Treść opublikowana przez dziqsek
-
BMW E92 330d by klagosz
Prawda jest taka, że człowiek cieszy się tak naprawdę dwa razy : 1.Jak sprzedaje auto 2. Jak kupuje nowe :norty: Czekamy....
-
E90 - Pół Carbon czy Pełny Carbon? Pomoc
Tak wygląda na białym M3 http://luxurysportlifestyle.com/wp-content/uploads/2011/01/IND-M3-2.jpg a tutaj folia Carbon Di-NOC na srebrnym http://www.e90post.com/forums/attachment.php?attachmentid=537880&stc=1&d=1307757251 http://www.e90post.com/forums/attachment.php?attachmentid=537881&stc=1&d=1307757291 http://www.e90post.com/forums/attachment.php?attachmentid=537882&stc=1&d=1307757291
-
E90 - Pół Carbon czy Pełny Carbon? Pomoc
Ja bym poleciał jeszcze inaczej(z resztą sam swoje planowałem tak zrobić :D ) całe białe, a dach + lusterka + nerka+ dół zderzaka jeżeli masz M-pakiet ( tak jak u Klagosza) i tylni zderzak dół też w czarnym w czarnym połysku no ewentualnie jeszcze maska do tego. Widziałem te okleiny carbon i o ile w środku fajnie wyglądaja to na zewnątrz bieda straszna
-
[E 91 320d ] telepie autem po zapaleniu na zimno
Ja obstawiam albo walnięty wtrysk albo uszkodzoną szynę. Kup specyfik Liqui Moly do wtryskiwaczy CR dolej i przepęź porządnie autko może pomoże jak nie to na kompa
-
Sprowadzenie auta
Tak już jest, że tutaj na forum niestety liczy się tylko to co ori , reszta to zło/fe/bleh i inne takie. Sam miałem okazje jeździć E60 po przekładce ( sąsiad jak wracał do kraju zabrał ze soba i tutaj przerobil za 5tys zł i jest to naprawdę perfekt bo miał zdjęcia z przeróbki krok po kroku i żadnego druciarstwa tam nie ma) i wszystko super, żadnych trzeszczeń pisków itp. Taka polska mentalność jest niestety na to się nic nie poradzi, boimy się wszystkiego co w innych miejscach na świecie jest od dawna normalne ;)
-
E90 wersja dla krajów o zimnym klimacie
Z reguły te wersje mają podgrzewanee siedzenia i czasami kierownice, podgrzewane spryskiwacze na lampach i na szybe + dodatkowa grzałka do płynu w chłodnicy i oleju. Jeżeli parkujesz pod chmurką to w zimie jest no super sprawa ;)
-
BMW E91 nie ksenony, zwykłe leflektory z ringami
Kolego nie wnosisz nic do tematu więc daruj sobie takie głupie teksty o gramatyce, bo kolega walnął jednego byka a to każdemu się może zdarzyć.
-
Sprowadzenie auta
Mamy tutaj sporo aut zarówno z USA jak i UK, tylko nie każdy się tym chwali skąd ma autko :) A swoją drogą przestalibyście się kłucic bo już dawno bajzel i OT się tutaj zrobił!
-
Spalanie 318i 143km 2009r.
No kolego D4rqs trochę nieprawdy popisałeś niestety, też mam u siebie system start-stop i z reguły go wyłączam bo przynajmniej w dieslu strasznie wkurza ( każde uruchomienie silnika to drganie i bujanie) w benzynce pewnie mniej. Wysiadając z auta system automatycznie sie wyłącza łącznie z zapłonem, kiedy otwieram drzwi gaśnie start-stop i już się więcej nie włączy, więc auto Ci samo nie odpali jak wyjdziesz i wrócisz, ponadto jeżei jest dosyc gorąco i klima działa prawie na maxa też się nie wyłączy, po ostrej jezdzie tez sie nie włącza ( ale to chyba tylko w dieslu ;P )
-
BMW E91 nie ksenony, zwykłe leflektory z ringami
Tak - każde poliftowe mają ringi, ale w wersji halogen są za słabe żeby jeździć na nich w dzień. Nie- nie musicie nic zmieniać, jeżeli mcie halogenowe przed liftem to przekładka polega na wyjęciu starych i włożeniu nowych, z xenonem jest już problem....
-
lampy tył
Niestety sam szukam od dawna.... nie ma takiej opcji niestety jak LED do e91
-
BMW E90 2011
Zależy ile jeździsz... ja bym brał 318d ( sam mam takiego ) i zachipować ( też tak zrobiłem) i objedziesz każde 318i,320i a czasami i 325i ;) Spalanie nieskie i tu i tu , po mieście ( widze w profilu że wawa0 TO 318D OKOLO 7-8 318I 9-11/100 TAK NA MOJE OKO
-
gdzie podłączyć światła dzienne w e90
A ja dzisiaj widziałem E90 z ledami koło przeciwmgielnych i nawet fajnie to na żywo wyglądało : http://i.pbase.com/g1/70/394770/2/127770970.E9D4ebcp.jpg
-
e91 320d który silnik?
Wszytskie silniki w E90 są na łancuchu, dlaczego nie czytacie forum ?
-
I-drive przed i po lifcie E91
Nie tylko, jeszcze inny panel klimy, łącznik światel, DUŻE lusterka , poptrawione troche plastiki w środku, i idrive CIC ( mały tez eystępował ) jak dl amni eta wersja ma wszystko co wymieniłem więc raczej na pewno jest to seria LCI
-
[E87] 120d choromowana końcówka tłumika wydechu
Właśnie nagraj jakiś filmik jak to chodzi bo może niektórym się spodoba
-
opony letnie do 320 d
A może po prostu są wyzombkowane lub nierówno zużyte, próbowałeś przekladać tył z przodem ?
-
E90 - skrzynia biegów
A pojęcia nie mam, ja tak na oko strzelam bo nie widziałem autka, najlepiej podjechać do jakiegoś zaufanego mechaniora niech obejrzy ale jak dla mnie to po prostu osiadła ci skrzynia lub wybierak, o ile mocowania się nie urwały to koszt nie jest wielki ;)
-
zdalne zamykanie szyb
musisz mieć oczywiście kabelek z D-Canem ( koszt u chińczyków około 250-300 zl z przesylka lub na forum u nas za 400-450 chyba ) + program ncsexpert, poczytaj sobie w dziale kodowanie u nas, w każdym razie wchodzisz w moduł KOMBI szukasz KOMFORTSCHLIESSUNG_FB i dajesz na aktiv i potem kodujesz i z tego co pamiętam to tyle ;)
-
Wymiana rozrzadu
Wada fabryczna w tym modelu polega na specyficznym rozrządzie który ma tendencje do szeleszczenia, taki dziwny rytmiczny dżwięk jak by sie coś obcierało ( nie jest to głośne) , i w 90% przypadków jest to nieszkodliwe... były jakieś urban legends że niby komus tłok wyskoczył itp ale udowodnienie że to od tego jest tak samo łatwie jak udowodnienie zniszczonego sprzęgła 200km od wymiany, czy tego że turbina padnie w aucie o przebiegu 2000km, shit happens ale nie ma co uogulniać, ja mam tak ( ta niby wadę fabryczną ) od nowości a teraz prawei 3 lata później i 80t km na liczniku nadal nic się nie dzieje a po dłuższej jeździe i nagrzaniu silnika dźwiek ustepuje...
-
E90 - skrzynia biegów
ejjjj ja też chce taka krótką gałkę ;) Prawie jak w hondzie s2000... patrzałeś na mocowania wybieraka i osadzenie skrzyni ?? Innej opcji nie widzę
-
zdjęcie/skan KSIĄŻKI SERWISOWEJ
A widzisz ... miałeś mi przypomnieć i kompletnie mi z głowy wyleciało :mad2:
-
Buczenie podczas jazdy na biegach 4-6 przy obr. 1800-2000
Powiem ci tak.. u mnie na włączonej klimie też delikatnie jęczy o ile można to tak nazwać , bardziej huczy ale słychać to tylko jak jest wyłączone radio i nawiew na pierwszej kresce i tylko na niskich obrotach, sprawdzałem i innych nowych na testówkach i też tak jest więc to chyba normalne. A na marginesie u mnie huczało bardzo głośno , podjechałem na przegląd klimy ( nie robiłem od nowości = prawie 3 lata :duh: ) i teraz słysze tylko jak napisałem wyżej przy wyłączonym radiu i minimalnych nawiewie
-
zdalne zamykanie szyb
Oczywiście że jest dostepna ale musisz ja aktywować NCSExpertem ;)
-
NOWA 2011 BMW 320D COUPE E92 - FOTKI
Spokojna twoja poczochrana... szybciej niż Ci się zdaje odwiedzisz superchips-a lub innego renomowanego tunera w UK i zrobisz z niego 230km i 460nm i będziesz miał osiągi 330d ;) za jakieś 800funciaków ;)