Skocz do zawartości

Pokakulka

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pokakulka

  1. Te drugie. Conti strasznie glośne i twarde.
  2. Będzie git. Opony koniecznie z "gwiazdką". Mam tak u siebie i dodatkowo bez funflat. Jazda na zwykłych oponach to czysta przyjemność. Miękko i komfortowo.
  3. Nie twierdzę, że brakuje mu 40 g czynnika ale diagnostykę należałoby zacząć od rzeczy podstawowych. Ogarnięty klimiarz to podstawa. Szukaj kolego dobrego warsztatu i niech przeglądają cały układ.
  4. Ładny. Rzadkość w Polsce 3.0L z polskiego salonu. Fajne wyposażenie i wnętrze. Niech koledzy zweryfikują po VIN co to za sztuka. Oczywiście przed zakupem obowiązkowa wizyta w ASO albo u dobrego, zaprzyjaźnionego mechanika.
  5. Z tym się nie zgodzę. Ubytki czynnika są całkiem naturalne. Nic nie jest szczelne w 100% Przewody metalowo-gumowe, w których "płynie" czynnik nie są wieczne. Z wiekiem pojawiają się mikropęknięcia. Nawet w zupełnie dobrze działającej klimatyzacji zaleca się okresową kontrolę układu (ja to robię raz na dwa lata). Zawsze jest jakiś ubytek.
  6. A sprawdzaleś ilość czynnika klimatyzacji? Miałem podobna sytuację kiedyś w Toyocie. Było mało czynnika i tylko jedna strona działała.
  7. Nie napisane, że bezwypadkowy. Jak dla mnie to miał coś z tyłem robione. Srebrnego koloru przy lakierowaniu nie oszukasz 🙂 Może był tylko delikatnie dojechany. Trzeba pooglądać na żywo. Przebieg fajny jeśli prawdziwy i pewnie trochę by posłużył.
  8. Zobacz jeszcze te gumowe podpory pod lewarek w progach. One z wiekiem lubią się luzować i po prostu drgają/pukają.
  9. Jak dla mnie to coś nie tak z elektrycznym wspomaganiem. Dobrze byłoby podmienić i zobaczyć co się dzieje. Podpinałeś pod kompa? Nie wywala błędów związanych z EPS? Nie ma przerw w dostawie prądu? Może jakaś procedura kalibracji wspomagania by pomogła.
  10. Gdzies w menu idrive jest ustawienie wysokości otwierania klapy. Spróbuj się tym pobawić.
  11. Zobacz czy przypadkiem nie masz zaparowanego klosza od środka. Jeśli tak to prawdopodobnie woda się tam dostaje i powoduje jakieś problemy.
  12. Tu nie chodzi o spadek napięcia i błędy w komputerze tylko może któryś nie pracuje już w pełnym zakresie albo ma problem w początkowej fazie i nie jest w stanie pociągnąć do góry. Sam pisałeś, że jak lekko pomożesz to klapa pójdzie do góry. Może jakiś syf się tam nazbierał?
  13. Jak dla mnie to coś z siłownikami albo zamkiem. Próbowałeś regulować klapę na tych gumowych odbojach? Może za bardzo "wchodzi" w zamek? A może któryś siłownik nie pracuje w pełnym zakresie? Można wymontować i obejrzeć go dokładnie.
  14. Nie napisane, że bezwypadkowy czyli coś było. Brzydkie felgi i nawet nie chciało się mu wyprać foteli przed sprzedażą. Jakiś ulep jak dla mnie.
  15. Biały kolor raczej słabo widoczny. Jak dasz na maxa to widać ale ja nie lubię dyskoteki w środku 🙂
  16. U mnie w Luxury Line tez sa dwa kolory. Ten standardowy pomarańczowy i biały.
  17. Grneralnie automat ma tendencję do utrzymywania niskich obrotów w trybie komfort. Mnie też to drażni. Natomiast jeśli dajesz buta z niskich obrotów to pojawia się spalanie stukowe co jest normalne (zbyt wysoki bieg/za niskie obroty). Nie wpływa to dobrze na układ korbowo tłokowy. W trybie sport utrzymuje wyższe obroty na biegach i takiego efektu nie ma.
  18. Koło pasowe byś słyszał. W necie jest sporo filmików jakie daje ojawy. Raczej tego nie obstawiam. Jeśli silnik chodzi równo, nie telepie, nie rzuca nim, to wydaje się, że drgania przenoszą jakieś elementy stałe.
  19. Obroty na biegu jałowym są w prawidłowej wysokości? Nie zauważyłeś żeby nienaturalnie spadły do jakiegoś poziomu? To, że poduszki na pierwszy rzut oka wyglądają ok, wcale nie muszą być ok.
  20. Jaki przebieg? Przewód od zbiorniczka profilaktycznie?
  21. Mi to wygląda na opony lub felgi. Przetestuj na letnich. Jak nie pomoże to obejrzyj dobrze felgi. Dobry oponiarz wrzuci na wyważarke i zobaczy czy są krzywe.
  22. Dzień dobry. Potrzebuję zestaw do wymiany oleju w skrzyni automatycznej (miska + oleje). VIN WBA8X51030CE48810 Pozdrawiam serdecznie.
  23. W drugim wątku już kolega wrzucił na mega.
  24. Również czekam z niecierpliwością 😉
  25. Potwierdzam. Po puszczeniu hamulca auto powinno zacząć toczyć się do przodu. A kolega ma może auto hold które zaciąga ręczny przy zatrzymaniu auta. Wtedy faktycznie żeby ruszyć trzeba dodać gazu. Chociaż nie widziałem tej funkcji w F31 ze względu na ręcznie zaciągany hamulec.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.