Treść opublikowana przez dziqsek
-
Wymiana rozrzadu
Która w niczym nie przeszkadza.....
-
[335i e92] Nowy zakup.
^^Zgadza się, z tym że ja w większości staram sie być miły również dl auserów starszych/innychg modeli, czasami błysne światłami, pomacham, zagadam na parkingu to ludzie sie tylko krzywo patrzą i odchodzą, albo myslą że chce sie ścigać i zaraz płnym ogniem odjeźdzają
-
CDV (Clutch Delay Valve) - Zawór dławiący
Trzeba sprawdzić, ktoś na ochotnika ?
-
NOWA 2011 BMW 320D COUPE E92 - FOTKI
Dlaczego to takie wazne te LCI? Wogole to jaka jest zasadnicza roznica miedzy LCI a TDI? Mam porownanie tych 2 silnikow (wczesniej passat 2.0 TDI, teraz 320 2.0 LCI) i moge tylko powiedziec ze TDI ma wezszy moment obrotowy. Natomiast LCI jakby lubi zadyszke, wkreca sie niemal od 1500 obr/min az do konca na kazdym biegu. kOLEGO lci TO WERSJA AUTA PO LIFTINGU NIE RODZAJ/MODEL SILNIKA... OJJJ CHYBA NIE CZYTAMY FORUM UWAŻNIE ;d
-
320D lift - killka pytań
1. Jeżeli szalejesz lub jeździsz dynamicznie to musisz odczekac, może ni eminute ale ze 20 sekund przynajmniej. 2. około 820-850obr na minute ( majac 400-500 powinno ci strasznie wibrowac silnikiem i buda O_O 3.205/55/16 4.Ktos pomajstrował przy czujnikach i wlutował lub wpiąl emulator
-
Angel eyes do bmw e90.
Niestety markery są do ori lamp dedykowane, sam mam założone markery i dołożone ori lampki xenon i jestem zadowolony, a jak chcesz miec takie jak Ci wysłałem ale z porządnymi LED-ami białymi i xenonem, napisz do mnie na pw to dam ci namiary ( ale musisz mieć konto na paypal bo chłopaki z zagranicy są )
-
Angel eyes do bmw e90.
Kupujesz-> ZAKŁADASZ->Cieszysz sie z AE i soczewek Kup te : http://moto.allegro.pl/lampy-przednie-bmw-e90-e91-04-09-angel-eyes-black-i1599877154.html + jakiś zestaw HID i będzie fajnie, lub kup ori lampy xenon ( droższa opcja )
-
SILNIK CHODZI GLOSNO I WIBRUJE BARDZO PROSZE O POMOC
^^ True Ja mam przed liftowy z 2008 i mam n47
-
SILNIK CHODZI GLOSNO I WIBRUJE BARDZO PROSZE O POMOC
Mi tam lusterko wstecznie nie drga, ale czuje wbracje ( nie jest tak gładko jak z wylaczonym silnikiem) - takie mrowienie w siedzeniu a jak z tyłu drzwi otworze to wibracje się zwiekszają... Masz jakis pomysl ?
-
[E8X] Polecane oleje / filtry
W mojej 318d po chipiezalałem olej Motul dedykowany i jestem zadowolony, nic nie bierze i wydaje mi sie że troszkę ciszej chodzi niż na ori Castrolu
-
problem z silnikiem
Silniki M47 pracują delikatniej/mniej klepią wielokrotnie sprawdzałem porównując z kolegami i ludźmi na ulicy. Dla mnie to porażka że nowa konstrukcja pracuje głośniej niż stara :mad2: Dzisiaj na parkingu koło mnie odpalał nowy Golf na CR i Renault Laguna na CR i aż sie musiałem ze wstydu pod kierownice schować jak swojego traktor odpaliłem :shock:
-
wymiana kierownicy na m pakiet
A co tu rozumieć ? Kolega dal Ci linka z opisem krok po kroku jak zmienic kierownice wraz ze zdjeciami i opisem.
