Treść opublikowana przez wania
-
asc i abs swieci
moze czujniki w kolach ABS?
-
Znalezione na allegro, ebay, itp ...
Houek, lampy po lifcie w tej eMie a listwy progowe przed liftowe, warto sprawdzic dokladnie czy ona juz jest z liftu czy tylko dostala lampy po dzwonie
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
poczekaj do sierpnia i bierz pewniaka od Swistara z hardtopem... dobry stan, super zestawienei kolorow - karoserii z wnetrzem - tylko wnetrze potrzebuje troche ciepla w zadbaniu o nie ale za to realne przy tym przebiegu a nie jakies 65kk ;) a jak jestes z Warminsko Mazurskiego to mozesz prosic o duzy upust za to ze beda Cie kojarzyc po aucie z bylym jego wlascicielem :twisted:
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
przeciez Piotra w schowku ma jeszcze rozklad jazdy autobusow z przystanku ;)
-
Znalezione na allegro, ebay, itp ...
Przeciez to amerykaniec ze slynym juz co u niektorych z forum silnikiem S52b32 i z 240 kucami
-
Znalezione na allegro, ebay, itp ...
Kolesiowi ilosc kw pomylila sie z iloscia koni w tym czerwonym smietniku, dawno go nie bylo na allego ciekawe czy przez ten czas nieobecnosci mialo innego wlasciciela. Pewnie sprzedaje bo slabo cos idzie z tymi 321 kucami ;)
-
[E36] Z3 Niedoświetlony obszar na prędkościomierzu
sorry ale mogl bys naprawde przejrzec forum, nie ma tego duzo w serii Z a ten temat byl poruszany :search: niech mod to zamknie i usunie po zapoznaniu sie przez autora :cool2:
-
[E36] Z3 COUPE - Instalacja do anteny
Zeby nie bylo balaganu eroce do tematu. Pod prawym przednim slupkiem nie ma u mnie anteny, nie wiem czy idzie w innym miejscu czy po prostu zaginela w akcji pod podsufitka ale obstawiam ten drugi wariant :(
-
Pytania przed kupnem Z4
dokladnie chodzilo o druga czesc wypowiedzi ;)
-
Pytania przed kupnem Z4
No nie, jednak z Ciebie wieksze bezguscie niz sadzilem ;)
-
[E36] Z3 Brelok do kluczy Z3
taaa, to byla dobra seria ;) chyba nawet kiedys powstawal "POLBUS" ale jakos chlopakom nie wyszlo :)
-
[E36] Z3 Brelok do kluczy Z3
ja mam taki http://img513.imageshack.us/img513/9347/33689694.th.jpg :norty:
-
[E36] Z3 Demontaż boczków w drzwiach
Mam nadzieje ze jakos pusci ten zamek jak nie to bede probowac zdjac boczek bez wyjmowania fotela jezeli nie da rady to sprobuje wyjac fotel kierowcy, pozniej konsole srodkowa i fotel pasazera, jezeli to nic nie da wtedy bede musial jakos uszkodzic boczek :(
-
[E36] Z3 Demontaż boczków w drzwiach
juz sie ciesze nad ta nierowna walka co mnie czeka :mad2: co z ta folia na drzwi?
-
[E36] Z3 Demontaż boczków w drzwiach
dobra panowie nie bede zakladac nowego teamtu: jak zdjac boczek przy zamknietych drzwiach? oraz jak otworzyc drzwi albo je wykrecic gdy nie chca sie otworzyc? szfankowal mi zamek w drzwiach pasazera i wczoraj odmowil do konca posluszenstwa, kominek opadl na dol, jak probuje go podniesc (nawet klamka od wewnatrz) to dalej opada i nie moge otworzyc drzwi :mad2: w tym wypadku motor stal sie bardziej pojemnym srodkiem komunikacji niz moja eMka :evil: :evil: Piotr, podaj mi nr czesci tej foli ochronnej do drzwi co ostatnio u siebie zakladales
-
Znalezione na allegro, ebay, itp ...
Piot, pomierz dokladnie swoje airducty to bedzie mozna myslec jak sie za to zabrac :)
-
Znalezione na allegro, ebay, itp ...
mam dostep do takiej maszyny ktora to wytnie bez problemow, tak naprawde to znalazl by sie nawet dostem do okumy czy jak to sie nazywa :) potrzebny jedynie "program" tego co ma byc wyciete...
-
Znalezione na allegro, ebay, itp ...
tylko cena troche masakra, moze u nas lokalnie byla by lepsza? ma ktos pomysl na to i sie pisze?
-
Z3 Dachowanie, Rollover bars, Pałąki przeciwkapotażowe
I dlatego ja mam Coupe ;)
-
Znalezione na allegro, ebay, itp ...
chyba dla handlarza, kupi zrobi po najnizszej lini oporu, cofnie licznik do 78kkm i wystawi jako bezwypadek za 20k :mad2:
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
troszke smierdzi trupem... ten stozek, te tlumiki...
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
prawda, mozna bylo, nawet troche taniej :cool2: :twisted: :mrgreen: :norty:
-
Czy wyszła w ogóle polska wersja instrukcji obsługi Z4
podobno niektore osoby zaczely dostawac instrukcje ale w wersji elektronicznej a nie papierowej :mad2:
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
fajowa taka deska :) jak by w dobrej cenie sie pojawila to moze bym sie skusil ;)
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Houek, po co Ci taki bez deski w skorze ;)