Skocz do zawartości

oizo_pl

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez oizo_pl

  1. dlamie te wszystkie pasty mozecie ******* do kosza , ja jestem lakiernikiem i prawie kazdy poządny zaklad uzywa pasty G3 ferakla, taki smietnik sie juz tu zrobil ze nieda sie tego czytac :) pozdrawiam:)
  2. wole uzerac sie z problemami bmw niz jezdzic wiejskim golfem sam tandetny plastik
  3. jedna z przyczyn czemu beje niechcą sie sprzedawac to ze młode dupki kupują golfy ,brak mi słów zamiast kupic sobie np: e34 to nie golfy, ja mam w klasie 4 bałwanów co mają golfy 3 :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2:
  4. oizo_pl odpowiedział(a) na oizo_pl temat w E34
    juz wszystko wiem są luzy czeka mnie wymiana wiska i wiatraka a to przesto ze wiartak mial drgania i visko padlo no ale auto ma juz 270tys to nawet mialo prawo juz pasc visko
  5. oizo_pl odpowiedział(a) na oizo_pl temat w E34
    JAk stoje w korku w upale to skazówka no delikatnie przekroczy 90 ledwo o góbosc skazówki to tak jest a jak jest 90 to tak niema
  6. oizo_pl opublikował(a) temat w E34
    e34 td objaw taki jak jest upal i skazówka z tęperaturypokazuje nieco wiecejniz 90 to wtedy wisko szybciej sie kreci i delikatie czuc wibracje na aucie ? a i wisko no czyli to kółko jest w jednym miejscy klejone dorabiany kawalek plastiku juz tak kupilem
  7. oizo_pl odpowiedział(a) na oizo_pl temat w E34
    to ty bredzisz :) turbina z tych modeli co ja pisalem a napewno w audi a4 2.5tdi są 2 inter coolery :) sterowanie jest takie same :) róznica jest w budowie turbiny:) moze tak niejest????
  8. oizo_pl odpowiedział(a) na oizo_pl temat w E34
    turbina z a4 a6 vw pasat:) a przy tej turbinie musza byc 2 intercoolery:) i mam nawet 2:) duzo niemusze przerabiac ale troszke czeba:) tylko mnie interesuje jak silnik to zniesie:) a z tego co wiem to głowice siadają w tds a nie td:)
  9. oizo_pl odpowiedział(a) na oizo_pl temat w E34
    ja nic dziwnego nie widze w tym co napisalem;:) :duh: :duh: dziwni jestescie :duh:
  10. oizo_pl opublikował(a) temat w E34
    witam mam turbine z audi a4 2.5 tdi i chce wsadzic do swojej buni co wy ottymm myslicie ?
  11. oizo_pl odpowiedział(a) na oizo_pl temat w E34
    to jak?
  12. oizo_pl opublikował(a) temat w E34
    witam mam pytanie jak sie odpowietrza disla 2.4 bo bo zmieniam zbiornik wyrównawczy
  13. oizo_pl odpowiedział(a) na oizo_pl temat w E34
    jesl chodzi o obroty to wina trysku sterującego:) musze kupic :) mam przekladnie kierowiczą moge komus jeszcze doplacic za wtrysk :)ale tylko na sląsku :)
  14. oizo_pl odpowiedział(a) na oizo_pl temat w E34
    nie kopci mox chyba bez zamian a jak go kupilem to juz tak mial obroty powiny byc 750 A MAM nawet czasami 950 czujniki temperatur sprawne
  15. oizo_pl odpowiedział(a) na oizo_pl temat w E34
    pompa i wezyki są ok :) problem jest taki ze ma zaduze obroty :/ na luzie
  16. oizo_pl opublikował(a) temat w E34
    witam zalałem okolo25l ropy bo mi zabraklo i zgas , przejechalem 150 km i rezerwa sie zapalila niewiem co mam robic
  17. oizo_pl odpowiedział(a) na kiko temat w E34
    ja otym wiem bo zorobilem tak jak bylo opisane:)
  18. oizo_pl odpowiedział(a) na kiko temat w E34
    niewiem:) niewidze tego :) no ale jak mi obrotomierz pad to jak zaje..... w deske to sie obudzil ale to sie unioslem:) tam masz tom kosc stylu zegara co sie ją wyciąga poprawia sie luty sam to zórb i będzie ok:)
  19. oizo_pl odpowiedział(a) na kiko temat w E34
    jestes pewien ze to wtyczka a moze masz problem z kostą pamięci to juz bylo poruszane na forum
  20. oizo_pl opublikował(a) temat w E34
    witam mam problem zanikaja mi piksele w liczniku zaczyna sie dziac ze nie pokazuje pelnego przebiegu km jak to moge naprawic?
  21. witam niekazdy automat w e34 ma tą opcje :) ja niemam :) co takiego mają inni ze mają te 3 stopnie jazdy?
  22. tak :D niemialem tej odpowiedniej blaszki ale naazie dalem kawalek kabla:)
  23. tak to byl ten bespiecznik:D
  24. aha ale mi on nawet niechce grzac niema tej kontroli
  25. tak zacznij od opon:) ale powiedz czy obojetnie jaka jest droga dobra albo zla to jest tak samo bo ja mialem tak ze to byla tez wina amorra luzy na czpieniu moge jechac 170 i nic a czasami 90 i tak telepie kierownica ze masakra

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.