-
E91 SCHWARZ M-Pakiet zew - Sprzedane
Zawsze mnie porażały ceny gałek do E90, najśmieszniejsze jest to , że można kupić praktycznie identyczna tylko do E46 ( KTÓRA TEŻ PASUJE) I KOSZTUJA PO 150ZŁ :mad2:
-
problem z silnikiem
posłuchaj w 1:41 jak chodzi silnik w nówce sztuce 320d , to jest filmik z testu prasowego, i też tak dziwnie metalicznie brzęczy i klepie jak stary traktor :mad2:
-
wymiana kierownicy na m pakiet
Kierownicę i poduszkę
-
problem z silnikiem
Mój chodzi identycznie , przy gazowaniu też jest taki szelest mechaniczny - w ASO w niemcowni powiedzieli mi że to niby elektryczne turbo tak pracuje :shock: w każdym razie wszystko jest ok, sprawdzałem też democary w 318d i wszystkie tak pracują, tylko nie wiedzieć czemu 320d są troszkę cichsze i odrobine mniej klepia + ten dźwiek przy gazowaniu mniej słychać
-
NOWA 2011 BMW 320D COUPE E92 - FOTKI
No wiesz co.... mój silnik ma taki sam odgłos jak twój i ostatnie co bym o nim powiedział, to że jest niesamowity :shock: Jak chcesz zobaczyć jak może fajnie pracować, to otwórz sobie puszkę od filtra powietrza wyciagnij lekko filtr ( tak żeby trzymał puszkę otwartą) odpal auto i troche podgazuj ( ale wystawaj za autem tylko noga w aucie i gazuj ) - wtedy brzmi bardziej basowo, słychać dźwięk zasysania turbiny , i śwista :cool2: Taki sam efekt osiągniesz montując dedykowany stożek K&N na przykład :D Tym sie nie przejmuj za około 1000-1500zł kupisz sobie u dealera zestaw doposażeniowy Alpine ( możesz sam założyć bo to w miarę proste ) i poprawa dźwieku będzie znaczna :cool2:
-
Jaki silnik do e90?
Ja na przykład ;) Moje autko było delikatnie w tył strzelone na światłach i delikatnie w przód i jakoś wcale mi to nie przeszkadza, auto jeździ prosto nic z tytułu uszkodzeń mu nie dolega a przynajmniej wiem co było, a na pewno nie jeden tutaj jeździ autem po ostrym dzwonie tylko dobrze naprawionym i nawet tego nie wie :mrgreen:
-
NOWA 2011 BMW 320D COUPE E92 - FOTKI
Jest piękna, chyba najładniejsza w całej galerii ( dla mnie w każdym razie) gdybys jeszcze miał model 335i to juz w ogóle bajka. Jestem ciekawy jak tapicerka Lemon w praktyce w czystości sie da utrzymać, jak troche wiecej pojeździsz daj koniecznie znać. Jeszcze raz gratulacje!!
-
e91 śruby zabezpieczające do felg
Ja dostałem złodziejkę w ASO za darmo bo jak zgubiłem ( 2 dni po przeglądzie) to powiedziałem że chopaki z serwisu zakosili;) Ale spokojnie można kupic musisz tylko podjechac do ASO i Ci dopasuja chyba koło 70zł to kosztuje
-
jakie ET najlepsze
To może napisz jaki rozmiar felg chcesz, bo np w 16 ET 34 wygląda nie najgorzej :mrgreen:
-
chip tuning - wykres
Strasznie słabe te przyrosty :shock: Wrzuć kreski
-
opony letnie do 320 d
Są lekko flakowate, ja miałem zwykłe napompowane 2,2-2,3 przód i 2,5-2,6 na tyle i było dobrze ;)
-
E90 Błąd klocków, kasowanie błędu.
No nie wiem .... ja u siebie wymieniłem klocki z czujnikami, skasowałem przez ukryte menu serwis klocków, i od 2tys km pokazuje mi ciagle klocki przod 50tys a klocki tył 100tys i nic sie nie zmienia :idea:
-
e91 - koła 18'
Hola hola kolego, będziesz komuś zabraniał wsadzać inne koła niz "zaleca" producent ??? Ja miałem u siebie 235/55/16 na zimówkach i co zastrzelisz mnie ??