Treść opublikowana przez darcyn
-
e 90 skradziona
a da się???
-
E90 Światła do jazdy dziennej krok po kroku
ringi nie będą świeciły mocniej...
-
320D dymi przy odpalaniu na niebiesko
olej który krąży w dolocie przez noc nakapie do silnika i rano jest niebieski bąk i tyle
-
320D dymi przy odpalaniu na niebiesko
zdejmij rure do od przepływomierza do turbo i zobacz czy sucha, albo rure do egr. 99% turbo żadne uszczelko pod głowicą ani pieścienie. ludzie...
-
E90 Światła do jazdy dziennej krok po kroku
na pewno nie masz tej funkcji w menu "licznikowym"? ja miałem.
-
problemy pomiedzy 1500 a 1800 obr 320d
masz dpf?? w jaki sposób sprawdzasz przepływomierz w inpie
-
E9x Bardzo dobre ceny na wszystkie części do naszych autek:)
dajcie jakieś numery katalogowe to może i ja coś policzę
-
BMW 325 E90 WBAVB11000KT57460
darcyn odpowiedział(a) na obione temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażśmiać mi się chce. naprawdę dramat jest, ale jak jest do kupienia PEWNE krajowe auto to koledze Gaastra Vapor nie pasują listwy wykończoniowe. pozdrawiam poszukiwaczy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
problemy pomiedzy 1500 a 1800 obr 320d
ty masz inne szarpanie. tu tylko i wyłącznie pojawia się w zakresie 1,5 -2tyś obr i w sumie o tym temat
-
[E91] [E9x] pre LCI - DRL światła dzienne - poprawka
gdzie ustawia się czułość czujnika?? mam tak że jak przejadę pod dwoma mostami to mijania włączą mi się już na stałe - choćby nie wiem co
-
E90 e91 pre LCI Aktywacja Brake Force Display NCS Expert
a coś dla przez 2007r?? da się w ogóle? nie mam tych linii w swoim module
-
e46 WBAAL71020KG43859 Zawiercie
darcyn odpowiedział(a) na Kripper temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie kupiłbym auta z zawiercia nawet gdyby było ze złota
-
BMW E60 530d WBANC71000B646306
darcyn odpowiedział(a) na robert9404 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż80 90 czyli ok? To już widze ten sprzęt do mierzenia.
-
[E91 320D] Osłona gumowa - wkładu filtra powietrza
u mnie to struchlało i rozsypała się. nie dało się za co złapać
-
[E91 320D] Osłona gumowa - wkładu filtra powietrza
no ja mam. troche jakaś długa ta rura
-
[E91 320D] Osłona gumowa - wkładu filtra powietrza
ta z allegro to ori
-
[E91 320D] Osłona gumowa - wkładu filtra powietrza
Nie
-
[E91 320D] Osłona gumowa - wkładu filtra powietrza
Jak nie masz stówy to dorób z rury do odkurzacza
-
[E91 320D] Osłona gumowa - wkładu filtra powietrza
80 euro? To ja troche wiecej w zlotówkach zapłaciłem
-
[E91 320D] Osłona gumowa - wkładu filtra powietrza
kupować http://img824.imageshack.us/img824/3562/q7xu.jpg
-
e90 Kradzież lub próba kradzieży auta.
wypuść gdzie indziej a nie obcinaj
-
Uchwyt na kubki od Z4 do E90
nie kupiłem, sprzedaje
-
Uchwyt na kubki od Z4 do E90
aktualizacja: uchwyt mam za 240 +śrubki + 20 kurier
-
Uchwyt na kubki od Z4 do E90
mogę mieć go za jakieś 270 z wysyłką
-
E90 320d VIN: WBAVG91090A346642
darcyn odpowiedział(a) na zawiszowiec temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażejjj, mtech jest niższy o jakieś 2cm no i sporo twardszy. ja miałem teraz ostatnio w e87 standardowe a śwagier w e87 ma M i jest twarde jak skała. standardowe zawieszenie tez jest twarde, nie ma co pisać że się buja...