Treść opublikowana przez darcyn
-
e60 525d Zawiercie - korekta licznika WBANC51050B128180
darcyn opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://otomoto.pl/bmw-525-bmw-525-100-bezwypadkowe-C22067534.html auto stoi w porębie. myśle że celowo napisał mieścine obok bo poręba to kopalnia ulepów!! mało tego to pod myjką, gdzie się spotkaliśmy, stało pare aut na rejstracjach z całej polski i ze wszystkimi się znał ;) całe auto 130 mikronów, oprócz prawego tylnego narożnika. tam podchodzi pod 300 w samym rogu. kilka niezłych rys na aucie (niektórzy musza zweryfikować swoją wiedze jeśli chodzi o grubości lakieru) przebieg na liczniku 185 000, ale stopień zużycia wskazuje na bliski 300 000. oczywiście, standardowo brak książki. gość ma go ponad rok i po zakupie zalał pół syntetykiem - bo jego szpec od bmw tak mu zalecił. trochę huśtało silnikiem jak odpalił, ale silnik pracował dość cicho. skrzynia chyba ok. ale oleju nie wymieniał po zakupie może komuś pomogłem
-
grubość lakieru
bezwypadkowe e60 ma lakier 115 - 140. mierzone na tych zwykłych z allegro oraz na przemysłowym ultrametrze. sprawdzone na trzech autach
-
BMW e39 individual kto sprawdzi VIN???
darcyn odpowiedział(a) na Dexter87 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZAWSZE POKAZUJE MOC 193, mimo że masz 184
-
e60 530d Kalwaria Zebrzydowska - nie warto oglądać
darcyn opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażdzisiaj obejrzałem sobie to http://allegro.pl/bmw-e60-530d-218ps-nowe-opony-zimowe-dunlop-i2020738915.html bo byłem w okolicy. 1. niemalowany dach i tylna klapa. na większości auta 300-380. ułamana osłona silnika, pokrzywiona chłodnica, rurki. 3 dziury w dachu po gradzie + jedna po chyba jakimś twardym jabłku. BARDZO kiepsko pomalowana. nawet na brudnej widać różnice w odcieniach 2. nieoryginalna ksiązka serwisowa. 3. kierownica bardzo starta, to samo gałka zmiany biegów. kiepski fotel kierowcy. bardzo wysiedziany, wytarte siedzisko, plus dwie dosyć spore rysy na oparciu. tak jakby ktoś wsiadał z czymś ostrym (ćwiek, klamra paska, nie wiem) nie warto oglądać. już lepiej wygląda ta z sosnowca bo przynajmniej blacharsko jako tako
-
BMW e60 530d Sosnowiec WBANC710X0B622109 korekta licznika
darcyn odpowiedział(a) na darcyn temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażspeuntuje (bo mi tu smrodu narobili) 1. dwa razy regenerowana turbina - raz po urwanej klapce, regenerowany egr 2. po zagrzaniu wali silnikiem - koło pasowe 3. najprwdopodobniej psknięta dookoła. 3. problem z lampami przód. jedna nie z tego auta a druga paruje. 4. przebieg dziś miedzy 350-400 000 i baardzo często w serwisie
-
BMW e60 530d Sosnowiec WBANC710X0B622109 korekta licznika
darcyn odpowiedział(a) na darcyn temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażUWAGA KOREKTA LICZNIKA czerwiec 2010 - 320 000km i non stop na serwisie
-
BMW e60 530d Sosnowiec WBANC710X0B622109 korekta licznika
darcyn odpowiedział(a) na darcyn temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwidzę że się rozjuszyłeś okropnie ja skończyłem więc nie masz co moncić <- buhaah. pisze tak specjalnie. jak zapewne widzisz - nie robię błęduf
-
BMW e60 530d Sosnowiec WBANC710X0B622109 korekta licznika
darcyn odpowiedział(a) na darcyn temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjaki telefon? przecież oglądałem auto. a potem pogadałem z poprzednim właścicielem które miał je 2 lata i miał więcej do powiedzenia niż teraźniejszy ludzie.. czy ja muszę się tu tłumaczyć?? temat jest o aucie. dałem obraz auta dla innych, jakby wybierali się znad morza. dzięki za wygrzebania auta w archiwum. to był złoty strzał moncicielom też dziękuje za uwagę. tyle ode mnie ps. adalbert ty to chyba z forum saaba jesteś bo kojarze te uszczypliwości. pozdro
-
BMW e60 530d Sosnowiec WBANC710X0B622109 korekta licznika
darcyn odpowiedział(a) na darcyn temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażprosiłem o dyskusje na temat. jakbyś umiał czytać, to przeczytałbyś w pierwszym poscie że przebieg mi nie przeszkadza więc daruj sobie te szablony i nie przypinaj mnie do typowego zakupowicza z allegro. jakbyś chciał wiedzieć to dyskusja oparła się na uszkodzonym kole pasowym i kłopotem z lampami adaptacyjnymi (bo to nie są tematy za 100 - 500zł), a więc mondrusiu daruj sobie te śpiewki jest tu jakiś mod?
