Treść opublikowana przez kaszmir1
-
E65 błędy INPA, check engine, rozkodowanie błędów
Witam podłączę się do wątku. U mnie w 740d mam ten sam komunikat i nic nie pomaga przełączanie przełącznika w bagażniku (przełącznik działa można go wyjąć i sprawdzić). Stało się to jak samochód był naprawiany i akumulator się rozładował. Teraz nie działa mi domykanie drzwi, navi, komputer,telefon,radio, pilot, wentylacja i pewnie jeszcze parę opcji. Działa tylko to co jest potrzebne żeby jechać. Czy ktoś może mi podpowiedzieć co zrobić aby wszystko zaczęło działać? :?:
-
jak zresetować komputer silnika
Witam jak w temacie jak zresetować komputer silnika (wymazać mapę)?
-
e65 całkowita czisza
Witam, nie działa tv, navi, radio,cd wszędzie cisza. Nie można zrobić ciszej, głośniej, nie wyświetla się mapa itp. Dodam tylko że auto było po drobnej kolizji. Jestem całkiem zielony w e65 2004r. więc może czegoś nie wiem, albo źle robię. Wydaje się że cały sprzęt jest na miejscu. Może mi ktoś odpowiedzieć jak to odblokować, a może coś się zepsuło-bezpieczniki sprawdziłem.
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Witam, bardzo prosze o rozkodowanie i czy ten egzemplarz ma filtr czasteczek stalych. Dzieki i pozdrawiam vin WBAGM4106ODS02369
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Prosba o rozkodowanie dzieki wbagm210xo(0)dr52023
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Prośba o rozkodowanie VIN wbagm21020dr57376
-
tylna klapa otwierana na pilota
Nie ma odpowietrzenia, działa to jakby dookoła, pod pąpą odkręć opaskę i zdejmnij zbiorniczek, same dolanie nic nie da, trzeba nowe siłowniki(szyba na allegro około 29zł/szt klapa około 200/szt serwis). Około 4roboczo/godz
-
tylna klapa otwierana na pilota
Wymieniłem siłowniki i jest wszystko OK, aczkolwiek jak jest -20 to ma lekki problem. Płynu można dolać, zbiorniczek jest tuż pod pompą koło koła zapasowego
-
x5 4.4 vs 4.6is
Witam, na pierwszy rzut oka wszystko jest OK, ale jak byłem to handlarz nie miał czasu, bo w niedziele nie pracuje. Troche jest poobijana, ale widać na oko, że ma tyle km co jest napisane. Odpalić się nie dało bo akumulator zdechł. Ogólnie OK, tylko co to jest za silnik, gdziesz czytałem że 500szt robili na rok, także kupienie do tego części to pewnie tylko serwis :(
-
tylna klapa otwierana na pilota
Dzięki ale to są siłowniki do samej szyby do klapy są wieksze i mają sprężynę.
-
tylna klapa otwierana na pilota
Masz może linka do tej aukcji z siłownikami, bo nie mogę znaleźć.
-
tylna klapa otwierana na pilota
Tak jest, ale jak ją uniosę 15cm do góry to jest jej lżej i wtedy zaczyna sama się podnosić. Jak jej nie pomogę to sie nie podniesie.
-
tylna klapa otwierana na pilota
Mam otwieraną tylną klapę(touring) automatycznie na przycisk, ale nie działa ona w 100%. Latem, kiedy samochód stał na słońcu i to tylko w najcieplejsze dni, klapa otwierała się na pilota. Teraz dość mocno muszę ją pociągnąć do góry, aby dalej otwierała się sama. W związku z tym mam pytanie czy jest to wina hydrauliki czy może amortyzatorów(nawet nie wiem czy w tym układzie występują). Może z biegiem czasu ubyło trochę płunu i jest go za mało(jak i jaki powinienem dolać), a może amorki są do wymiany(jakiej firmy i gdzie najlepiej kupic)?
-
x5 4.4 vs 4.6is
Może mi ktoś podpowiedzieć jakie są różnice w spalaniu? Mam też pytanie co do części, czy sa one takie same, czy może są znaczne różnice i okaże się że nie można dostać nic używanego a w serwisie kosztuje majątek. Mam takie X5 4.6is na oku z 2002r, ale nie chce zrobić głupoty. Jadę dzisiaj obejżeć http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10810280
-
90 degrees difference of wiper too large
błąd 90 i oczywiście z pc a nie z licznika
-
90 degrees difference of wiper too large
Witam, ale tu chodzi o system kontroli trakacji, po zapaleniu się tego błędu zapala się również żółta lampka na środku licznika. Nie działa wtedy DSC i auto tańczy na mokrej nawierzchni.
-
90 degrees difference of wiper too large
Witam, taki pokazuje mi błąd i nie wiem o co chodzi. Czy ktoś może mi podpowiedziec co mam do wymiany
-
ASB GM A5S390R (5L40E) 530D 2002
Witam, może mi ktoś podać adres do Holandii, tam gdzie naprawiaja konwentery
-
ASB GM A5S390R (5L40E) 530D 2002
Jaki błąd z kompa wyskakiwał? Ile forsy wzięli?
-
ASB GM A5S390R (5L40E) 530D 2002
a jakie dokładnie były objawy, padł całkiem czy tylko te drgania około 100km/h
-
ASB GM A5S390R (5L40E) 530D 2002
A czy przy naprawie skrzyni wymieniałeś bądź regenerowałeś konwenter?
-
ASB GM A5S390R (5L40E) 530D 2002
Nie, żona jeździ najwięcej i tylko dotyka gazu, a ja pojechałem 800km i nie żałowałem przeciagania na gazie, redukcje i najwięcej na tej 3 żeby padła do końca.
-
ASB GM A5S390R (5L40E) 530D 2002
Witam, problem sam się rozwiązał, przegoniłem auto żeby sie zepsuło do końca, a tu miła niespodzianka, chodzi jak nowe już 3tygodnie nie wyskakuje błąd. Pewnie skrzynia musiała się dotrzeć, albo jakiś zaworek się zacioł w sterowaniu tłokami. :lol:
-
ASB GM A5S390R (5L40E) 530D 2002
Witam, komputer podmieniłem, ale jest dokładnie tak samo jak było, błąd wyskakuje teraz znacznie szybciej i przy niższych temperaturach oleju.
-
Cieknie, ale jak dziwnie NIVO 740L
http://bmwfans.info/parts/catalog/E32/Sedan/Europe/740iL-M60/LHD/A/1994/february/browse/steering/oil_carrier_asc_t_single_parts/ nr 11