Treść opublikowana przez dziqsek
-
chip tuning - wykres
Jak dpf siedzi to chyba ciezko zeby dymil ?
-
Dziqsek E61 530XD LCI - Modyfikacje
Czekam właśnie na końcowy papier z ubezpieczalni
-
Dziqsek E61 530XD LCI - Modyfikacje
Autko odebrane, VAT nie był płacony i tak juz zostanie :norty:
-
Poznań -Grupowe kodowanie, aktualizacje , chiptuning
Dziękuje tym którzy przyjechali, frekwencja dopisała że siedzieliśmy do 2:30 w nocy :norty:
-
E90 po wymianie lampy dynamic xenon
Nie, trzeba przekodować moduł skrętu. Jakieś 5 minut roboty :cool2:
-
[E60] Zarnik jaki polecacie?
Ja wymieniam zarniki zawsze paRami. Mam luksometr wiec na biezaco moge sprawdzac jaki ubytek swiatlosci maja zarniki i juz po 200h swiecenia swieca slabiej ok 20%. Aktualnie mam oryginalne philipsa 4800k swiatlo idealnie biale z mocnym strumieniem i solidnym odcieciem bez abberracji na lini swiatlocienia
-
aktualizacja softa
Dostaniecie dzisiaj pod wieczor. Poki co jestem jeszcze w Poznaniu , po drodze jade do Kepna i porem do domciu czyli 400km plus masa pracy :roll: Obiecuje ze poznym wieczorkiem lub najpozniej jutro rana kazdy zostanie zaspokojony:) najlepiwj prosze wyslac pw ze swoim adresem email i vinem autka to postaram sie kazdemu wyslac indywidualny plan :cool2:
-
Bmw e92 nawigacja NBT
Ok ale co odnosnie tego ? Juz chyba 4 forumowe e9x maja zamontowane NBT tak samo kilka e60
-
E61 Usuwanie wyposażenia S843A (redukcja mocy) i PDC
Żadnego kodu silnika nie trzeba zmieniać, cierpliwości jak skończe prace to w tygodniu podrzuce instrukcje.
-
Wymiana FRM2 na FRM3 i lampy tył + przód LCI xenon
#0809 lub #0910 powinno wejść
-
E90 aktywacja chwilowe spalanie
Bez przesady uwalone zegary nie zablokuja Ci auta po prostu nie będą dzialać :twisted:
-
aktualizacja softa
Raczej ciezko. Bedenpilnowal zony bo termin za 2 tygodnie mamy :)
-
aktualizacja softa
Jezeli masz skladame z guzika w srodku to jak najbardziej
-
Poznań -Grupowe kodowanie, aktualizacje , chiptuning
Panowie jutro pod wieczor i caly wtorek wlasciwie jestem w Poznaniu , gdyby ktos cos potrzebowal prosze dzwonic 790-465-462
-
Grupowe kodowanie Wielkopolska/Poznań
Panowie jutro pod wieczor i caly wtorek wlasciwie jestem w Poznaniu , gdyby ktos cos potrzebowal prosze dzwonic :cool2: 790-465-462
-
aktualizacja softa
On woli jak mowi sie do Niego poprawnie po imieniu czyli Dariusz :8) Znamy sie osobicie nawet kiedys wspolnie robilismy jedna szalona nawigacje wysypana.
-
aktualizacja softa
Akurat swirek ( paweł) i carfix to najgorsze co moze Was spotkac w.szczecinie i okolicach. Jest kilka lepszych osob i do nich bym sie wybral. Nawet teraz jak bylem to w.szczecinie kusialem byc 2 dni zamiast 5 godzin bo sie zaczeli zjezdzac biedaki ktorzy mieli to nieszczescie robic u nich auta. Od.razu powiem ze to nie moje rejony i nie moja konkurencja mowie tylko co widzialem i slyszalem od forumowiczow z tego forum i bmw klub szczecin. opinie czytalem pozytuwne ale nikt na miekscu nie potwierdzil. W kolobrzegu jest gutek z tego co widzialem to porzadny fachowiec, w koszalinie jest Jantar moznango znalezc na.niektorych forach no i w stargardzie jest Pablo, swietny elektryk i doagnosta
-
cała prawda na temat chip tuningu
Każdy czasem może zrobić fuszere, zrobiłeś program u chłopaków i nagle zamieniasz się w wielkiego specjaliste od chiptuningu a chwile wcześniej byłeś specem od prowadzenia samochodu któremu ucieka tył a chłopaków na potyczki gokartów wyzywałeś. Ja np wole 197koni i 390 nm , bo jeżdżę sportowo a nie "elastycznie". Cypis może ze mną sie sprawdzisz na A4 ? :)
-
E61 Usuwanie wyposażenia S843A (redukcja mocy) i PDC
A sprawdzałes jaką wersję softu proponowała ista przed zdjęciem redukcji z vo ?
-
dylemat przed zakupem 750d v 740d F01
Wyciszenie jest takie samo jak w 740d ,z tą różnicą że w 750d dodatkowo podbijany jest komputerowo generowanym dźwiękiem podobnie jak benzynowej serii M co powoduje dodatkowy syntetyczny ( moim zdaniem ) hałas. JAk ma się wyculone ucho to dźwięk na dłuższą metę denerwuje, dlatego też mam sporo klientów serii M f10 na wyłączanie tego komputerowego badziewia, w kwietniu bede mial na dluzej 750d wtedy zerkne czy tam tez da sie to wylaczyc
-
E61 Usuwanie wyposażenia S843A (redukcja mocy) i PDC
Bardzo dobrze kombinujesz :cool2: Trzeba tylko pamiętać że siłowa zmiana wersji sterownika wymaga jednak więcej uwagi a i ryzyko jest większe, podstawa to solidny prąd i dobry kabelek :cool2:
-
Czujnik pozimowania-ustawienia Ksenonów
JA bym zmienił diagnoste, a przede wszystkim podjechał do kogoś na komputer
-
aktualizacja softa
Chętnym porozsyłałem PW :cool2: A KOlego mole za to, że nie tylko ja zajmuej się tutaj takimi rzeczami i nie wszyscy sobię życzą żebym podawał swoje ceny czy zakresy otwarcie bo np oni kasują za to 10 czy 800zł więcej i juz zaczyna się robić niekomfortowo , dlatego też takie rzeczy na pw lub telefonicznie
-
jakie zarówki led angel eyes
Oczywiscie ale wymaga to otwarcia lampy. Zobacz u kolegi Wlodi jak wygladaja customy :) btw na dniach bede w Poznaniu, nie potrzebujesz czegos przy auyku zrobic ?
-
aktualizacja softa
Wyslalem litanie na pw :cool2: