Treść opublikowana przez darcyn
-
Odpalanie E90 320d 163km problem (FILM)
korekcja na wtryskiwaczach 0,01 - 0,2 max
-
320d 184km Manual szarpie przy zmianie biegow
nieźle!! niech zajrzą do wysprzęglika/ pompy sprzęgła
-
Odpalanie E90 320d 163km problem (FILM)
przyjedziesz, popatrzymy live date w różnych sytuacjach. ale jak piszesz że dzieje sie to tylko raz z rana to raczej sterownik. co do korekt to może nie masz termostaów i wtryskiwacze biją mocniej. kontynujemy na pw
-
Odpalanie E90 320d 163km problem (FILM)
wyluzuj z tymi wtryskiwaczami na razie. przeleć się po a4 pożądnie. jakbyś był w katowicach to mogę podpiąć i zobaczyć wtryskiwacze
-
e90 zaslepka spryskiwaczy
mam taki czarny (saphire) do sprzedania. chyba lewy... zobacz sobie w katalogu czy pasuje i z jakiego roku
-
BMW E91 Dziwne stukanie przy odpalaniu.
oprócz drukarki igłowej nic nie słychać
-
E90 318d auto plywa od lewej do prawej przy 80km/h+
kierunkowe opony? popatrz czy jest strzałka (rotation), chyba jeszcze mogą mieć nadruk "inside" "outside"
-
Gasną piksele po nagrznaniu radia (professional)
ale to chodzi o folie co jest to naklejona. ona przełamuje się... 15ste zdjęcie http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=635672 tu jest cała naprawa
-
Gasną piksele po nagrznaniu radia (professional)
za tyle mam radio LCI
-
Silnik na zimnym nierówno chodzi 320i 170KM
nie zauważyłem roku... :twisted:
-
Silnik na zimnym nierówno chodzi 320i 170KM
jeśli to 320si to niestety... zdarza się że te 100 000 to końcówka silnika ;)
-
Gasną piksele po nagrznaniu radia (professional)
nawet nie wiem jak na nią wołać żeby poszukać...
-
Gasną piksele po nagrznaniu radia (professional)
w zimę nie nagrzewa mi się tak żeby gasło. szukam lci bo nikt mi nie odpisał jaką tą folie zastosować. bo na pewno ta folia pod wpływem temperatury mięknie i zwierają się tam styki
-
Dlaczego Bejca spala więcej niż AUDI albo inne dwulitrowe TD
Nie no, 10 w manualu to coś nie halo. Nie mieszkam na wsi, ale więcej jak 8,7 nie widziałem u siebie na liczniku
-
Interpretacja odczytów E91 320D
Na wolnych tak sadzi? No to albo faktycznie pokazuje co chce albo czujnik doładowania....
-
Interpretacja odczytów E91 320D
zapomniałem jak się ten efekt nazywa - notlauft ??? wpisz na yt i posłuchaj. ja mam komputer bez dzwięku to nie mogę pomóc a po drugie to nie daje się screenów a live, żeby zobaczyć jak to chodzi. skąd mamy widzieć przy jakich obrotach masz takie przeładowanie? na wolnych??
-
Interpretacja odczytów E91 320D
to dziwne, bo mi dobrze pokazuje. a podpinałem ze 3 e90 i 2 e87 przegazuj na luzie. jak spada z obrotów to nie słuchać dziwnego bulgotania?? masz dpf? jak nie masz to zobacz czy nie kopci na czarno
-
E93 330d WBADY71000E428703 Turek
darcyn odpowiedział(a) na Parti temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDajcie papier z twgo przeglądu. Przcież wszystko jest zapisane
-
E9x Zakup grupowy na kolektory ssące do 2.0d 3.0d
Jak to po co. Bachnie sie jeszcze vat. Jakby to było z polskiej dystrybucji ktos by wziął na mnie fv to ja z tej ceny oddaje jeszcze 100zł
-
E93 330d WBADY71000E428703 Turek
darcyn odpowiedział(a) na Parti temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo fakt. Jakby nie było płynu hamulcowego to nie było by hamulca - w ogóle... Będziesz smażył się w piekle
-
e60 2004r. 530i 52tyszł VIN: WBANA71045B611670
darcyn odpowiedział(a) na btomek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażtak tak. wisi na allegro już ho ho ho - o ile dobrze kojarzę. I wtedy wcale nie była taka droga... sam jestem przeciwnikiem e60tek za 30 tyś, ale w tym wypadku te 52 000 to chyba za drogo...
-
E90 320d 2008, Skarżysko Kam. WBAPN31080E131807
darcyn odpowiedział(a) na mirageck temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa telfonie widzę jak pięknie schodzi się błotnik z maską. Ciekawe jak na żywo
-
E39 520i M Pakiet Imolarot WBADT11000GY45254
darcyn odpowiedział(a) na Arek5er temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażviewtopic.php?f=5&t=238379
-
Niunia i Oli - E60 535D ALPINA D5S - Alcantara i NBT str 42
fiu fiu
-
Niunia i Oli - E60 535D ALPINA D5S - Alcantara i NBT str 42
daj na pw fv za części to ci powiem czy Krzysiu to dobry kolega :8)