Treść opublikowana przez dziqsek
-
tempomat.
W silnikach R6 jest funkcja hamowania silnikiem czego nie ma w R4, jeżeli to silnik R6 to nie musi być czujnika ;)
-
Pytanie dt. zakupu 335i
Lift był pod koniec 2010 roku , zmienili troszkę przód i tylne lampy są w LED-ach, no i zmienili dwie turbiny na jedną o dwóch ślimakach. A problemy są i dotyczą pompy paliwa ale o tym to już jakiś owner tego modelu musi napisać.
-
[E90] Prośba do użytkowników tego modelu
Kurka troszkę dziwne ja mam DPF a nie mam kontrolki od niego O_O
-
felgi...według was które z podanych sa najładniejsze do e90
18-19 dla wyglądu, 17 dla wygody i mniej tez bedziesz sie musial martwic o dziury i remonty zawieszki
-
1wszy bieg koziołkuje / sprzęgło, dwumas, złe nawyki?
Nowy soft ponoć podnosi obroty przy ruszaniu nawet ze sprzęgła i wtedy nie ma szarpania, ale tak tylko gdzieś wyczytałem nie wiem jak w praktyce :nienie:
-
Usterki E90
Tuleje pływające lub osłony amortyzatora - to są rzeczy do posmarowania w pierwszej kolejności
-
nieznana ikonka
Wstaw stary, możliwe jest , że założyli Ci go odwrotnie ?
-
DPF E90 320d
Jak ktoś po raz 10 zadaje to samo pytanie to co się dziwisz? Nie będziemy odpisywali po milion razy na to samo, użyj opcji "szukaj" i po problemie.
-
318i 9/2007 143 KM błąd wtryskiwacza
Pewnie LukOil ale oni maja w miarę dobre paliwko, a wszystkie benzynki nowe maja problemy z jazdą na "rezerwie"
-
[e60] 520d Biały dym z rury wydechowej. O co kaman?
Turbina przecież gwizda w silnikach 2.0d i 3.0d przy przyspieszaniu :shock: Druga sprawa ja mam E91 318d z 2008roku i przy tych mrozach cały czas mi dymi z rury a jak dam ostro w palnik to też widzę z tyłu dym ( pare wodną) z wydechu bo aż pod szybe mi podchodzi...
-
Radio professional vs business
A można go CAŁKOWICIE wyłączyć czy tylko mocno ściszyć ?
-
318d - sedan czy touring i w co doposażyc?
Ale też pamiętaj że touring też jest troszkę głośniejszy w środku, bardziej słychać szum opon i z tyłu plastiki czasami trzeszczą na nierównościach.
-
[E82] Zmiana zawieszenia/Performance na M
Uderz w gwint KW v2 albo jak masz więcej kasiorki to Bilstein B16, będziesz miał regulacje wysokości i twardości a z tego co czytałem uzytkownicy śą zadowoleni. Ewentualnie airride :norty:
-
Radio professional vs business
Arnold a jest tam opcja wyciszenia lub całkowitego wyłączenia dźwięku innych brzęczyków np otwartych drzwi ??
-
1wszy bieg koziołkuje / sprzęgło, dwumas, złe nawyki?
Wgrajcie najnowszy soft w ASO, ponoć to rozwiązuje ten problem ( tak piszą na forum DE i UK )
-
DPF w BMW z silnikiem diesla czy warto?
Ja tak czasami robię ale nie koniecznie na 2-ce ;p
-
DPF w BMW z silnikiem diesla czy warto?
Z tym jeżdżeniem po mieście to różnie , ja od kiedy mam auto ( maj 2009 kupiłem je jako roczne z przebiegiem 32000km) zrobiłem prawie 50tyś km z czego 65% miasto( Jelenia Góra , około 100tys mieszkańców więc nie ma tragedii) i 35% trasy i filtr ani razu się nawet nie odezwał a wypalanie występuje prawie niezauważalnie ( wydech mi buczy jak w V8 i troszke buda wibruje pod obciążeniem). W nowych BMW nie ma co się bać DPF-a
-
Doposażanie w kierownicę multifunkcyjną e90
No dokładnie w temacie jest przecież kiera multifunkcyjna ;)
-
Usterki E90
Mi też ale tylko na śpiących policjantach, podjechałem do mechanika popsikał jakimś smarem w sprayu i przeszło powiedział że to częste w BMW i Renaultach
-
Doposażanie w kierownicę multifunkcyjną e90
A po co ? W E90 nie występowały inne niż skórzane.
-
chip tuning - wykres
U mnie powinno byc 136 i 300nm w serji ( mam wersję z Belgii) a wypluło 139 i 311nm - ale to pewnie błąd pomiarowy ;) Za to wirus już na 186km i prawie 390nm wskoczył :norty:
-
Doposażanie w kierownicę multifunkcyjną e90
Po prostu jedna jest nowa/odnowiona a druga używana , ja na początku też miałem kiere jak na foto 1 teraz bliżej jej do nr 2 :shock:
-
E91 wkurzający problem z drzwiami
Niestety nie, a na dodatek doszła nowa przypadłość - co któreś zamknięcie z pilota drzwi auto sie samo otwiera i musze znowu wciskać guzik zamknięcia i dopiero wtedy sie zamknie a czasami jeszcze jakieś 2-3 razy sam sie otwirzy zaraz po zamknięciu :( Pojechałem na kasowanie błędów do mechanika to pokazało błąd centralnego zamka ale bez opisu, błąd skasowany autko jechała OK bez błedu aż do momentu kiedy musiałem wysiąść z auta i zamknąć drzwi, po powrocie problemy powróciły :mad2:
-
chip tuning - wykres
Fakt program zacnie mocny, tylko moment strasznie wysoko zarówno na serii jak i na modzie, troszkę to dziwne ale kreski ładne :norty:
-
Wyposażenie dodatkowe w e9x
Nie koniecznie, doświetlanie jest halogenami na dole i jest to opcja platna okolo 1000zł w serwisie