Treść opublikowana przez oizo_pl
-
po uzyciu pasty tempo- koliste zarysowania
dlamie te wszystkie pasty mozecie ******* do kosza , ja jestem lakiernikiem i prawie kazdy poządny zaklad uzywa pasty G3 ferakla, taki smietnik sie juz tu zrobil ze nieda sie tego czytac :) pozdrawiam:)
-
Czy E34 to jeszcze jest sprzedawalne?
wole uzerac sie z problemami bmw niz jezdzic wiejskim golfem sam tandetny plastik
-
Czy E34 to jeszcze jest sprzedawalne?
jedna z przyczyn czemu beje niechcą sie sprzedawac to ze młode dupki kupują golfy ,brak mi słów zamiast kupic sobie np: e34 to nie golfy, ja mam w klasie 4 bałwanów co mają golfy 3 :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2:
-
czy to wisko
juz wszystko wiem są luzy czeka mnie wymiana wiska i wiatraka a to przesto ze wiartak mial drgania i visko padlo no ale auto ma juz 270tys to nawet mialo prawo juz pasc visko
-
czy to wisko
JAk stoje w korku w upale to skazówka no delikatnie przekroczy 90 ledwo o góbosc skazówki to tak jest a jak jest 90 to tak niema
-
czy to wisko
e34 td objaw taki jak jest upal i skazówka z tęperaturypokazuje nieco wiecejniz 90 to wtedy wisko szybciej sie kreci i delikatie czuc wibracje na aucie ? a i wisko no czyli to kółko jest w jednym miejscy klejone dorabiany kawalek plastiku juz tak kupilem
-
zmiana turbiny w td na inną
to ty bredzisz :) turbina z tych modeli co ja pisalem a napewno w audi a4 2.5tdi są 2 inter coolery :) sterowanie jest takie same :) róznica jest w budowie turbiny:) moze tak niejest????
-
zmiana turbiny w td na inną
turbina z a4 a6 vw pasat:) a przy tej turbinie musza byc 2 intercoolery:) i mam nawet 2:) duzo niemusze przerabiac ale troszke czeba:) tylko mnie interesuje jak silnik to zniesie:) a z tego co wiem to głowice siadają w tds a nie td:)
-
zmiana turbiny w td na inną
ja nic dziwnego nie widze w tym co napisalem;:) :duh: :duh: dziwni jestescie :duh:
-
zmiana turbiny w td na inną
witam mam turbine z audi a4 2.5 tdi i chce wsadzic do swojej buni co wy ottymm myslicie ?
- jak sie odpowietrza td
-
jak sie odpowietrza td
witam mam pytanie jak sie odpowietrza disla 2.4 bo bo zmieniam zbiornik wyrównawczy
-
witam e34 td duzo pali pomocy
jesl chodzi o obroty to wina trysku sterującego:) musze kupic :) mam przekladnie kierowiczą moge komus jeszcze doplacic za wtrysk :)ale tylko na sląsku :)
-
witam e34 td duzo pali pomocy
nie kopci mox chyba bez zamian a jak go kupilem to juz tak mial obroty powiny byc 750 A MAM nawet czasami 950 czujniki temperatur sprawne
-
witam e34 td duzo pali pomocy
pompa i wezyki są ok :) problem jest taki ze ma zaduze obroty :/ na luzie
-
witam e34 td duzo pali pomocy
witam zalałem okolo25l ropy bo mi zabraklo i zgas , przejechalem 150 km i rezerwa sie zapalila niewiem co mam robic
-
obrotomierz - ktore to kabelki
ja otym wiem bo zorobilem tak jak bylo opisane:)
-
obrotomierz - ktore to kabelki
niewiem:) niewidze tego :) no ale jak mi obrotomierz pad to jak zaje..... w deske to sie obudzil ale to sie unioslem:) tam masz tom kosc stylu zegara co sie ją wyciąga poprawia sie luty sam to zórb i będzie ok:)
-
obrotomierz - ktore to kabelki
jestes pewien ze to wtyczka a moze masz problem z kostą pamięci to juz bylo poruszane na forum
-
zanikające piksele w liczniku
witam mam problem zanikaja mi piksele w liczniku zaczyna sie dziac ze nie pokazuje pelnego przebiegu km jak to moge naprawic?
-
pytanie o automaty o opcje sport/e/zima
witam niekazdy automat w e34 ma tą opcje :) ja niemam :) co takiego mają inni ze mają te 3 stopnie jazdy?
-
problem z dislem przyzapalaniu !!!pomocy
tak :D niemialem tej odpowiedniej blaszki ale naazie dalem kawalek kabla:)
-
problem z dislem przyzapalaniu !!!pomocy
tak to byl ten bespiecznik:D
-
problem z dislem przyzapalaniu !!!pomocy
aha ale mi on nawet niechce grzac niema tej kontroli
-
bicie kierownicy podczas jazdy
tak zacznij od opon:) ale powiedz czy obojetnie jaka jest droga dobra albo zla to jest tak samo bo ja mialem tak ze to byla tez wina amorra luzy na czpieniu moge jechac 170 i nic a czasami 90 i tak telepie kierownica ze masakra