Treść opublikowana przez dziqsek
-
Sk. automat. - wskaznik aktualnego biegu
No tak na D nie widac stety lub niestety
-
Grupowe kodowanie Wielkopolska/Poznań
Poprawiłem, będę z 7 na 8, w mikołaja siedzę z synkiem :8)
-
E60/61 Zmiana lewarka i kierownicy z lopatkami - LCI
No właśnie zacznijmy od tego skad jesteś, w Mazowieckim masz kolege PRmax, W dolnośląskim i Śląskim jestem Ja, w Małopolskim jest nawet 2 speców choć nie z naszego forum. A nazwa tego to sportowy wybierak skrzyni lub po niemiecku Sport Gangwahlschalter
-
Bład AFS, Samoczynna Zmiana Jezyka,
Czujnik kąta skrętu musisz skalibrować , samo wykasowanie błędu nic nie da , procedure adaptacji masz w DIS chociażby , w INPA niby tez ale ona gownianie działa, tool32 też może być Twoim przyjacielem jeżeli o to chodzi kwestia jak bardzo ogarniasz te programy. KTS to syf i do bmw nadaje się tak jak ja do tańczenia w balecie, błędy skasuje ale raczej nic ponad tak samo ja w rajstopki się wcisnę ale na tym koniec :twisted:
-
Sk. automat. - wskaznik aktualnego biegu
W e90 diesel nie bardzo ale już w e60 LCI jak najbardziej możliwe i to w dieslu ;) Moje :
-
czulosc czujnika swiatel dziennych
Adek w CIC masz wpisy odpowiadające za czułość czujników zmierzchu, jak nie znajdziesz to podeslij wsad to Ci przerobie albo po mikołaju na miejscu :cool2:
-
Grupowe kodowanie Wielkopolska/Poznań
Prawdopodobnie z 7 na 8 grudnia będę w Poznaniu, ktoś coś potrzebuje ? :norty:
-
e60 3.0d - wyje przy 2,5-3k rpm - FILMIKI
Mi sięwydaje że u Ciebie nie tylko ryczy ale jeszcze dostaje wtedy przyspieszenia na obrotach, w drugim filmiku dokładnie w chwili hałasu załącza się kontrola, na pierwszym filmie też to widać jak by Ci nagle o 500-600 obrotów skakał
-
Bmw 535 3.0D z 2006r.
W serii w czyestej teorii oczywiscie masz max moment od 1500-3000 mniej wiecej a kolega tutaj ma przez 600obr Zobacz jak wyglądają te wykresy 535d : http://img9.imageshack.us/img9/4131/bmw535d.jpg http://vtech.pl/katalog/logo/chip_tuning_wykres_z_hamowni_35d_286hp_chip_automat%20(2).jpg http://img33.imageshack.us/img33/3736/hsr2.jpg
-
Bmw 535 3.0D z 2006r.
Ja się jakoś specjalnie nie znam ale jak dla mnie kreski są dziwne, max moment idzie 600obr tylko a jak zaczyna ładować drugie turbo masz spadek momentu
-
e60 530d chiptuning by Capaz
Wiesz co ? Szkoda klawiature niepotrzebnie fatygować , czytaj te mądrości i miej ubaw tak jak reszta forum bo nawet te marne dziecięce prowokacje juz nie robią na nikim wrażenia , a tak przynajmniej zawsze trochę radości w tych smutnych czasach mamy :cool2:
-
Jakie spalanie e60 530d xdrive
Będzie zauważalna. Ja mam E61 530xd LCI w automacie spalanie w trasie 7,5-9 miasto 10-14
-
e60 530d chiptuning by Capaz
Jedź do porządnego tunera jak GCS którego wymieniłeś, Capaz czy ktokolwiek inny kto chce zrobić chiptuning zdalnie ( :shock: ) żeby jeszcze był na miejscu i choćby zlogował auto to zawsze coś , dupohamownia jest tez nieglupim wyznacznikiem ale do tego trzeba być w aucie i wiedzieć czego się szuka i na co zwrócić uwagę Capaz = TC i to wystarczy w temacie Jeżeli masz możliwośc podjechania do któregoś z renomowanych tunerów to tak właśnie zrób i nie oszczędzaj tych 300 czy iluś tam złotych bo to się mści bardzo szybko i bardzo boleśnie.
