Treść opublikowana przez wania
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
ciemna zielen: wyglada na to ze cala [BAD] od nadkoly tylnych jest ciemniejsza od drzwi i przodu - warto zwrocic na to uwage ma lusterka od eM - napewno dolozone bo nie wychodzily w Mpakietach jasna zielen - jezeli dobrze widze zderzak przedni od 2,8
-
[E36] Z3 2.8 - Problem z ręczną regulacją oparcia
jutro w wolnej chwili poszukam bo mialem zdjecia wyjetego fotele chyba z kazdej strony :) kiedys nawet zdejmowalem ten plastik co jest przy dzwigni, byla tam chyba tylko jedna sruba, moze dwie :roll: nie pamietam...
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
jezeli dobrze widze to kiera od nowa obszyta skora a przy 130tys to raczej nie potrzebny zabieg...
-
Na jakich kołach jeździcie?.....potrzebuję podpowiedzi
nie rozumiem tych pytan o opony, producejnt wybral jakie maja byc - na niech jest napewno najbardziej konfortowo i najbezpieczniej, jezeli chcemy wieksze to robimy to tak zeby zachowac odpowiednia srednice calego kola...
-
[E36] Z3 - Demontaż przedniego zderzaka / boczków drzwi
niechce byc niedobry ale temat jeden i drugi byl poruszany na forum :P boczki juz pare razy a o zderzak pytalem sie sam, odpisywal mi Piotr :cool2:
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
zawsze sobie obiecuje ze tym razem pojade tak w trasie zeby zobaczyc jak najmniej mi spali :norty: chyba mam slaba wole ;) Witkowi spalila na trasie 8,9l/100km wiec prawie tyle co 2,8 :twisted: lubie to moje autko - kto by przypuszczal ze moze byc takie ekonomiczne :mrgreen: ps. Bumblebee przenies moze te nasze gadanie z tego tematu do odpowiedniego nie zwiazanego z zakupem - chociaz spalanie ma wplyw na zakup i wybor odpowiedniego motoru w zZz ;)
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
ja nie :) nawet jak bym dostal dobra cene :) no chyba ze ktos by chcial zamienic moja na taka sama tylko ze z S54 :norty:
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Batim, wydaje mi sie ze bylo o tej zZz... pamietam te kielichy i ten przod... sena wcale nie jest niska 22000 + 18% akcyza :cry2:
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
ej, ej, to co sie nie odezwales?? bylo trzeba wpasc na kawe lub chociaz sie odezwac :cry2:
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
To napisałem wcześniej ale zawsze znajdą się jakieś cześki ze swoimi komentarzami. Poprosiłem o pomoc tych którzy mają coś rozsądnego do powiedzania w tej kwestii. Każdy podejmuje decyzje jakie uważa za słuszne a ja uznałem że zete zagazuję bo taki mam kaprys i już. Czyli jak wyżej, ci którzy nie chcą pomóc niech zamilkną. dostales odpowiedz ode mnie ze gaz da sie zalozyc - koniec tematu gazu - masz inne pytania? pytaj...
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
gaz sie da zalozyc, byla kiedys na allegro z gazem wiec Tobie tez powinno sie udac... co do auto to jedynie felgi mi sie podobaja ;) ten tekst :cool2: :duh: :mad2: :nienie:
-
[Sprzedam/Kupię/Zamienię] - części,akcesoria
GRatulacje Batim :cool2: zZz jak najbardziej nadaje sie do slubu, cos o tym wiem ;)
-
BMW Baby Racer Motorsport
kupilem taki dla swojego chrzesniaka tylko ze czarny z czerwona tapicerka :) musze przyznac ze wykonanie tej zabawki jest pierwsza klasa, niestety cena nie mala ale za jakosc trzeba zaplacic. kiedys na forum wrzucilem nawet zdjecia w Serii Z
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
moze to drobiazg ale w srebrnej tylna lotka powinna byc czarna a nie pod kolor, wiec moze byl jakis powod dla ktorego ja pomalowali?? (przynajmnie w eMkach wszystkie sa czarne ;) )
-
utrzymanie ///M5 E39
bardzo ciekawa dyskusja nawiazala sie w tym watku viewtopic.php?f=44&t=125427 zeby rozruszac ten dzial moze posiadacze E39 sie troche wypowiedza (Os moze zaczniesz ;) )
-
[E36] Z3 Coupe - Harman Kardon
jak fryzjer ;)
-
[E36] Z3 Coupe - Harman Kardon
cHwyt Wspornikowy Do Pojazdu - potocznie Rozporka ;)
-
[E36] Z3 COUPE - Instalacja do anteny
mam to samo, rozbieralem juz prawie wszystko oprocz prawego slubka przy szybie przedniej (obstawiam ze tam idzie), napewno wezme sie za to jak bedzie lepsza pogoda i bede miec wiecej czasu musisz wyjac fotel i pogrzebac przy takich "srubach" ktorymi kreca silniki, u mnie kiedys sie taka zablokowala w pozycji na max na dole w fotelu pasazera, po odkreceniu odblokowaniu i nasmarowaniu dziala prawidlow :) ps. pochwal sie autem :cool2:
-
[E36] Z3 Coupe - Harman Kardon
mozesz troche bardziej sprecyzowac o co Ci chodz z tym graniem, bo tuba i sub to jedno i to samo (bo watpie ze piszac tuba masz namysli taka prawdziwa tylko taki walcowaty sub). u mnie masz suba z oryginalnym graniem: http://img199.imageshack.us/img199/8855/200907221176.th.jpg jest podlaczony przez wzmacniasz dwu kanalowy zmostkowany w jeden: http://img67.imageshack.us/img67/8533/44743895.th.jpg jednostka sterujaca jest alpinka CDA 9851R, ma ona wyjscie na sterowanie wzmacniacza jako sub. normalne radio tego nie ma, wiec jedynie mozesz podlaczyc wzmacniacz na wszystkie glosniki bez suba: http://img517.imageshack.us/img517/1776/81576225.th.jpg
-
Na jakich kołach jeździcie?.....potrzebuję podpowiedzi
przod naprawde nisko siedzi a opony to balony ;)
-
Na jakich kołach jeździcie?.....potrzebuję podpowiedzi
proponuje sprawdzic sprezyny, jak sa ok to sprawdz czy nie sa to Mtechnik jezeli sa to kup serie, jak dalej bedzie za nisko to kup dwie grube deski do wyjezdzania z garazu :cool2:
-
Na jakich kołach jeździcie?.....potrzebuję podpowiedzi
seria Panowie, seria :P i wtedy nie ma problemow :D
-
Znalezione na allegro, ebay, itp ...
Swietna cena i autko naprawde wyglada na zadbane a uszkodzenia prawie zadne :twisted: konie ma niby dobrze podane ale lepsze jest 4x4 :norty:
-
Kto na forum ma jakieś M?
Os, zle Ci na mforum? :) moim zdaniem ten dzial tutaj jest niepotrzeby no ale... 1+
-
Na jakich kołach jeździcie?.....potrzebuję podpowiedzi
ja mam tylko stalowki na zime ale bez opon :) moze na przyszly sezon jak ja cala dokladnie zakonserwuje :cool2: