Treść opublikowana przez dziqsek
-
BMW 320 D 12/2005
Z miernikiem to jest troszkę średnio trafne, zwłaszcza że często dealerzy uszkadzaja NOWE auta w transporcie i potem malują, wystarczy że lekkie obtarcie czy ryska była, poza tym auto może być po kilkukrotnej polerce lakieru i wtedy czujnik mało będzie pokazywał i nierówno
-
Efficient Dynamic w E90 z końcówki 2007 roku
Szybsze nagrzewanie silnika i zmniejszenie oporów powietrza podczas szybkiej jazdy, raczej nie domontujesz za dużo zabawy z tym jest , ale efekt jest fajny jak w leci mi się co jakis czas na posotoju na spocie otwierały to ludzie mieli radochę ;)
-
AO 330d N57 245KM/540Nm
Jak sie boisz to musisz kupić słabsze auto ;p A co do elastyczności i szerokości, to przy Twoim momencie i mocy nie odczujesz absolutnie żadnej różnicy która wg stopera może 0.1-0.2 sekundy by wyniosła a bezpieczeństwo się zwiekszy
-
żarówka kierunkowskazu lampa przód wymiana
Odkręcasz koło, ściagasz nadkole ( lub jak masz małą rączkę to tylko otwierasz okienko w nadkolu) i wymieniasz.
-
E91 - Pakiet chrom
W sedanie jest dużo prościej niż w E91 niestety
-
jak zrobic z pre lci.....lci swiatła przód
Jest też łatwiejszy sposób z tego co wyczytałem na E90post po prostu wkładasz lampy, kupujesz zestaw HID na allegro , do tego modul który chroni przed błędem i montujesz ;)
-
jak zrobic z pre lci.....lci swiatła przód
Musisz kupić FRM3 + lampy kompletne + wiązkę preLCI->LCi w ASo chyba 150zł za dwie sztuki ( czyli tyle ile trzeba) potem kodowanie ( np Patrys z Wawy spokojnie Ci to zrobi) z montażem FRM-u i lamp i po sprawie - wszystko powinno śmigać
-
E91 - Pakiet chrom
trzeba chyba całe szyby wyjąc w każdym razie mi tak w ASO powiedzieli
-
problem z kluczykiem
Sam się nie zakoduje trzeba to ręcznie samemu zrobić, gdzieś na forum była procedura kiedys
-
Do wszystkich jeżdżących 320d - wskazanie ekonomizera
Tak jak obiecałem filmiki z przyspieszania z około 100kmh , przy : 5 biegu : http://uploading.com/files/dfc4cca7/5bieg.avi/ 6 biegu: http://uploading.com/files/12d121f3/6bieg.avi/ Ekonomizer ani tu ani tu nie wszedł na 20l
-
jak zrobic z pre lci.....lci swiatła przód
Ja pisałem o xenonach, a halogenki to jak kolega wyżej napisał wchodza jak w masełko
-
Efficient Dynamic w E90 z końcówki 2007 roku
Masz kiere z innej strony więc i strzałki sa z innej zapewne, ważne że działa tak samo ;)
-
Do wszystkich jeżdżących 320d - wskazanie ekonomizera
Będzie póxniej jak pojadę z kwiatami do teściowej, ale wielkich prędkości nie będzie , postaram sie na 5 i 6, przy 90-14kmh jeżeli warunki pozwolą
-
jak zrobic z pre lci.....lci swiatła przód
Maja w sobie juz ringi, musisz dokupić w ASO przejściówkę z PRE-LCI na LCi, musisz kupić FRM 3 i pojechac na kodowanie.
-
Do wszystkich jeżdżących 320d - wskazanie ekonomizera
Dziękuję bardzo i przepraszam za jakość ale nie mam na to wpływu taki telefon. mam nadzieje, że filmik coś pomorza, a dzisiaj nagram jak nie zapomne na 6-tym biegu od 80-120kmh ;)
-
Efficient Dynamic w E90 z końcówki 2007 roku
Nie ma za co, to jedna wielka rodzinka ;)
-
Do wszystkich jeżdżących 320d - wskazanie ekonomizera
Tu masz mój filmik na biegach od 1-4 pełny but , jakość kiepska ale wskazówke ekonomizera widać dobrze : http://uploading.com/files/64c5mm3c/VID_20110304_205122.3gp/ A na wysokich biegach jak sprawdzałem, to przy 110-120 na 6 biegu jak depne do końca to stoi jakiś czas na 10, potem idzie wyżej a do 20 dochodzi dopiero koło 240kmh i t oteż nie do końca , tak powiedzmy na 18,5 stoi ;)
-
Efficient Dynamic w E90 z końcówki 2007 roku
Jeżeli masz start/stop i wersje 177km to masz na pewno. Podczas jazdy nad wskaźnikiem przejechanych kilometrów się zapala strzałka w dół lub w górę i numer biegu zalecanego tutaj masz mój filmik z przyspieszania i widać nad wskaźnikiem przebiegu po prawej w rogu jak sie strzałka zapala i numer biegu:
-
Efficient Dynamic w E90 z końcówki 2007 roku
Ruchome żaluzje to możesz sam na oko stwierdzic czy masz bo przecież to widać przez nerki, co do wydłużonych biegów to ma je niestety 318d ( np moja), co jest straszna głupotą bo auto nawet po ostrym programie ledwo robi 8,5-9 sekund na 100kmh i niestety na trasie są w stanie Cie wyprzedzić auta sporo słabsze. Gratuluje zakupu i życze zadowolenia ;)
-
320d - przed liftem lampy świecenie
Potwierdzam regulacje góra-dół na boki chyba jest ale na 100% pewny nie jestem. W swojej E46 po wymianie lampy miałem to podobnie świeciła w strone innych kierowców okazało się że z tyłu jest regulacja na ruch lewo i prawostronny, trzeba ją wyjąć i z tyłu przestawić wajche( blaszke) i to tyle
-
Wykres e46 184km
Zwykły lift a nazwy naprawdę nie rozumiem w tym modelu O_O
-
Wykres e46 184km
wrzuć zdjęcie spod maski na forum, to zaraz będzie wiadomo. Wygląda strasznie poszarpane, normalnie jak nasze piekne polskie ulice, a wyglada to na seryjny program w 330d. p.s. Jceel dlaczego masz w podpise E46 LCI, przecież coś takiego nie istnieje ?? pojęcie LCI zostało wprowadzone dopiero w 2008 roku i tyczy sie E60 i E90
-
e90 325d 2007r - usunięcie DPF-a i chiptuning - porada
Sam chip u Grzegorza to chyba 1000zł jeżeli dobrze pamiętam
-
DPF do konca 600 km.... Co dalej???
Zgadzam się z kolegami odnośnie wycinania DPF-a , a co do tej zasłony dymnej to troszkę pic na wodę jest w nowych autkach, kolega ma 320d z 2008 roku po ostrym programie , DPF wycięty a autko nawet nie pierdnie chmurką czarną, nowe silniki są czyste same w sobie a zakładanie DPF-a jest spowodowane tylko i wyłącznie spełnianiem normy X, która w PL i tak nic nie daje, w końcu nie mamy zakazów wjazdu do miasta autami z normą niższą niż X-1, a żadnych ulg podatkowych za to nie ma. No i ostatnie : DPF swoje waży i przytyka autko, wycięcie go ma odczuwalny wpływ na osiągi . Ale o tym może niech Grzesiu sie wypowie...
-
330d 283KM by Maters
nie chodziło mi o problemy z prowadzeniem RWD bo z tym też nie mam większych problemów a jeździłem już z naprawdę dużymi mocami, problem jest w trakcji, niestety w pewnych sytuacjach ja spokojnie objadę Cię w swojej 318d . A z ciekawości za ile wystawiłeś ?