Treść opublikowana przez rudesmen
-
Licznik - kontrolka otwartych drzwi
ten problem występuje dosyć częstow w e39(znam 3 przypadki więc duzo jak na BMW :) ) jak w e39 dostać sie do żarówek licznika?
-
dorabianie kluczyków
zobaczcie na innych jego aukcjach ile ma kluczyków :jawdrop: te kluczyki do których zostały podane link na allegro to są te po 500zł czy po 200zł w ASO?
-
[Exx] Ma ktos moze taki program??
i na to jest sposób mógłby to ktoś kupić i po przegrywać np. po 13zł z przesyłką PS jak by się zgłosiło 10 osób to mógłbym sie tego podjąć :mrgreen:
-
koło rusza się na boki ok 1-2cm e39
jednak pojechałem do tego co wołał 150zł, 3 mechaników "męczyło" sie z tym 1,5h, przyglądając się im doszedłem do wniosku ze sam tego bym nie zrobił, a po odkręceniu część (kulki i blaszka je trzymająca) poprostu wypadły na ziemię :duh:, przy okazji okazało się ze jedno tyle łożysko było już wymieniane
-
koło rusza się na boki ok 1-2cm e39
jak mi pomozecie z wybraniem klucza to napewno napiszę co i jak w między czasie znalazłem sklep http://www.pamula.pl/pokaz_produkt.php?idprod=413 z dwunastokątnymi nasadkami tylko, że na realoem http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=DD21&mospid=47537&btnr=33_0783&hg=33&fg=40 rozmiar jest podany M27x1,5 i nie wiem ile to jest mm? ewentualnie zmierzę tą nakrętkę linijka tylko nie wiem czy mierzyć od "najwyższego" miejsca na ząbku do "najwyzszego" miejsca na ząbku czy odkąd do kąd?
-
koło rusza się na boki ok 1-2cm e39
no i o to mi chodziło, no i jeszcze ile powinno kosztować jedno łożysko? BTW w tamtym miesiącu zrobiłem ok 50km i w tym będzie podbnie :mrgreen: no i jeszcze gadanie że jak nigdy tego nie robiłeś to nie zrobisz, to jak mam sie nauczyć skoro pierwszego razu nie może być? trzeba próbować wiecie może gdzie można kupić klucz nasadowy 40mm albo 39mm :?: chcę sam wymienić to łożysko bo jeden koles mówi 30zł - od poniedziałku nie odbiera tel. :), następny mówi 250zł (oczywiście po uprzednim spojrzeniu na to czym przyjechałem) :D, a trzeci chce 150zł
-
ORLEN- za chiny nic tam nie kupujcie
niedawno zaczełem lać benzyne i ropę na orlenie bo ma bliżej niż do statoila, ale nigdy juz tam nic nie kupię!! BMW (benzyna) stoi w garażu więc nie ma problemu z odpalaniem, Sprinter razem z koparką stoją pod wiatą (oba na ropę) i rano sprinter nie odpala przy -23, po południu -15 odpalił to poszedłem też sprawdzić jak tam w koparce i nie odpala!, wziełem latarkę i patrzę do zbiornika a tam LÓD!!!, nie jakaś cieniutka warstwa, ale przynajmniej 1cm i sądze ze gdybym próbował go rozbic prętem to by nie dało rady więcej tam nie zatankuje :mad2: i Wam też radzę
-
Carsoft 6.5
Ty tak, ale na nowszych bemkach to już nie działa
-
Obudowa Pilota Alarmu
no ale od czyjejś fury ten kluczyk jest
-
Obudowa Pilota Alarmu
to pewnie mój bo mam tylko jeden :x a pewnie koleś który go kupi przechodząc koło jakiegokolwiek BMW będzie sprawdzał czy sie otworzy
-
Carputer
ale ten samochodzik jest naprawdę mały, kilka centymetróch i o ile dobrze pamiętam to V-max ma 3km/h :Dhttp://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=pl&lc=pl&ver=4000&template=pp4_1_1&zone=pp&lm=pp4_1&pid=10109 i mam jeszcze jedno pytanie, żeby używać tel. jako myszki musiałes podłączyc jakiś odbiornik sygnału do kompa?
