Treść opublikowana przez boss22
-
BMW 328Xi 2011 po stluczce - warto? WBAPK5G51BNN51662
boss22 odpowiedział(a) na boss22 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie jest zle. Robilem juz lexusa IS- gdzie tez podluznica w tyle byla do naciagniecia i wymieniali tylny quarter panel (poszycie tylko) za robocizne wzial mistrzo miejscowy jakies 2,5 tys salaty ale mnie naciagnal bo umawialem sie na 2 tys i nic tam specjalnego wiecej nie wyszlo, ale to juz taka uczciwosc rodakow za granica - moja strata. Powiem ze to bmw jest chyba w lepszym stanie bo Lexus mial tylne kolo troche skrecone - tak podluznica poszla. Jesli chodzi o cene to naprawde temu kolesiowi udalo sie wyrwac tanio to auto z aukcji skoro sprzedaje za 12.5 tys to musial ja nabic na aukcjach jakies 10-11tys max skoro sprzedaje to musi miec jeszcze jakis zarobek. Mam tutaj znajomego co ma licencje na wszystkie aukcje i wierzcie mi ze probowalem bic juz wiele aut z www.copart.com i z iaai.com ostatnio miedzy innymi bylo fajne audi a4 2010 lekko tylko przejechane przez drzwi i tak nabili ze to byl smiech na sali... Za tysiac lub dwa wiecej mozna bylo kupic na gotow u dilera czystym titlem i gwarancja i te same mile ( amile maja tutaj baaardzo duzy wplyw na cene auta) Raz bylem swiadkiem u znajomego w innym garazu bicia 2011 335i coupe, koles tak sie zjaral tym ze zaczal specjalnie drugiego typa przebijac zeby mu dosrac- w koncu wygral ale to co potem mu przywiezli to rece opadly.. Na fotach miod a przywiezli normalna podrobe.. kolo zaczal przeszukiwac neta i takie dojscia jakie tylko mial zeby sprawdzic co z tym autem i sprawdzil.. heh okazalo sie ze to juz byl jej 2gi wypadek a przy pierwszym miala drzewo gdzies w miejscu srodka silnika heh... To BMW nie bylo tak atrakcyjnym towarem na tutejszy rynek gdyz jest w manualu a usa wiadomo 95% to automat... Gdzie te fotki maniek? nie widze nic tam u gory?
-
BMW 328Xi 2011 po stluczce - warto? WBAPK5G51BNN51662
boss22 odpowiedział(a) na boss22 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażdzieki maniek, masz moze dojscie do Autochecka?
-
BMW 328Xi 2011 po stluczce - warto? WBAPK5G51BNN51662
boss22 odpowiedział(a) na boss22 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle ja mieszkam na stale w usa. Hmm moze jak dostal strzal w tylek to go ''dostawilo'' do czegos z przodu? Musze chyba Autochecka sprawdzic...
-
BMW 328Xi 2011 po stluczce - warto? WBAPK5G51BNN51662
boss22 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam. Jest samochod w usa ktory mam ochote nabyc, ale chcialbym zasiegnac Waszej opinii dotyczacej ponizszej aukcji na ebay-u: http://cgi.ebay.com/ebaymotors/2011-BMW-328I-X-Drive-Fully-Loaded-6-Speed-Manual-LOW-MILES-EASY-FIX-/150943315824?_trksid=p3984.m1427.l2649&ssPageName=STRK:MEBOFFX:IT&forcev4exp=true Wstepnie umowilem sie na cene 12.500 dolarow i mysle ze jesli auto nie mialo wczesniej dzowna to warto by sprobowac bo uszkodzenia nie wygladaja na duze. Co mi sie nie podoba: 1.Na ktoryms ze zdjec wnetrza jest uchwycony zestaw wskaznikow na ktorym widac ze silnik pracuje (wskazowka obrotomierza wskazuje na wolne obroty) lecz nadal pali sie kontrolka poduszki na pulpicie...? 2. Na kolejnym znow zdjeciu gdzie podniesiona jest klapa bagznika widac nadmiar kleju od tylnej szyby przy dolnej jej krawedzi? Czy fabryka mogla tak zrobic czy tez szyba byla juz kiedys ponownie wklejana..? 3. Na samym prawie dole jest fotka samochodu z calej strony pasazera. Dlaczego caly tylny blotnik ma inny odcien od reszty nadwozia? Czy to moze kwestia swiatla tylko..? Pozatym auto wydaje mi sie byc atrakcyjne bo ma bardzo maly przebieg, mlody rocznik i wersja w manualu. Co myslicie o tym zakupie? Za wszystkie sugestie i porady z gory dziekuje.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
boss22 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażheyy! Uprzejmie prosze o sprawdzenie tego Vinu: WBAPK5G51BNN51662 bmw jest obecnie w usa i obecie wyglada tak: http://cgi.ebay.com/ebaymotors/2011-BMW-328I-X-Drive-Fully-Loaded-6-Speed-Manual-LOW-MILES-EASY-FIX-/150943315824?_trksid=p3984.m1427.l2649&ssPageName=STRK:MEBOFFX:IT&forcev4exp=true ale nie jestem pewien czy to nie jest tzw ''podroba'' (auto mialo wiecej uszkodzen ktore zostaly wstepnie naprawione zatuszowane ''odpicowane'' niep. skreslic, zeby sprzedac samochod jako mniej uszkodzony) ktorych nawet w usa pelno... Z gory sredecznie dziekuje za pomoc!
