Treść opublikowana przez Slawkoa
-
WEJŚCIE LINIOWE DO REVERSE RDS <BECKER BE3250>
Niestety :( mam wersje która ma gotowe Line IN (ze zmieniary) ale line out brak :doh: i tak jeździ w bagażniku nieużywany wzmak razem z subem ;(
-
WEJŚCIE LINIOWE DO REVERSE RDS <BECKER BE3250>
Line IN OK super sprawa a Line OUT?? Ktoś to moze przerabiał??
-
Różnica w kącie nachylenia tylnych kół
Dziekuje bardzo :) Jutro jak tylko sie obudze po nocce sprawdze wszystko Jeszcze raz wielkie dzieki
-
Różnica w kącie nachylenia tylnych kół
Wracajac z Irlandii obralem kierunek na Olszyne a co za tym idzie musialem przejechac ten felerny kawalek z betonowymi plytami :duh: . Wydaje mi sie ze sie to stalo w tamtym miejscu. Dzis pada ale jak bedzie sucho to zajrze pod auto i ocenie straty :cry2: Nie wytrzymałem i zajrzałem pod auto. Wszystko wydaje się na miejscu, oprócz tego że jak złapie na podniesionym aucie za dolną część kola to mogę go odsunąć i dopchnąć do wewnątrz :roll2: . Nie wiem gdzie mam luz bo jak zdejmę koło to nie jestem w stanie ruszyć ani w tą ani w tą. Druga strona nie rusza się wcale i tak chyba powinno być. Wydaje mi się ze to jakaś guma tylko która?? Przy ruchu czuje jakby przeskakiwanie. Nikt nie miał takiego problemu??
-
Różnica w kącie nachylenia tylnych kół
no właśnie to musi być sporo więcej bo gołym okiem widać spoooorą różnice (jakies 4 cm z lewej jak popatrze to mi wystaje opona w stosunku do zderzaka a z prawej to ze 2 cm :|). Chodzi mi o to ze dół koła jest mocno na zewnątrz z jednej strony natomiast z drugiej kolo jest prawie pionowo A co do opon to nowe są i nic w zasadzie po nich nie widac.
-
Różnica w kącie nachylenia tylnych kół
Witam Moja Bunia zrobiła ostatnio w ciągu 6 dni ponad 4k km bez żadnego zająknięcia z czego bardzo sie ciesze. Jedyny problem jaki sie pojawił to zmiana kąta nachylenia jednego z tylnych kól. Nie wiem teraz czy lewe jest bardziej pionowo czy prawe bardziej sie kładzie. Ktos mi może podpowiedzieć co mogło sie stać, ewentualnie jak to naprawić bo w tej chwili wygląda to co najmniej niesymetrycznie i nie wydaje mi sie żeby to dobrze wpływało na właściwości trakcyjne.
-
spalanie w 530d
Witam moje cudo pali od 7,07 do 10,2 wg spiritmonitor (w podpisie). W zasadzie jestem baaaaaaaaardzo zadowolony. Poprzednim autem nie licząc bezynowek była omega z 2,5tds bmw i spalanie było sporo większe średnio 2 l na trasie i mniej więcej to samo w mieście oczywiście nie ma co porównywać osiągów :twisted2:
-
Pytanie za 100 pkt. Do czego służy to urządzenie??
Sorki za odgrzebanie tematu ale mam podobny problem. Mianowicie nie mogę ustawić zimnego powietrza, nie ważne jak kręcę pokrętłem (to ze kompresor i klima sie nie załącza to wiem bo nie ma czynnika). Ktos kto poprzednio "motał" coś przy aucie zmienił obieg i w tej chwili elektrozoawor który jest z prawej strony silnika jest zupełnie nie podłączony na dodatek wygląda na to ze akumulator ciepła (może ktoś pomoże mi to zidentyfikować... czy to jest to co siedzi w nadkolu?? zaznaczyłem czerwonym kołeczkiem) również jest poza obiegiem. Czy ew powrót do oryginalnej konfiguracji układu chłodzenia powinien rozwiązać problem czy wystarczy tylko napełnić klimę?? Jeśli to nie to to gdzie szukac braku zimnego powietrza w nawiewach?? http://images32.fotosik.pl/87/1e194cc814c93ca1m.png Małe sprostowanie to nie jest dokładnie taki układ jak na rysunku. Przed chwila zaglądałem pod maskę i mój elektrozawór posiada dwa króćce a nie trzy. Nie wiem czy to coś zmienia :)
-
jakie tarcze?
witam chcialem zakupic takie tarcze http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=290187592001, facet razem z tarczami daje klocki mintex w dosc dobrej cenie mysle. Brac czy nie brac??
-
e39 kombi po lifcie lampy tyl problem.....
Może jednak "elektryka"??? :D ja mialem to samo u siebie :) Jakis kretyn zmienil lampy, fajnie, tylko ze nie spasowal ich z buda. Efekt byl taki ze woda zamiast po lampie sciekala do lampy co powodowalo zwarcie (nie calkowite) i przez to zazenie stopow. Wyciagniecie, wysuszenie i poprawienie lamp zalatwilo problem :)
-
Ile Wam palą 530d ?
E-39 po miescie 10,2 w sumie bez oszczedzania, w trasie kolo 7,5
-
Czy ktos chipowal E39 525dA lub 530dA?
Ja sie przymierzam do tej firmy http://www.opticantuning.com/. Jak sie zdecyduje dam znac :)
-
Co to jest??
no bomba to wiem co to jest "Water valve" :) tylko co dalej skoro ogrzewanie w aucie mam :/ czy poza tym ze pewnie w klimie skończył sie czynnik to możliwe ze klima przez to nie działa??
-
Co to jest??
Witam wszystkich. Od dwóch dni jestem szczęśliwym posiadaczem 530d z 2000r dziś przyszła pora na konkretne oględziny i z prawej strony silnika zawuwazylem jakiś zawór (??) z dwoma końcówkami niestety bez żadnych węzy i później podobna końcówkę przy grodzi ktoś może mi podpowiedzieć czego mi brakuje?? %5B640%3A480%5Dhttp%3A//images30.fotosik.pl/105/b07eaf6c9eb239d3.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//images31.fotosik.pl/30/2a658ddeb7c37f9d.jpg