-
BMW e60 530d Sosnowiec WBANC710X0B622109 korekta licznika
darcyn odpowiedział(a) na darcyn temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż... to była odpowiedz na mój pożyczony nieskalibrowany mierniczek za 100zł... ale chyba nie o tym mowa? co do głównego bohatera. złożyłem ofertę. jeśli jej nie przyjmie to nie biorę. temat można zamknąć ale zostawić dla innych
-
BMW e60 530d Sosnowiec WBANC710X0B622109 korekta licznika
darcyn odpowiedział(a) na darcyn temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażzbytnio nie ogarniam tego sprzętu, ale nie pokazywało mi na alu
-
BMW e60 530d Sosnowiec WBANC710X0B622109 korekta licznika
darcyn odpowiedział(a) na darcyn temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażna lakierze wodnym powinno być max 130. tyle miałem na mojej bezwypadkowej 330cd. drzwi miałem malowane - 180. miałem bezwypadkowego saaba, krajowego - 120-130 nie interesowałem się tym tematem ale wewnątrz miała właśnie 130 http://img854.imageshack.us/img854/121/56353.jpg tu gdzieś w środku zdjęć też pokazuje mu 120 http://moto.allegro.pl/vectra-gts-sport-irmscher-hr-serwis-211hp-i2002748730.html a tu kolejne info o grubości lakieru http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=107676
-
BMW e60 530d Sosnowiec WBANC710X0B622109 korekta licznika
darcyn odpowiedział(a) na darcyn temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzestańcie się wygłupiać z tymi śmiesznymi mierniczkami za 100zł z alledrogo!! To, że Twój miernik tyle pokazuje, to nie znaczy, że tyle jest. Kalibrowałeś go przed pomiarem? Auto było idealnie czyste? Dobrze przyłożyłeś głowicę? Masz jakikolwiek certyfikat urządzenia wydany przez Główny Urząd Miar? Kiedyś robiliśmy porównanie kilku mierników i każdy pokazywał inaczej w granicach +_50 mikronów, a na elementach gdzie było kupa szpachli różnice sięgały nawet ponad 400 mikronów!!! Auto ma 8, zaraz 9 lat więc jeśli ma 180 mikronów to się tylko cieszyć. Poza tym każdy lakier, nie mówiąc już o producencie ma inne normy grubości warstwy, również jest to uzależnione od elementu karoserii. Biały jednowarstwowy może mieć nawet 30 mikonów (zmierz sobie Sprintera :), a niektóre metaliki albo perły mają oryginalnie pod 200 mikronów. KOLEŻKO mam ultrametr mniej więcej za 5 000zł z możliwością mierzenia grubości warstw itp. do tego mam sonde do mierzenia wilgoci. nie ma takiego na allegro ale wygląda to mniej więcej tak http://allegro.pl/warstwomierz-grubosciomierz-ultrametr-ab400-i2007297005.html chcesz mi jeszcze coś napisać o moim mierniczku za 100zł??????????????????????????????????????????????????
-
BMW e60 530d Sosnowiec WBANC710X0B622109 korekta licznika
darcyn odpowiedział(a) na darcyn temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż1. plama to czarny, niepolakierowany czujnik. 2. wyjął klapki bo tak go namówił mechanik. i wiem już wszystko: - handlarz - na pewno ma prawko ale to taka gadka żeby daleko nie jechać bo koło pasowe wali jest do kupienia ale max 39 000zł
-
BMW e60 530d Sosnowiec WBANC710X0B622109 korekta licznika
darcyn odpowiedział(a) na darcyn temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażdałeś na ostro. pewnie to ta. (jak żeś to wygrzebał..) jutro zakręcę do niego. ps sprzedający nie dość że jezdzi na bańce to jeszcze nie umie liczyć do 3 (mówi że ma ją 4-5 miesięcy)
-
BMW e60 530d Sosnowiec WBANC710X0B622109 korekta licznika
darcyn odpowiedział(a) na darcyn temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaża to mi do głowy nie przyszło. kurde nie wziąłem vin. OV622.. nie pamiętam
-
BMW e60 530d Sosnowiec WBANC710X0B622109 korekta licznika
darcyn opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZawsze jest tak że się marzy o czymś na co nie stać człowieka Obejrzałem dziś to http://moto.allegro.pl/100-bezwypadek-okazja-i1992056703.html nie mam do aluminium więc przodu nie zmierzyłem. Cała reszta ma 180 mikronów a powinna mieć 115-130. przebieg nieoryginalny. brak ksiązki serwisowej. silnik ładnie chodzi ale słychać już turbinę "właścciel" ma ją od 4 miesięcy, czyli to taki "nie-właściciel". wcześniej wisiała w Jędrzejowie do sprzedania. Przez telefon mówi że jest z sosnowca a tablice ma z dąbrowy. Sprzedaje bo stracił uprawnienia (...) Zna może ktoś te auto? oglądał może ktoś jak jeszcze była w Jędrzejowie? auto ma charakterystyczne tylne lampy i przyciemnione szyby.
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
przez chwile pomyślałem żeby wziąć to na odratowanie, ale wstyd by było tym do domu jechać
-
DEBIL ZA KÓŁKIEM
darcyn odpowiedział(a) na nenek17 temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdypobudzili się
-
usunięcie klapek . Też zauważyliście gwałtowniejsze gaszenie
wracając do przyrostu mocy - kolega wyraźnie napisał że miał klapy w kiepskim stanie i pewnie nie otwierały mu się do końca....
-
Znalezione w szopie: 2X BMW M3...
heh. a ja wchodze kiedyś (10 lat temu) do stodoły u ziomka a tam stoi warszawa papieska. wypilismy w niej po piwie i poszedłem do domu ;) pewnie to samo miałbym z tymi m3 ;)
-
E90 320d - 3 ogłoszenia
darcyn odpowiedział(a) na Siemion temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjak na pierwszy rzut oka rozróżnić 318 od 320
-
E90 320d - 3 ogłoszenia
darcyn odpowiedział(a) na Siemion temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażpodejrzewam że za 100 to nawet palcem nie kiwnie
-
Rodzynek bmw e46 330cd +VIN
darcyn odpowiedział(a) na tomsonx temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż47. 000 za e46 to chora cena. przecież te auto to nic specjalnego
-
E90 felgi ET
felga z 5 i 7 ni pasuje jako tako do 3 w każdych postaciach