-
Zakup 328i 245KM
wiec 0-100 to bedzie jakies 6.1 pewnie... tak czy siak ide do salonu i wplacam zaliczke :D Myslicie ze wersje z USA roznia sie zbytnio od Europy?
-
Zakup 328i 245KM
a Tu widac kto sklada Wasze F30stki heh: ....murzyna! Ale jestem w szoku jak te robociki tam naginaja heh...
-
Zakup 328i 245KM
rzucmy okiem na to: Wyglada to na wiecej niz 5.9..?
-
Zakup 328i 245KM
piszemy piszemy heh. To faktycznie przyspiesza 0-100 w 5.9 sec??
-
Zakup 328i 245KM
Ahh moj blad, oni tylko nazwali to TwinPower, sorka.. W takim razie single turbinka jeszcze bardziej mnie przekonuje zeby to to kupic :D :D
-
Zakup 328i 245KM
ten motor ma dwa turba tak?
-
Zakup 328i 245KM
niezle! Moj Golf IV 1.6 zjadal 10/100 w miescie
-
Zakup 328i 245KM
To sie nazywa Xdrive teraz. Dobra, jakie spalanie miasto notujecie 328i Xdrive?
-
Zakup 328i 245KM
Ok przenies tu ''na papier'' swoje spostrzezenia bo mam gruby rebus czy ma to byc xi czy samo i...? Edit: Czy 328i wymaga tankowania benzyny 98 oktanowej?
-
Zakup 328i 245KM
Mnie tez sie ogromnie podobaaa!! Jak ceny troszke spadna to kupie sobe roczna lub dwuletnia :D Musze ja miec!!!! Ja niemam tutaj zbyt duzo motorow do wyboru a konkretnie mam tylko dwa :cry2: 328i lub xi oraz 335i Ktory motor wybrac?
-
Zakup 328i 245KM
slucham realnego spalania panowie w trasie. predkosci rzedu 150-160km/h
-
Zakup 328i 245KM
pamietam jak z 5 lat temu sprzedawalem swoje E39 w anglii pol roku bo byl w automacie :) Teraz Europa widac przechodzi na Auto hah
-
Zakup 328i 245KM
Ide do tego!! :D ale 8 biegow to jest kosmos!! jezdze trokiem w usa co ma 13 biegow heh a tu w osobowce bede mial niewiele mniej hah
-
Zakup 328i 245KM
I to mnie sie podobaaaa!!! A nie lepiej wziasc w manualu i miec prawdziwe bmw??
-
Zakup 328i 245KM
Racja. Anyway chodzilo mi generalnie o model. Jak ta skrzynia pracuje? Chodzi mi glownie o szybkosc reakcji przy kickdownie oraz szybkosc redukcji biegow. Jezdze automatami juz chwile i moge powiedzziec ze niektore skrzynie sa ''szybkie'' a niektore ''wolne'' jestem ciekaw do kotrych ta sie zalicza? Mam nadzieje ze to wyrob ZF-a jest tam montowany.
-
Zakup 328i 245KM
jak mozecie opisac prace automatu w polaczeniu z 2.8i (4 cylindry)?
-
Zakup 328i 245KM
Hmm moze faktycznie cos poprawili w tych skrzyniach Bo w F10 cos chlopaki narzekali... Ok czy moglibyscie napisac cos w kwestii powadzenia samochodu? Chodzi mi glownie o to czy Moze kazdy z Was smialo powiedziec ze prowadzi sie jak prawdziwe bmw powinno..? P.S. widze ze wielu z Was zdecydowalo sie na automat. Nasuwa mi sie pytanie, czyzby Polska odchodzila od stereotypu ze automat jest bee I dla leniwych..? Jezdzac sporo automatem zastanawiam sie jesli bede kupowal nowa 3series ( a wiele na to wskazuje) nie wybrac jej w manualu. Czy taka opcja bedzie sluszna..?
-
e90 vs. f30
To nie historia to tutejsze realia :D a jak widac bezmozga co pruje 100mil/h I wiecej to od razu wiadomo ze polak :duh: Moze dlatego w USA ten model zaczyna sie juz od 35tys dolarow (jakies 120 tys PLN) zeby wiekszosc bylo stac. W Pl cena przekracza 200 tys zl miedzy innymi chyba po to zeby odciac potencjalnych "miszczow" prostej co podrozuja po autostradach 2,5 paki w 4 osoby pfff pikus.... :D
-
Zakup 328i 245KM
Automat Slyszalem Duzo narzekania na ta skrzynie 8 biegowa ze szarpie itp...? W trojce jest lepiej?
-
335d z usa do polski...?
Czyli jesli sprowadzilbym 335d do pl z USA nie bedzie specjalnego problemu z plynem d mokrego filtra dpf?