Skocz do zawartości

apzs

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez apzs

  1. apzs odpowiedział(a) na DanielKZ temat w X5 (G05)
    Ja znów wcześniej nie miałem żadnego BMW. Jak zobaczyłem przecieki o wnętrzu, to szybko zacząłem szukać 45e u kogoś na placu - ale brakło. Było ciężko nawet z demówkami. Więc zaczęła się pogoń w poszukiwaniu dealera, który jeszcze może zamówić - slot i kwota. W międzyczasie widziałem nowe wyświetlacze w 3-ce i już się tylko upewniłem, że ani większy zasięg, ani względnie ładne zmiany na zewnątrz mnie nie przekonują. Decyzja się utwierdziła, przyklepuję zamówienie na 45e.
  2. apzs odpowiedział(a) na apzs temat w X5 (G05)
    Niestety, do 45e nadal dokładają te lipne 1-fazowe z ograniczeniem na 2,2kW, bez możliwości wymiany adaptera :(
  3. apzs odpowiedział(a) na estor temat w X5 (G05)
    Pierwsze sztuki są na taśmie już w tym tygodniu.
  4. apzs odpowiedział(a) na snajper21 temat w X5 (G05)
    A ja znów trzymam kciuki żeby im się rozwinął obecny pilotaż aut wodorowych - w tym iX5
  5. apzs odpowiedział(a) na snajper21 temat w X5 (G05)
    Ważne że diesel zawsze żywy ;-)
  6. apzs odpowiedział(a) na Sebol1991 temat w X5 (G05)
    Kredytów mieszkaniowych też się tyczy ta "mądrość"? Tak. Dotyczy jakiejkolwiek kreski. Jak masz taką gotówkę, to wiesz co zrobić żeby nią poobracać. A skoro wiesz jak nią obracać, to po co się z niej wypstrykiwać? :-) Do tego z punktu widzenia JDG, kredyt hipoteczny to najtańsza forma pożyczenia pieniędzy przez właściciela.
  7. apzs odpowiedział(a) na Sebol1991 temat w X5 (G05)
    Dajcie spokój, nie przekonacie ich. To myślenie "wydałem aż tyle", a odzyskam "tylko tyle". Proporcjonalny spadek wartości się nie liczy ;-)
  8. Biorąc pod uwagę gabaryt, to rewelacyjny wynik moim zdaniem.
  9. apzs odpowiedział(a) na Sebol1991 temat w X5 (G05)
    Zapewne znajdziesz dealerów, którzy zamówili więcej przed końcem roku i jeszcze przez chwilę będą mieć na stanie.
  10. apzs odpowiedział(a) na estor temat w X5 (G05)
    No to gratulacje! :-)
  11. apzs odpowiedział(a) na estor temat w X5 (G05)
    Moim zdaniem wystarczy mieć na to FV z opisem szczegółowym i wejdzie w ew. odszkodowanie z AC. Wyceniałem pełne auto w PPF, to poza salonem wyszło 20k brutto, w salonie 22k netto ;-) Czekam na doprecyzowanie kosztu oklejenia: - pełna maska - lampy - zderzak - pas nad szybą - słupki B (piano black) - progi boczne - klamki Zdecydowałem nie oklejać słupków A i nadkoli, za to ze względu na wysokość auta - i sporadyczny, ale jednak czasem - "załadunek" dzieci, zdecydowałem okleić progi.
  12. apzs odpowiedział(a) na estor temat w X5 (G05)
    W jskim zakresie oklejasz i jaki budzet? Ja raczej okleje poza, ze wzgledu na brak informacji kto konkretnie to robi - pozniejsza opieka i gwarancja.
  13. apzs odpowiedział(a) na estor temat w X5 (G05)
    @Mtb911 @szary83 jak tam u Was? Auta dotarły z placu centralnego do dealerów? U mnie niestety cisza, wczoraj nadal czekał na transport.
  14. apzs odpowiedział(a) na snajper21 temat w X5 (G05)
    Czy udany to nie wiem, ale z pewnością był na pełnym wypasie. Nie wiem czy była choćby jedna opcja w nim nie uwzględniona ;-)
