Treść opublikowana przez Tomasz73
-
Ustawienie radia X5 G05
A to u mnie tak jest i było, zaraz po odbiorze auta. Nawet nie wiedziałem, że trzeba to gdzieś ustawiać... 🙂
-
Ciągłe nagrywanie z 4 wbudowanych kamer LCI OS 8,5 - ciekawostka
Ja swój odebrałem w marcu 2024.
-
Ciągłe nagrywanie z 4 wbudowanych kamer LCI OS 8,5 - ciekawostka
Ja używam pena 128Gb i śmiga ciągłe nagrywanie.
-
Ciągłe nagrywanie z 4 wbudowanych kamer LCI OS 8,5 - ciekawostka
Tak. Ja mam taką opcje i właśnie w nią klikam, żeby nagrać.
-
Ciągłe nagrywanie z 4 wbudowanych kamer LCI OS 8,5 - ciekawostka
Sformatowałem dziś pena w exFAT. Włożyłem i włączyłem nagrywanie jadąc z pracy. Faktycznie nagrywa się długo. Jechałem 40 minut i tyle się nagrało.
-
Zamówienie X5 LCI - opinie
Merino to merino. Kropka.😀
-
Zamówienie X5 LCI - opinie
Które matowe dostaje pomarańczowego koloru? Z tego co pamiętam są 2 matowe. Ja mam to antracytowe i nigdy pomarańczowego koloru na nim nie widziałem... 🙂
-
Zamówienie X5 LCI - opinie
Tak naprawdę, to moim zdaniem wszystko pasuje do wszystkiego. To zależy od konkretnej osoby i od tego jakie połączenia jej się podobają. Ważne żeby podchodząc do auta i wsiadając do niego pojawiała się radość 😀. Ja wybrałem kolor Szary Brooklyn M, wnętrze Merino Ivory White i listwy ozdobne szare matowe, otwarte pory (zależało mi żeby nie byly świecące). Najbardziej podobała MI się ta konfiguracja i tak poważnie w d... mam, czy się komuś podoba , czy nie😃. Niechaj każdy wybiera, to co jemu pasuje i się podoba. Przecież o gustach się nie dyskutuje.😀 I absolutnie nie uważam, że takie zestawienie musi się wszystkim podobać. To nie zupa pomidorowa.😄
-
Zamówiłem X5 - pomóżcie mi rozwiać kilka wątpliwości
Zawsze aktualizuje. Mam teraz wersję 07/2024.40. I nadal nie muszę nic klikać w kwestii przekroczenia prędkości. Sądze, że to najnowsza wersja.
-
Zamówiłem X5 - pomóżcie mi rozwiać kilka wątpliwości
Moje auto marzec 2024 i nic nie muszę klikać, w związku z przekroczeniem prędkości . Na stałe wyłączone pikanie w ustawieniach.
-
Szarpanie skrzyni biegów na zimnym silniku.
Postępuje identycznie. Nawet do głowy mi nie przyszło, żeby zastanawiać się jak postępować po zatrzymaniu auta.😀
-
Elektryczna roleta bagażnika - problem
No właśnie, co człowiek to inny przypadek :), Ja mam tez krótszą i nigdy mi się to nie zdarzyło 🙂
-
Elektryczna roleta bagażnika - problem
No dlatego w sprzedaży jest mata krótsza, do bagażnika z chowaną roletą. To musiałby ktoś kupić złą i jeszcze nie zauważyć, że się ta klapka w podłodze bagażnika nie otwiera. 😀 Chyba , że faktycznie ma krótszą, ale ta haczy o tą klapkę.
-
Elektryczna roleta bagażnika - problem
Hmmm...idąc tym tokiem to można dojść do wniosku, że lepiej nie brać żadnego pakietu, bo może coś się zepsuje. Pewnie można znaleźć wątki, że komuś to się popsuło to, tamtemu tamto. Jest gwarancja i tyle, zresztą ślubu z autem przynajmniej ja, nie biorę😀. Kilka lat i pa pa.
-
Elektryczna roleta bagażnika - problem
No i trafione w punkt. Dodam jeszcze, że granie B&W mi osobiście bardzo pasuje.😀
-
Elektryczna roleta bagażnika - problem
Dość jednoznaczne wypowiedź 😀. Mam panorame jak i B&W. Nie wybobrażam sobie x5 bez tych dodatków. Są zajebiste. Oczywiście moim zdaniem ,więc nie napisze, że to must have.
-
Elektryczna roleta bagażnika - problem
Mam auto lci, wspólnik drugie i w żadnym z nich nie ma problemu z roletą.
-
Ogrzewanie lusterek
Pisałem o tym kilka stron wcześniej. Nie ma takiej możliwości.
-
Ogrzewanie lusterek
Przeczytałem. Możesz mnie bardziej oświecić w sprawie tych suwaków?
-
Ogrzewanie lusterek
-
Ogrzewanie lusterek
A może to grzanie zależy od temperatury wewnątrz samochodu? Grzanie kierownicy jest jednostopniowe tylko jak klikniesz na ekranie w "fotel". W automatyzacjach jest 3 stopniowe.
-
Ogrzewanie lusterek
Czyli moc grzania ustawiam ręcznie, po tym jak grzanie foteli włączyło się automatycznie? To bez sensu skoro i tak muszę klikać w ekran potem i ustawiać moc. Co do długości grzania i fotel i kierownica przestają u mnie grzać po około 2 minutach... Albo ja czegoś w tej "automatyzacji" grzania foteli, kierownicy i lusterek nie rozumiem, albo gorzej. BMW też tego nie rozumie. :)
-
Ogrzewanie lusterek
O kurcze... niezłe skomplikowanie tematu przez BMW. Rozumiem, że musi być włączony tryb auto w panelu klimatyzacji. Ja u siebie włączam auto przy zakupie i nigdy nie gaszę. Stąd moje zdziwienie o wykonaniun tej czynności. Myślałem, że każdy tak robi 🙂. Wracajac do głównego tematu, mam ustawione na auto i suwakiem ustawiam czułość reakcji grzania siedzeń, czyli przy jakiej "temperaturze" się grzanie uruchomi lub nie, idąc tropem przedmówcy. W takim razie skąd system wie, albo gdzie to się ustawia, z JAKĄ mocą ma grzać i JAK długo?
-
Filmik z próby kradzieży x5?
Powiem Ci więcej, miałem iPhone 😅. Nadal trzeba podnieść telefon przed twarz, bez względu na szybkość skanu. Dobra, kończymy nasze dywagacje. Każdy niech sam zadecyduje, co wygodniejsze, jeśli chodzi o funkcje pasywną.
-
Filmik z próby kradzieży x5?
Oczywiście, że bezpieczeństwo spada. Co do dwuskładnikowego uwierzytelniania, coś tam wiem, to moja branża 😉😀. Co do Face ID to się nie zgadzam. Dla mnie wygodniejsze jest dotknięcie ekranu niż unoszenie telefonu przed twarz. Zwłaszcza w sytuacjach, gdy chcesz to zrobić powiedzmy niewidocznie dla innych😀. W Samsungu cyfrowym kluczyk wywołuje się, moim zdaniem jeszcze prościej... przeuwając palcem od dołu ekranu.