Treść opublikowana przez oizo_pl
-
witam mam pytanie o spalanie silnika 2. i2.5
no jestem ciekawy czy ta 2.5l vanos kótra ma 192km zmiesci sie przy spokojnej jezdzie::) w 15 l :) :) niewiem czekam na wasze opinie:)
-
witam mam pytanie o spalanie silnika 2. i2.5
ile ;P to dajmy ze 2l spali 10:) a 2.5 ?
-
witam mam pytanie o spalanie silnika 2. i2.5
witam chcę kupic e34 z silnikiem 2 l rządówka albo 2 vanos albo 2.5 rzędówka albo 2.5 vanos pytanie ile palą chodzi mi o normalną jazde ? czekam na szczere wyypowiedzi
-
wymieniłem olej i klekocze silnik
na wolnych obrotach słysze kle kle kelkel kel klekocze :) ale kiedys czytałem na forum ze nie nie tylko mi sie tak działo po wymianie oleju:)
-
wymieniłem olej i klekocze silnik
castrol gtx 15w 10 (minerlny) bialy i wlalem 5.5l na bagnecie jest w polowie
-
wymieniłem olej i klekocze silnik
witam czemu tak jest i czy to normalne 3.5 r6 260ys
-
mam 2 pytania o dce i obroty silnika
ale to dce to inaczej nivo? bo te amortyzatory są pompowane :) bo broblem jest taki ze jest bunia sztywna i wywalam te amory pompowane:)
-
mam 2 pytania o dce i obroty silnika
jak działa to dce spor/kąfort 2 pytanie póbowałem spalic gume nieda sie (automat) pedal w podlodze gaz nic nawet delikatnie pószczając pedal hamulca nieda rady 1500 obrotów i niedarady trakca oczywiscie wylączona jakies zabespieczenie jesT?
-
witam mała wiedza na temat e24 :)
oki czy w e24 było opcja 3.5 turbo ?
-
witam mała wiedza na temat e24 :)
witam interesują mnie modele e23 i 24 czym sie róziną :)jestescie pewnym zrudlem i chcialbym sie dowiedziec wszytko a najbardziej e24
-
cięzko jest dostac 3.5 turbo
hmm bo duzo jest modeli z podnietym silnikiem:P
-
cięzko jest dostac 3.5 turbo
z inej beczki kupie e23 bez silnika 735i cczyli ze e32 3.5 silnik nie wejdzie bo jesli chodzi o silnik z e32 to mam dostęp do niech w duzych ilosciach:)
-
cięzko jest dostac 3.5 turbo
powedzmy ze jak bym chiał te 745 to uuuuuuu $$$$$$ :)
-
cięzko jest dostac 3.5 turbo
a kąbinacje bo taki klasyk z takim ogniem to pogrom :D dlatego sie pytam:)
-
cięzko jest dostac 3.5 turbo
a jak bym kupił e23 z jakim małym silniikiem i chiał dac to 3.5turbo ?
-
cięzko jest dostac 3.5 turbo
no szkoda:)bo mysałem ze takie serducho w e32 w automacie to będzie cos wyjątkowego:Pszkoda bo mysalełm ze silniki sa takie same :(
-
cięzko jest dostac 3.5 turbo
a byłem pewien ze silnik z e23 3.5 r 6 tubo jest taki sam jak w e32 3.5 r 6 chodzi mi o mocowanie wymiary i tak dalej
-
cięzko jest dostac 3.5 turbo
pytam sie bo za rok zmianiam silnik na taki sam bo mam 3.5 r6 to czemu niedac z turbem wiem podobają mi sie e23 ale duzo kasy był musiał dac za autko:) napewno taniej niz silnik z turbem
-
cięzko jest dostac 3.5 turbo
witam jamam e32 3.5 r6 i chce dac 3.5 turbo ?co wwy nato
-
problem z gazem mam
a odłomczenia aukmulatora na jakis czas pomoze?
-
problem z gazem mam
eh to lipa to chyba będe musiał gdzies z tym pojechac :/
-
problem z gazem mam
eh to lipa to chyba będe musiał gdzies z tym pojechac :/
-
problem z gazem mam
stukłem 2 razy i nic :/
-
problem z gazem mam
aaaaaaaaaaa teraz mi mówisz:d a ja sie dziwie co tak smierdzi gazem :dance: :dance: :dance:
-
problem z gazem mam
obojętnie w jakie miejsce uderzyc ???