-
Carputer
skojażyło mi się to z zdalnie sterowanymi samochodzikami, a nie wiem czy wiesz, że do SE z "blutu" można kupić mini samochodzik RC czy raczej bluetooth control
-
Carputer
jak to wykombinowałeś że telefon służy jako myszka? sądziłęm ze epia nie potrzebuje aż "kilku wentylatorów" skąd wytrzasnołeś oprogramowanie? jak wsiadasz do samochodu to musisz włączać carputer tak jak normalnego PC?
-
Carsoft 6.5
mógłbyś naskrobac dokładniejszy opisy?(co kupić, gdzie podłączyć), a może zostałbyś "producentem" zestawu do diagnozowaniem BMW? :mrgreen:
-
wysoka temperatura silnika
"przeczytowując" całe forum dochodzi sie do wniosku że visco sprawdza sie przez zatrzymanie wiatraka na pracującym silniku
-
ASC+T - Czy mozna zamontować ?
w dosłownym tego znaczeniu, dzisiaj "mrygała" mi kontrolka od ASC i silnik jakoś dziwnie chodził
-
stluczka a naprawa w ASO.
przy lekkim draśnięciu (porysowany ewentualnie pęknięty zderzak) też przysługuje mi nowy zderzak? a jak to jest jeżeli najbliższe autoryzowane ASO jest ponad 100km od miejsca zamieszkania?
-
Wysigi samochodów BMW
tak to jest gdy ludzie myślą że Need for Speed Underground 2 to to samo co Need for Speed 2, NFS U2 to tak właściwie 8 (słownie: ósma) częsć serii Need for Speed
-
koło rusza się na boki ok 1-2cm e39
no chłopaki, powiedzcie cokolwiek :D
-
"martwe" pola w zegarach e39
jeżeli nie wiesz o jakiego elektryka chodzi to znaczy że wielu Marcinów mieszka w naszym pięknym kraju, musiałem Cie pomylić z kimś innym :oops: BTW dalej mnie interesuje co może byc przyczyną nie wyświetlania sie info o np,. otwartch drzwiach
-
koło rusza się na boki ok 1-2cm e39
wiem już że to łożysko, jedno z tylnych kół strasznie rusza się na boki, przy okazji podczas jazdy odgłosy są takie jakby "mielenie", mozna wymienić samo łozysko czy tylko całość? w jakich cenach jest łożysko, a w jakich łożysko z piastą? no i czy da radę odkręcić samemu ta wielokątna śrubę? a jak da to jak skomplikowana jest wymiana?
-
Podgrzewane lusterka standardowo?
no nie własnie jakieś 3 dni temu skończyłem czytać instrukcje do e39 (całą) i nie przypominam sobie nic o podgrzewaniu lusterek, teraz sie tak zastanawiam i wydaje mi sie to dziwne że nie było nic o podgrzewaniu dobar poszedłem do tej instrukcji :D i przeczytałem że lusterka są automatycznie podgrzewane po przekręceniu kluczyka do pozycji 2, ale nie ma przy tym gwiazdki co oznacza że to jest wyposażenie standardowe :wink:
-
"martwe" pola w zegarach e39
co znaczy "normalny objaw"? przecierz ona ma świecić żeby zapiął wkońcu te pasy :D Marcin byłes u tego elektryka?
-
Carsoft 6.5
jeżeli można odczytywać i kasowac błędy w e39 to ja też sie piszę PS mam nadzieję ze nie zawiedziesz takiej ilosci potencjalnych klientów :wink:
-
"martwe" pola w zegarach e39
no więc właśnie tempomatu nie mam a w teście zegarów podświetla się ikonka od tempomatu, a to co powinno być czyli które drzwi są nie zamknięte itp. jest nie aktywne wógle (w teście i normalnie też), no i jeszcze kontrolka od pasów, po przekręceniu kluczyka zapala sie na jakieś 2 sekundy i potem gaśnie mimo iż nie zapinam pasów a swieci Ci się w teście zegarów?