Skocz do zawartości

PLN

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PLN

  1. PLN odpowiedział(a) na hendel87 temat w E32
    Szukaj albo 3.5 r6 lub 4.0 V8 jak nie chcesz V12,najważniejsze aby znalezć zadbany egzemplarz,co u nas będzie chyba raczej trudne.
  2. PLN odpowiedział(a) na RG temat w E34
    kupilem na allegro za 90pln a w sklepie ok 250 pln zamiennik. znajduje sie pod elektrozaworami od ogrzewania. ps pompy nalezy sie spodziewc ze padla po sprawdzeniu kolejno innych elementow jak wycieki, zapowietrzenie ukladu, bezpiecznik i przekaznik pompy/ o ile w danym modelu wystepuje :norty: / Miałem to samo,tylko ze ja pompke wymontowałem,bo padł mi pływak w niej,a przypadkiem nie pokazuje ci błędu ESD regelt,bo mi sie takie coś wyświetlało i gostek z serwisu powiedział że to przez to
  3. PLN odpowiedział(a) na Blaster temat w E32
    Felga faktycznie konkret,będziesz musiał poznać rozkład dziur w okolicy :mrgreen:
  4. PLN odpowiedział(a) na hendel87 temat w E32
    Najpierw sie określ jaki silnik,bo w V12 będą inne koszta niż w R6,ale faktycznie poszukaj,bo tego typu pytań jest tu mnóstwo.
  5. PLN odpowiedział(a) na oizo_pl temat w E32
    Strumiennica to wielkie gówno,wymyślili ją aby zarabiać kase za kawałek blaszki,co innego str.G powera czy innego tunera,ale to i tak coś daje jak zrobisz kompletny układ wydechowy,nie kombinuj bo wydasz kase na badziew a i tak potem kupisz tłumiki.
  6. PLN odpowiedział(a) na Blaster temat w E32
    ET,w E-32 jest takie same jak w E-38,więc pasować muszą,nie wiem jak z szerokością nadkoli.
  7. PLN odpowiedział(a) na balin5 temat w E39
    Też szukam 4.4 w E-39,ale chyba trzeba będzie do wroga sie wybrać bo u nas to tragedia straszna.Biore pod uwage dwa silniki 4.4l i 3.0d uważam że to jedyny słuszny wybór w E-39. Wiesz,nie zawsze trzeba mieć,żeby wiedzieć co dobre :mrgreen:
  8. PLN odpowiedział(a) na Grigorij temat w E32
    Pojedz do ASO a jak nie to do warsztatu który specjalizuje sie w marce,wydasz ze 300zł (nie wiem dokładnie) ile kosztuje taki przegląd,ale jesteś pewny i spokojny.
  9. PLN odpowiedział(a) na Johann temat w E34
    Może ci tłoki wyleciały :mrgreen: Pewnie ci sie wydech przepalił,nie zrobił sie głośniejszy?
  10. PLN odpowiedział(a) na PePe86 temat w E32
    Jak można brać poważnie taką firme :mrgreen: http://www.upsolute.pl/auto.html?kid=138
  11. PLN odpowiedział(a) na PePe86 temat w E32
    Za tą kase umyj fure i zabierz laske do kina,a to sobie odpuść.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.