Treść opublikowana przez Piotrkg
-
Sens posiadania oryginalnego autotelefonu
Taki mały offtop, powiedzcie czy u was ten telefon ma podświetlany ekran? Bo u mnie ciemno, co wydaję się bezsensem :nienie:
-
Car pc
Za wersje USB zapłapicłem 46 euro, ale jeszcze akurat miałem euro z caczasów jak było tanie :lol:
-
Car pc
Ja właśnie zamówiłem interfejs z reslers.de zobaczymy co z tego będzie :D
-
klimatyzacja w E39?
Marek, jeżeli masz gniazdo diagnostyczne OBDII to obok kierownicy. To jak chcesz możemy sprawdzić komputerem czy są jakieś błędy. Jak coś pisz śmiało PW / gg:7082822
-
antena od zestawu głośnomówiącego do CB?
Możesz pomyśleć o czymś takim: http://allegro.pl/item538857611_cb_antena_sirio_triflex_cb_fm_gsm900_nowa_f_ra_vat.html
-
INPA
duud, skasuj, pojeździj z tydzień, zobacz czy się powtórzy. Jak tak to dopiero zacznij się martwić :)
-
pomocy z dvd
Śweiżutki, nie daj im zarobić, koszt zrobienia takich kabelków to około 5 zł. 4x pin 1zł 1m przewodu 2 żyłowego 1zł 2 gniazda RCA 2 sztuki ok 1 zł + chwila poskładania tego w całość i polutowania To co wypuisałem jest potrzebne do zamntowania DVD. Ja właśnie jestem w trakcie prac, nie spodziewałem się że to będzie takie proste, miałem robić zdjęcia ale nie ma właściwie czego, bo to bardziej zabawa i chwila odprężenia jak praca :D
-
Chip w E46 - gdzie robiliscie?
Czy cena jest taka sama bez znaczenia pojemności silnika? Bo tu zobacz, są różne w zależności od pojemności http://www.vtech.pl/v-tech/informacje/ceny-52-92.html
-
Chip w E46 - gdzie robiliscie?
puchi123, cena nie zmienia się w zależności od pojemności silnika? bo w vtechu ponad 2 tyś trzeba wywalić.
-
540 manual jakie obroty powinny być przy 100kmh na 5 biegu?
To ja wkleje dokładniejsze dane: %5B640%3A480%5Dhttp%3A//images29.fotosik.pl/320/e09e5f80b7746076.jpg
-
MK4 - problem z pokazywaniem radia i komputera jednocześnie
Cobi, żeby nie było niedomówień rozumiem że zmieniasz to poprzez przycisk zaznaczony na zółto na zdjęciu? U mnie po 2 krotnym wciśnięciu wyświetla się radio i komputer http://images34.fotosik.pl/443/b77a82be13e57450m.jpeg
-
pomocy z dvd
lukasz, to są wtyczki przy tunerze. Aby dołożyć pin musisz rozebrać wtyczkę. Na dniach zamierzam się za to zabrać. Zrobię fotorelację z prac ;)
-
pomocy z dvd
Raczej racje masz lukasz, poczekamy jeszcze na jakieś potwierdzenie :dance:
-
pomocy z dvd
lukasz według tego: %5B626%3A480%5Dhttp%3A//images33.fotosik.pl/410/62cc385558c856a7.jpg to będzie najprawdopodniej 16 17 18, tylko jak to spiąć? :cry2:
-
pomocy z dvd
Czy mógłby ktoś napisać pod jakie piny się wpiać aby uzyskać sygnał VIDEO OUT, tak aby można podłączyć dodatkowy ekran?
-
schemat okablowania el. lusterek potrzebny na gwałt :)
Piotrek i Krizz potrzeba tego http://wds.qclt.com/install/SVGView_en.exe Adobe® SVG Plugin
-
Car pc
Np. tu http://www.reslers.de/IBUS/
-
e39 problem prawdopodobnie z czytnikiem navi MK4
Napisz do użytkownika "Sebast - BMW Klub Polska" forumowy szpec od elektroniki.
-
e39 problem prawdopodobnie z czytnikiem navi MK4
Nie jestem na 100% ale czytałem, że jeżeli jest podłączony czytnik to on przejmuje generowanie obrazu na wyświetlaczu. A co do mrygania to czytnik może złapał gdzieś wilgoć albo coś, rozbierz go i zobacz jak wygląda w środku innego pomysłu nie mam, zostaje ewentualnie oddanie do jakiegoś specjalisty.
-
Chip w E46 - gdzie robiliscie?
Mike68, też 2,5 tdi 4motion 130 km fabryczne chipowałem i tak jak napisałem 0 problemów. Tyle że to było w oddziale Kosakowo k/ Gdyni bo w Szczecinie nie mieli hamowni 4x4 :nienie:
-
Ile więcej pali z włączonym tempomatem?
Przy ASB sam redukuje biegi - sprawdzone :)
-
Chip w E46 - gdzie robiliscie?
nie strasze tylko mowie co slyszalem.Podobno nie pisza programu pod dany samochod,ale tak jak mowilem to tylko slyszalem i dlatego chcialem sie podzielic z toba ta informacja. Osobiscie polecam ci najbardziej CompSport (robilem u nich dwa samochody: swoja E46,a w srode chipowalem taty Audi i jestem pod wrazaniem,takie male OT) i Aligatora w Katowicach.Masz blisko i pewnosc ze nie bedziesz zawiedziony.Jezeli chcesz jechac dalej to Masters w Warszawie I tu się muszę nie zgodzić, Vtech nawet wystawia certyfikat że program został napisany scpejalnie dla danego samochodu, więc ewentualnie możesz dochodzić swojego :)
-
Chip w E46 - gdzie robiliscie?
Puchi, masz na miejscu Vtech'a nie ma co kombinować. Jest to ogólnopolska jak i nawet europejsca firma, w której nie ma miejsca na błedy, wszystkie programy są pisane pod dany samochód i korygowane w centrali. Ja osobiście robiłem w Vtech;u VW T5 to z 128KM na 156 KM wjechali, nic nie kopciło wszystko było ok.
-
[e39] Jak połączyć telefon Siemens BIT II [bezprzewodowy]
A jednak trzeba było sobie przypomnieć trochę niemieckiego i zaopatrzyć się w słownik. Oto pomoc dla przyszłych osób. Wchodzimy do Menu-> Lokale Einstellungen->Serviceeinstellungen->Anmelden i ewentualnie jeżeli zapyta podajemy kod standarodow [0000]. :P
-
WoW Wurth"a- czy da rade
Tylko PA soft / Navcoder, jeżeli mało to jeszcze zostaje sprzętowa przelotka :)