Skocz do zawartości

oizo_pl

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez oizo_pl

  1. no jestem ciekawy czy ta 2.5l vanos kótra ma 192km zmiesci sie przy spokojnej jezdzie::) w 15 l :) :) niewiem czekam na wasze opinie:)
  2. ile ;P to dajmy ze 2l spali 10:) a 2.5 ?
  3. witam chcę kupic e34 z silnikiem 2 l rządówka albo 2 vanos albo 2.5 rzędówka albo 2.5 vanos pytanie ile palą chodzi mi o normalną jazde ? czekam na szczere wyypowiedzi
  4. na wolnych obrotach słysze kle kle kelkel kel klekocze :) ale kiedys czytałem na forum ze nie nie tylko mi sie tak działo po wymianie oleju:)
  5. castrol gtx 15w 10 (minerlny) bialy i wlalem 5.5l na bagnecie jest w polowie
  6. witam czemu tak jest i czy to normalne 3.5 r6 260ys
  7. ale to dce to inaczej nivo? bo te amortyzatory są pompowane :) bo broblem jest taki ze jest bunia sztywna i wywalam te amory pompowane:)
  8. jak działa to dce spor/kąfort 2 pytanie póbowałem spalic gume nieda sie (automat) pedal w podlodze gaz nic nawet delikatnie pószczając pedal hamulca nieda rady 1500 obrotów i niedarady trakca oczywiscie wylączona jakies zabespieczenie jesT?
  9. oki czy w e24 było opcja 3.5 turbo ?
  10. witam interesują mnie modele e23 i 24 czym sie róziną :)jestescie pewnym zrudlem i chcialbym sie dowiedziec wszytko a najbardziej e24
  11. oizo_pl odpowiedział(a) na oizo_pl temat w E23
    hmm bo duzo jest modeli z podnietym silnikiem:P
  12. oizo_pl odpowiedział(a) na oizo_pl temat w E23
    z inej beczki kupie e23 bez silnika 735i cczyli ze e32 3.5 silnik nie wejdzie bo jesli chodzi o silnik z e32 to mam dostęp do niech w duzych ilosciach:)
  13. oizo_pl odpowiedział(a) na oizo_pl temat w E23
    powedzmy ze jak bym chiał te 745 to uuuuuuu $$$$$$ :)
  14. oizo_pl odpowiedział(a) na oizo_pl temat w E23
    a kąbinacje bo taki klasyk z takim ogniem to pogrom :D dlatego sie pytam:)
  15. oizo_pl odpowiedział(a) na oizo_pl temat w E23
    a jak bym kupił e23 z jakim małym silniikiem i chiał dac to 3.5turbo ?
  16. oizo_pl odpowiedział(a) na oizo_pl temat w E23
    no szkoda:)bo mysałem ze takie serducho w e32 w automacie to będzie cos wyjątkowego:Pszkoda bo mysalełm ze silniki sa takie same :(
  17. oizo_pl odpowiedział(a) na oizo_pl temat w E23
    a byłem pewien ze silnik z e23 3.5 r 6 tubo jest taki sam jak w e32 3.5 r 6 chodzi mi o mocowanie wymiary i tak dalej
  18. oizo_pl odpowiedział(a) na oizo_pl temat w E23
    pytam sie bo za rok zmianiam silnik na taki sam bo mam 3.5 r6 to czemu niedac z turbem wiem podobają mi sie e23 ale duzo kasy był musiał dac za autko:) napewno taniej niz silnik z turbem
  19. oizo_pl opublikował(a) temat w E23
    witam jamam e32 3.5 r6 i chce dac 3.5 turbo ?co wwy nato
  20. a odłomczenia aukmulatora na jakis czas pomoze?
  21. eh to lipa to chyba będe musiał gdzies z tym pojechac :/
  22. eh to lipa to chyba będe musiał gdzies z tym pojechac :/
  23. stukłem 2 razy i nic :/
  24. aaaaaaaaaaa teraz mi mówisz:d a ja sie dziwie co tak smierdzi gazem :dance: :dance: :dance:
  25. obojętnie w jakie miejsce uderzyc ???

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.