oryginalny....
-
sprzedaz e9x na swiecie
taki maly offtop. :wink: :mrgreen: ,dla wszystkich krytykujacych wyglad e9x http://www.autokrata.pl/artykul/750-tys-bmw-serii-3-z-monachium-4808
-
320d - duży przebieg i olej 0w40
ja tez bym zalal 5w, taki jak producent przewiduje.moja po przejsciu z 5w na 0w zaczela go brac,wiec wrocilem z powrotem do 5w. btw,temat przenosze do dzialu "oleje"
-
BMW E 46 2000r NAVI POLSKA MAPA
:search: Dla ułatwienia podpowiem ci żebyś poszukał w tym dziale http://www.bmw-klub.pl/forum/viewforum.php?f=91 ..to po pierwsze,a po drugie zebys takie pytanie takze tam umiescil.przenosze.
-
BMW Baby Racer Motorsport
http://moto.onet.pl/1606601,1,male-bmw-dla-najmlodszych,artykul.html?node=2 dla dzieciaka na prezent :mrgreen:
-
NIETYPOWE CD
szkoda ze sie ten format nie przyjal,fajne te MD byly,nie trzeba bylo sie martwic o to ze sie plytka zarysuje. :mrgreen: ,widze ze jeszcze wieksza rzadkosc w e46 niz moje business cd/mp3. btw, temat przenosze do dzialu audio.
-
320d pytanie do fachowców
cudze chwalicie,swojego nie znacie :arrow: :mrgreen: viewtopic.php?f=19&t=32825&start=2925 u nas tez mozesz rozkodowac vin.
-
Problem przy montażu nagłośnienia Harman/Kardon
temat do dzialu "car audio" tam Ci predzej ktos pomoze. :D
-
bmw e46 316 woda na 2 cylindrze pomocy
kolego uzywajac duzych liter - krzyczysz!,nie ma potrzeby. popraw ortografie bo rece opadaja,nawet nie chce mi sie poprawiac twoich bledow..
-
olej niby niemiecki- zakup
tematd dzialu "oleje" autora prosze o umieszczanie tematow w odpowiednich dzialach.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
kolego!,albo powiedz cos na temat,albo sie nie odzywaj,bo takim postem niewiele wniosles do tej dyskusji :nienie: