Treść opublikowana przez wania
-
Znalezione na allegro, ebay, itp ...
dzieki za obc :)
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
no wiadomo ze mialem na mysli doplate z mojej strony :cool2: tylko niech sie zdecyduje na sprzedaz a moja mu dam swoja powiedzmy gratis ;)
-
[E36] Z3 Tempomat przy silniku M54
to samo pytanie ale przy s50b32?
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
ja nie ale pamietaj ze bylem pierwszy i to przeciez tylko deska :) serio dam Ci swoja :)
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Paltinum sprzedaj mi swoja deske :) dam Ci moja zebys nie musial sprzedawac auta bez ;)
-
[E85] Z4 2.5i - Kontrola poziomu oleju
sprawdziles olej przed odpaleniem silnika czy chwile po? olej musisz sprawdzac na plaskim podlozu (auto musi stac rowno) oraz po dluzszym czasie niepracowania silnika bo jezeli sprawdzisz chwile po zgaszeniu silnika nawet jak chodzil chwilke to pomiar nie bedzie prawidlowy i moze pokazywac za duzo oleju
-
[E85] Z4 2.5i - Kontrola poziomu oleju
nie wiem jak jest w Z4 ale w Z3 jest tak jak napisal Bumblebee
-
Mody - wyliczamy co mamy :)
moj wlew mozna zawsze otworzyc ale za to korek jest na kluczyk od stacyjki wiec sznureczka nima ;) ale haczyk jest
-
Kto na forum ma jakieś M?
Os, Xbox sie wiesza ;) M5 E39 byla jedna na allegro jak i inne modele M wiec czemu nie E60? ;)
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
niechce sie przepiac ale zycze powodzenia przy sprawdzaniu grubosci powloki lakierniczej na platikowym zderzaku ;) Emek, pochwal sie potworkiem i powiedz czy cos wiecej z tego angola za adaptowales czy tylko motor :mrgreen: co to tego liftu i po, hmmmm dziwna sprawa, najlatwiej by bylo dowiedziec sie co dokladnie trzeba przerabiac zeby z jednego zrobic drugi, wtedy zdjac lampy, zderzak i bedzie wiadomo po oblukaniu :)
-
Na jakich kołach jeździcie?.....potrzebuję podpowiedzi
Saron, moge zobaczyc ale nie wiem czy bedzie chcialo mi sie sprawdzac czy ciagle dziala czy nie ;) w ostatecznosci sam sobie sprawdzisz u Swistara jak bedziemy, ja tam chyba bede najszybciej bo juz 3ego wiec nie zdarzysz byc "nie w stanie" ;)
-
Na jakich kołach jeździcie?.....potrzebuję podpowiedzi
ja mam nokiany ale nie pamietam jakie :mrgreen: jakos spojrze na dniach to Ci podam model... jestem z nich bardzo zadowolony, musze przyznac ze czasmi ciezko jest zarzucic tylkiem nawet przy moim 1,8 LPG ;)
-
Znalezione na allegro, ebay, itp ...
Potwierdzam, u mnie jest cos takiego. Kupowalem to nawet w zeszlym roku i z tego co pamietam cena w ASO bardzo podobna do tej z allegro jak nie mniejsza standardowo :) aaaa i nie jest to jako oslona tylko jako wlot powietrza
-
Czy wyszła w ogóle polska wersja instrukcji obsługi Z4
tez dalem sie skusic i nic :(
-
[E36] Z3 COUPE - Instalacja do anteny
Ktoredy idzie kabel anteny, prawym slupkiem jak podejrzewalem?
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
nie mial ale mogl, moze ma urwana ktora lape? albo wczesniej ktos o nia nie dbal? nie wiadomo, moze caly zawias jest wybity. dobrze wiemy ze duzo latwiej bylo ba ja sprzedac gdyby byla zrobiona blacharsko a to nie sa duze koszta... tylko ze wtedy kazdy by zwrocil wieksza uwage na stan techniczny. ludzie sprawdza ceny maski, drzwi, lusterka (800zl bez wkladu i elektryki, sama skorupa :mad2: ) oblicza ze to maks 4-5 tys i auto jak ta lala :nienie:
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
niechce ostudzac waszego zapalu ale nikt nie zwrocil uwagi ze nawet zdjec komory nie ma a jak kazdy wie w eMach to raczej najwazniejsze jest serducho i zawias bo to odroznia je od wszystkich innych a najtansze nie jest w doporowadzeniu do ladu gdy jest cos nie halo :cool2:
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Emek dobrze gada, z tego co pamietam to chyba byly wlochy nie szwajcaria przynajmniej ta sztuka z tego hangaru i faktycznie tamta miala wieksze uszkodzenia
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
A kaczorowi było po pas ;)
-
[E36] Z3 - Wymiana szkieł kierunkowskazów, przednie lampy
http://img21.imageshack.us/img21/4100/060520101519.th.jpg przed chwila przyszla paczka kurierem :D http://img153.imageshack.us/img153/7139/060520101520.th.jpg http://img406.imageshack.us/img406/3157/060520101521.th.jpg piekna lewa lampa w dobrej cenie :D http://img3.imageshack.us/img3/8772/060520101522.th.jpg http://img683.imageshack.us/img683/3096/060520101523.th.jpg ma cale nie klejone gorne zaczepy :D http://img683.imageshack.us/img683/5154/060520101524.th.jpg http://img405.imageshack.us/img405/3116/060520101525.th.jpg niestety dolne oba sa wylamane :cry2: nie chce mi sie przerzucac calego forum ale pamietam ze kiedys Piotres tlumaczyl jak u siebie sobie z tym fantem poradzil, jak mozesz zapodaj zdjecia i opis jak domowym sposobem zrobic porzadnie te dolne zaczepy :norty:
-
[E36] Z3 - Wymiana szkieł kierunkowskazów, przednie lampy
****do usuniecia****
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
1. bylo o niej, poszukaj 2. wyglada ladnie, ma palaki ale przod robiony albo napewno trzeba sie przyjzec dokladniej 3. lpg?? ale za to srodek fajowy ;) tylko te tjuningowe dodatki :mad2: rowniez ma inne kierunki z przodu co z boku jak ta wyzej 4. zartujesz?? :roll:
-
Instrukcja obsługi po polsku do wszystich modeli BMW
ktos juz dostal instrukcje? ja wypelnilem formularz i jak narazie cisza na poczcie :|
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
http://moto.allegro.pl/item1016360928_bmw_coupe_m_power_oryginal.html ale ulep :duh: tylna klapa wskazuje ze to S52B32 a nie S50B32 tak jak kiedys ta czerwona cabrio co byla. szkoda ze nie ma zdjec z pod maski albo przynajmniej zegarow czy konsoli srodkowej bylo by wiadomo jakie tam serducho siedzi.
-
[E36] Z3 2.8 - Problem z ręczną regulacją oparcia
niestety zdjecia ktore mam sa jedynie od strony spodu fotela nie z boku :(