Treść opublikowana przez oizo_pl
-
strumienica w 735i??
niezdaje sobie z tego sprawy bo kazdy ma tu swoją teorie
-
strumienica w 735i??
a jak dam strumienice to jak ze spalaniem ?
-
strumienica w 735i??
heh no narazie chce sie dowiedziec bo niewiem :) ale wkonuc struminice daje sie zamias kat:)
-
strumienica w 735i??
witam chce dac struminice bo mi sie juz sypie pierwszy tłumnik:) A ZE struminca kosztuje około 120zł to czemu nie:D niespodziewam sie osiągów :) bo to co piszą to brednia no napewno bdzie iny dzwięk:) tylko martwie sie zeby to nie wyło jak głupie:) i co najwazniejsze bo mój kumpel wszystko wiedzący namotał mi chodzi mi o katalizator :)jak kots by mi powiedział w kórym miejsu jest zainstalowany i jakjest podłonczon dotłumika bo juz sie pogóbiłem aa ale kat niebęde usuwał:) oto co znalazłem / http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=291556502 http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=291898771
-
problem z lakierem piszcie pomoge
bardziej ok czeba pójsc to miejsca gdzie trobią lakier i powiedziec ze chce sie np białą perłe:) (baza+bezbarwny)
-
problem z lakierem piszcie pomoge
a usun pffff
-
problem z lakierem piszcie pomoge
eh a jesli widzisz nie jasnosc w tym co napisałem powiedz to wyjasnimy
-
problem z lakierem piszcie pomoge
baza (biały) + bezbarwny inaczej nazywa sie baza nietaliczna tak to sie nazywa albo inaczej baza (perła) + bezbarwny więc pisałem ci wczesniej otym odp ; tak cos jeszcze?
-
problem z lakierem piszcie pomoge
skoro ci popronują biała perłe 3 skadnikową to ją kupp loll
-
problem z lakierem piszcie pomoge
kremowy w akrylu a w bazie to duza róznica!
-
problem z lakierem piszcie pomoge
bo gówno widze no fotce wygląda jak kremofa perła
-
problem z lakierem piszcie pomoge
i racaej nie wygląda to na biały
-
problem z lakierem piszcie pomoge
to wygląda na perłe
-
problem z lakierem piszcie pomoge
domnie to było!!????
-
problem z lakierem piszcie pomoge
smieszny jestes hahah ( bo masz biały akryl albo albo biały metaliczny inaczej to sie nazywa baza niemataliczna tez mozesz miec białą perłe ale to jest tak samo jak baza nie metaliczna i sie tak nie irytuj:)
-
problem z lakierem piszcie pomoge
hehe wogóle biały wez białym to sobie lepiej lodóke polaluj albo pralke lol:)heheh
-
problem z lakierem piszcie pomoge
no inaczej to sie nazywa baza nie metaliczna:)
-
problem z lakierem piszcie pomoge
jak macie roblem z lakierem to słuze uprzejmie:) :)