Treść opublikowana przez Piotrkg
-
[e39] Jak połączyć telefon Siemens BIT II [bezprzewodowy]
Witam, mam problem, na wyświetlaczu telefonu jest " Suche basis " , czyli szuka bazy, próbowałem różne opcje w telefonie niestety nic nie wynalazłem. Wie ktoś jak poprawnie sparować telefon z samochodem? PS.Pewnie będzie coś na zasadzie nowego kluczyka :(
-
530d WEBASTO
lukasz1111, mowa o bezpiecznikach w bagażniku po prawej stronie. Bezpiecznik 47 jest drugo albo trzeci licząc od góry
-
BMW Road Map Europe High DVD 2009-1 incl Eastern Europe
Na cd jest chyba tylko Navteq 2008-2
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
Hunter, jaki interfejs masz ustawiony w ediabas.ini?
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
hunter, pewnie 12345 jak w disie.
-
Podłaczenie DVD
%5B626%3A480%5Dhttp%3A//images33.fotosik.pl/410/62cc385558c856a7.jpg
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
Oficjanie dziękuję Robertowi [ rOBSOnX ] za pomoc związaną z postawiem DIS`a, wszystko działa jak należy. Polecam wszystkim chcącym zdiagnozować problemy ze swoim BMW na poważnie. Jeżeli ktoś by potrzbował pomocy piszcie do mnie postaram się pomóc tak jak będę potrafił.
-
e39 Przyciski na duzej navi nie reaguja.
Heh miałem ostatnio to samo, wciśnij lewą gałkę i wszystko powróci do normalności :)
-
PDC E38
W e39 jeżeli zepsuty jest chociaż 1 czujnik nie działa całe PDC, w e38 prawdopodobnie też, bo jest chyba ten sam sterownik.
-
Acyza + opłaty - termin zapłaty.
Piotrkg odpowiedział(a) na eclipse temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneMi dali specjalny druk w urzędzie celnym, wpisujesz swoje dane i powód i sprawa załatwiona
-
nie działa domykanie szyby w coupe e36.
sprawdz czujnik krańcowy przy zamku drzwi, z jakiego roku masz samochód?
-
centralny zamek-pomocy
Raich zacznij od sprawdzenia wiązki przy siłowniku klapy, widzę że masz coupe więc pewnie ona będzie przetarta a nie uszkodzowny siłownik. Miałem to samo
-
Nawigacja do 500zł
Jeżeli potrzebujesz tylko do nawigacji kup sobie np. http://allegro.pl/item384880796_nawigacja_gps_lark_35_3_menupl_odblokowana_f_vat.html do tego karte pamięci wgraj mapki i śmigasz bez problemy nie martwisz się o nic. Wszyscy chwaląten model jeżeli chodzi o skuteczność.
-
Multimedialne BMW e46 by M@rio
Sprzęcik fajny ,tylko nie kalecz BMW tym chromem na nawiewach i niebieskim podświetleniem. Chcesz mieć VW to kup, zamiast dalej pogrążać bunie :nienie:
-
jak podlaczyc radio cd !!!!pomocy
kup przejściówkę z instalacji bmw na iso np. na allegro.
-
Co sądzicie o tym subwooferze i tym wzmacniaczu do E46 sedan
Ciekawe historie opowiadasz, poszukaj zestawów JBL`a albo Lanzar MAX 12
-
Potrzebna porada jak wylaczyc prezentacje w radiu KENWOOD
Przytrzymaj przycisk menu przez chwilę i wejdzie do menu. Tam poszukaj opcji demo i ustaw na Off. ;)
-
Radio oryginał czy nie???
A może 9855R Alpine? :)http://www.allegro.pl/item335329385_alpine_9855r_gwarancja.html Bez problemu dopasujesz podświetlanie klawiszy do reszty :)
-
Sony CDX-M600R Black Panel - mial ktos?
JVC chameleon lx555r ostatnio takie sprzedałem za 600zl
-
zalozenie wzmaka i glosnikow na przod - problem
Na klemach musi być bardzo dobrze podłączone inaczej są właśnie takie objawy
-
Kable chinch & głośniki w drzwiach
Maskownice w drzwiach 87mm nie wygłuszałem drzwi.
-
Kable chinch & głośniki w drzwiach
Nie wiem jaki masz rodzaj nadwodzia ale u mnie w coupe z przodu 130mm. W sedanie zresztą chyba też, ale nie jestem pewien
-
Kable chinch & głośniki w drzwiach
Później sciągaszd tylne siedzisko, ten kawawałek tapicerki pomiędzy bokiem a oparciem, przeprowadzasz przez dziurę i jesteś w domu ;) Nie zampomnij że zasilanie i sygnał nie mogę iść tą samą stroną, bo będziesz miał zakłócenia
-
Kable chinch & głośniki w drzwiach
na kolumną kierowniczą, później próg. zanim zadasz takie pytanie zobacz najpierw jak sprawa wygląda
-
radyjko z ekranem 6,5-7 cala wysuwane jakie kupic pomocy !!!
Za tyle to raczej kupisz dobrego używanego cd/mp3. Nie ma sensu się pchać w tanie dvd.