-
Grupowy zakup LED-ow do wnetrza- filmy str2
W grudniu mają ( maks do połowy ) być do odbioru na 100% nie wiem jeszcze kiedy bo przed świętami chłopaki mają mega dużo roboty
-
jakie zarówki led angel eyes
Po podkręceniu napięcia jasnośc jest większa o około 10-15% co nie jest jakoś strasznie zauważalne ale zawsze coś ;) Podkrecone GPT swiecą tak jak normalne żółte na serii. Na żywo xenon wygląda lepiej i naturalniej moim zdaniem aparat tego nie wychwyci
-
Wgranie nowego softu do E91 320i 2006
W serwisie za granica nie jest taniej , aktualna cena w BUDER Gorlitz to 230EUR , inchcape wroclaw 960zł więc wydaje mi się że cena 500netto jest bardzo atrakcyjna zwlaszcza jak na ASO , można powiedzieć podejrzanie niska...
-
chip tuning - wykres
Dobrze że teraz działa jak powininna. 225/500 to już całkiem miła zmiana w stosunku do serii :cool2:
-
jakie zarówki led angel eyes
Aktualnie mam 7500k w aucie a 8500k zostawiłem dla klientó na sobote, fakt faktem 7500k swieca troszke mocniej z racj ilekko bardziej zoltej barwy ale trzeba sie przyjrzec pod dobrym katem zeby je rozroznic A dla Ciekawskich kilka fotek GP thunder 7500k podkreconych, od polowy zdjec po stronie kierowy gpthunder a po stronie pasazera HID czy tam xenon jak kto woli , wydaje mi się że zauważycie różnicę w jasności choć zdjęcia robiłem dzisiaj na szybko telefonem jak miałem chwile na warsztacie wiec ich ajkosc jest mocno srednia to na zdjeciach z bliska widac ze kazdy ring ma inny kolor i tak to wlasnie na zywo wyglada :cool2: https://www.dropbox.com/s/pg24988v87a4jzr/Zdjecia%20z%20telefonu%20mojego.7z
-
chip tuning - wykres
No no, aż nie chce się wierzyć że tacy "specjaliści" jak osoba robiąca to auto wcześniej jeszcze funkcjonują na rynku :duh: Współczuje właścicielowi że musiał narażać swoje auto na uszkodzenie dając je w ręce partaczy... Grzesiu Twoja mina mnie rozwaliła :twisted:
-
jakie zarówki led angel eyes
Ja miałem w swójej 3 gpthunder traz w e61 lci tez mam gpthunder i nie narzekam
-
Grupowy zakup LED-ow do wnetrza- filmy str2
BArdzo dobrze, chłopak ma na dniach dostać płytki i diodki więc myślę że za tydzień , max dwa będą już u mnie :)
-
BRAK SWIATLA POSTOJOWEGO, MODUL SWIATEL
Najpierw spróbować naprawić a potem wymieniać :cool2: Jeżeli się naprawić nie da to przecież nikt nie powinien go skasowac za to ewentualnie jakieś grosze za poświęcony czas a być może zaoszczędzi kilka :norty: stówek
-
BRAK SWIATLA POSTOJOWEGO, MODUL SWIATEL
Po co ma modul wymieniac skoro ten jest dobry ?? Po wymianie modulu trzeba zmieniac w nim VIN i przekodowac pod wyposazenie samochodu , w kazdym innym wypadku każdy z kompem zauwazy wymiane modulu i juz mamy podejrzenie o krecenie licznika bo miedzy innymi w module swiael zapisuje sie historia bledow. Kolego moduł jest do naprawienia bez wiekszego problemu w max pol godzinki , jako ze jestes daleko nie zaprosze do siebie ale zalatw sobie kabelek diagnostyczny to zdalnie Ci naprawie ten feler :cool2:
-
Grupowy zakup LED-ow do wnetrza- filmy str2
Kiedy dostanie płytki i żarówki wtedy potrzebuje kilka dni na zmajstrowanie ich
-
Grupowe kodowanie Wielkopolska/Poznań
Kolega nie zamilkł lecz został jak zwykle uciszony - administracja usunęła mojego posta nagradzając mnie ostrzeżeniem bo kolega TC i JNX się poskarżyli że się ich czepiam :mrgreen: To nie są moi konkurenci bo zajmujemy się całkiem czym innym , ale podobnie jak kolega Capaz lubią pisać głupoty kiedy kończą m się rzeczowe argumenty a ja nie mam zamiaru polemizować z takimi ludźmi bo to nie ten poziom, a przy okazji ostrzeżeń mi nie potrzeba bo często mnie ponosi :cool2: