Treść opublikowana przez wania
-
wlacznik swiatel?
na bank te pierwsze pozycje to zwykle czarne. Przod od aluminiowego kosztuje 50zl i chyba powinien pasowac do zwyklego czarnego? Byly czarne ramki w kolo zegarow?
-
wlacznik swiatel?
witam! jak nr katalogowy ma wlacznik swiatel ten plastikowy okragly bo nie moge go znalesc na bmwfans mimo ze kiedys go tam widzialem :oops: chyba ze ktos ma juz nr katalogowy calego czarnego z chromowana obwodka, tylko nie caly chromowany... ok znalazlem http://bmwfans.info/parts/catalog/Z3/Coupe/Europe/Z3_M3.2-S50/LHD/N/1998/august/browse/vehicle_electrical_system/various_switches-5/#61%C2%A031%C2%A08%C2%A0401%C2%A0270 rozumiem ze to nr 2 i Aluminium si?
-
BMW Z3 Coupe 2.8 vs. Alfa Romeo gtv 3.0 v6 24v
kojaze ta Z3 z otomoto, nawet dzwonilem do typa prawie rok temu ale nie chcial z ceny zejsc, w miedzy czasie dostala nowe lampy z tylu bo na poczatku byly z pomaranczowymi kierunkami. Malo tez byl wiarygodny wlasciciel twierdzacy ze auto uzywala kobieta w niemczech (co widac przeciez po rozporce i stozku zamontowanym - to musial zrobic kobieta :wink: ). mam nadzieje ze auto bedzie bez awaryjne i bedzie dawac duzo frajdy z jazde :cool2: daj wiecej zdjec w Zetkowej galerii
-
Światła mijania w Z3
a od tego nie jest regulacja elektryczna w wewnatrz kabiny?
-
ogolnopolski zlot Z3 :)
no Panowie mowicie jak bylo, kto byl itp itd przyznam sie ze widzialem bardzo liczna grupe BMW wyjezdzajaca z Wloclawka jak bylem w trasie
-
Światła mijania w Z3
musisz miec cos nie tak, ja jestem bardzo zadowolony ze swiatel, swieca bardzo dobrze. watpie zeby zarowki robily tak druzgocaca roznice ale ja u siebie mam philipsy blue vision
-
przedni zderzak?
ok, dzieki. wydrukuje sobie Twoja instrukcje i bede dzialac ;) zderzak schodzi razem ze zmocnieniem poprzecznym? (to co jest przykrecone do odbojnikow)
-
przedni zderzak?
witam! jak zdjac przedni zderzak, gdzie mniej wiecej sa sruby albo jakis tutorial ;) musze porobic porzadek z plastikami za zderzakiem bo sie zaczely luzowac i mnie to dreczy nocami :D
-
Pochylenie kół tylnych
nie zebym Cie podejrzewal ale u mnie tez jak jeden komplet opon zurzylem do upalania to wlasnie bardzo ale to bardzo szybko skonczyly sie wlasnie od srodka mimo ze na zewnetrznych stronach bylo jeszcze troche miesa. moral? nie pal gumy :cool2: jak jezdze normalnie to tego efektu nie zauwazylem i scieraja sie rownomiernie
-
Czy warto to kupić...?
to chyba tez jest od nas z forum http://www.moto.allegro.pl/item612335163_bmw_z3.html
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
no napewno "W rzeczywistości wygląda lepiej niż na zdjęciach..." http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8448177 :mad2: :mad2: :mad2: :mad2:
-
Z3 1.8 1996 - prośba o opinie
kw-kilowaty czyli ok 140 koni Z tylu profil 50 to duza przesada jeszcze przy 18'
-
telefon w Z3?
witam! wg VINu: S640A CAR TELEPHONE PREPARATION Instalacja pod montaż tel. uniwers ktos sie orientuje co jest jeszcze potrzebne zeby zainstalowac telefon i czy do Z3 byly jakies specjalne telefony czy od innych BMW rowniez beda pasowac jak tak to do jakich konkretnie albo konkretny model telefonu
-
Z3 1.8 1996 - prośba o opinie
silnik to czesc zamienna (mozesz sobie go wymienic jak klocki) tylko ze jak zmieniasz pojemnosc (w dowodzie 1,8 a silnik 1,9) to powieniens to zglosic i wystapic o przeliczenie nowej skladki OC. przy 19 calowych kolach predkosciomiesz oszukuje jeszcze przy tej pojemnosci bym sie nie doszukiwal rakiety. na 17 to auto rowniez bardzo ladnie sie prezentuje wiec zastanow sie nad zmiana bo przy tym silniku i naszych drogach ciezko bedzie. podziel sie zdjeciami i gratulacje zakupu
-
[ Z3 ] rozmieszczenie przekaznikow i bezpieczników
teraz ja mam problem z centralem a dokladnie obojetnie czy pilotem czy kluczem nie otwieraja sie ani nie zamykaja (jak sa otwarte) drzwi pasarzera (kominek nie opada, nie unosi sie) ale jak go wcisne lub otworze z wewnatrz klamka to normalnie caly central sie otwiera lub zamyka (drzwi kierowcy i bagaznika reaguja na uzywanie kominka od drzwi pasazera). ktos ma pomysl?
-
Długość paska do alternatora i klimy?
w ASO nie sprzedaja po VINie? ja tak kupile do siebie wlasnie oba paski bez problemu i koszt rowniez nie duzy. przy okazji wymienilem wszystkie rolki tez z ASO bo zamiennik w bardzo podobnej cenie a jego jakosc tragedia
-
amortyzatory jakie?
Stefanek, a po co takie wymysly?
-
geometria zawieszenia w z3
http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=97750
- Dywaniki?
-
Dywaniki?
wg vinu moja tapicerka to LEDER WALK NAPPA/SCHWARZ (Q6SW) to jest Oregon? ciagle mam dylemat co do koloru bo skora czarna ale wykladzina podlogowa jest ciemno-szara (dywaniki rowniez). Nie wiem co bedzie sie lepiej komponowac czy to ze beda pasowac do foteli czy ze beda sie wtapiac w podloge :roll:
-
pokretla czy beda pasowac??
Stefanek, moze cos takiego http://www.moto.allegro.pl/item581316081_ramki_nawiewu_bmw_z3_tuning_chrom.html ja mam oryginalnie cos podobnego plus ramki wokol zegarow http://www.moto.allegro.pl/item589788353_aluminiowe_ramki_na_zegary_bmw_e36_bmw_z3.html
- Dywaniki?
-
[E36] Z3 Demontaż boczków w drzwiach
szukales na forum? Bo wydaje mi sie (jestem prawie pewien) ze juz to bylo :search:
-
pokretla czy beda pasowac??
wg part searcha nie pasuja, srebrne w aso kosztuja ok 110zl sztuka :roll:
-
stuka przy puszczaniu sprzegla;/
a guma laczaca wal ze skrzynia biegow? ja u siebie wymienialem, nowa w aso niecale 300 zl ale to do ///M do zwyklej pewnie cos ok 100 zl