  15. apzs odpowiedział(a) na snajper21 temat w X5 (G05)
    To nie do końca test, tylko wspominki z przeszłości. Ten konkretny egzemplarz był od conajmniej lutego dostępny do zakupu u jednego z warszawskich dealerów za jedyne 522 tysiące PLN, z absurdalnie drogim leasingiem (bo auto już używane) i bez chęci ze strony salonu do jakiejkolwiek negocjacji ceny. Za to listopad i grudzień faktycznie był ujeżdżany przez prasę (poznacie po tablicach u kilku blogerów i choćby w autocentrum). EDIT: właśnie zauważyłem, że wrzucałeś link wyżej dokładnie do wspomnianego testu w autocentrum.
  16. apzs odpowiedział(a) na DanielKZ temat w X5 (G05)
    Akceptowalnie dla mnie. Zegary są przynajmniej tam gdzie powinny ;-)
  17. apzs odpowiedział(a) na PAVKO temat w X5 (G05)
    Osobiście nie czułem się źle w odebranym niespełna rok temu Q7 TFSIe kolegi. Ale jakoś niespecjalnie robiło mi różnicę. Może to "zmęczenie marką" po kilku Audi i VW i potrzebowałem jakiejś zmiany i dlatego w X5 mi było fajnie, a może to już bezradność ze względu na ograniczone inne opcje w tym budżecie. Zobaczymy za kilka lat :-)
  18. apzs odpowiedział(a) na estor temat w X5 (G05)
    Super! Mi też już potwierdzono transport z portu, więc pewnie w ciągu dwóch tygodni odbiór :-)
  19. apzs odpowiedział(a) na PAVKO temat w X5 (G05)
    Za to dostępność Q7 z TFSIe czy choćby TFSI jest żadna. Nie da się zamówić nowych aut. Jedyna opcja to wziąć to co stoi na placu albo jedzie. I taki stan ma się od końcówki października 2021 kiedy po raz pierwszy usłyszałem "rok i proszę się nie łudzić że będzie krócej". Co gorsze, mieli zaalokowane produkcje z dostawą na maj/czerwiec 2022, ale od razu mi powiedziano że to będą "golasy", a do tego same TDI.
  20. apzs odpowiedział(a) na estor temat w X5 (G05)
    Zmówiłem w pierwszej połowie lutego z osią skrętną i taki się podobno - bo jeszcze nie mam kluczyka - wyprodukował.
  21. apzs odpowiedział(a) na estor temat w X5 (G05)
    Musiał więc przypłynąć tym wcześniejszym, ARC INDEPENDENCE, który już wypłynął w drogę do USA (20.02).
  22. apzs odpowiedział(a) na estor temat w X5 (G05)
    Tego nie wiem. U mnie handlowiec też nie ma pewności, dlatego podpytuje :-)
  23. apzs odpowiedział(a) na estor temat w X5 (G05)
    A kojarzysz datę kiedy wskoczył na status 165?
  24. apzs odpowiedział(a) na estor temat w X5 (G05)
    Dziś o 21:00 do portu wpływa ARC DEFENDER. Także tygodnie 8-9 produkcji mają szansę zmienić status.
  25. apzs odpowiedział(a) na PAVKO temat w X5 (G05)
    Ja również miałem przez ostatnie kilka lat w głowie Q7. Nawet miałem zamawiać, ale terminy na TFSi były oszałamiające - i jeszcze bez żadnej gwarancji dostawy. Rok temu kolega mnie wyprzedził w decyzji - a właściwie zmiękł i zamiast dalej czekać na niewiadome, wziął dobrze wyposażoną demówkę. Po dwóch przymiarkach do jego auta uznałem, że Q7 miało już swoje lata świetności. Może kolejna generacja będzie znów dla mnie atrakcyjna. Z braku laku, zostało mi X5. GLE tabletoza, Cayenne mi jakoś ogólnie nigdy nie leżało i w sumie nie było nic innego w okolicy tego budżetu.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.