Treść opublikowana przez kriss555
-
Czułość układu kierowniczego czy problem z geometrią?
340 d ma takie same zaciski i tarcze jak 330 z pakietem m. Wieksze zaciski i tarcze dostepne sa tylko do 340i w pakiecie mtechnology
-
opóźnienie w odbiorze.
Zamawiane bylo podparcie w obu fotelach. Bmw nie dalo nam wyboru, nie mozna np zaczekac na podparcie w fotelu pasazera. Ja rozumiem ze maja problem z czesciami ale to jest biznes, zdecydowali za klientow wiec mysle ze rekompensaty jak najbardziej, pytanie na ile mozna liczyc...tak mysle ze 700 zl z cennika plus moze z1proc dod rabatu
-
opóźnienie w odbiorze.
Diler twierdzi ze potwierdzony brak podparcia i regulacji ale zobaczymy jak przyjedzie. U mnie byl harmankardon , podparcie ledzwiowe i przeszlo... Oczywiscie bede sie domagal jakiejs rekompensaty
-
Fabryczne felgi i opony. Czy mamy na to wpływ?
Ka uzywalem mak kilka lata temu w passacie i brak zastrzezen. 3 zimy bez znak zuzycia
-
opóźnienie w odbiorze.
Info od dilera, samochod ma nadany juz vin, produkcja zgodnie z planem oprocz wykluczenia funcji dodatkowych fotela pasazera
-
Miejsce dla pasażerów z tyłu G20 vs F30
Tez mialem obawy bo przesiadam sie z arteona ktory jest znacznie wiekszym samochodem i z tylu jest miejsca bardzo duzo. Msm 182 cm, ustawilem swoj fotel i za soba jestem w stanie wygodnie usiasc. Jedynie co to po ustawieniu fotela w najnizszej pozycji brakuje miejsa na stopy pasazera
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Specjalnie pojechalem testowka z adaptacyjnym jeszcze ostatnio. Nic nie tluklo, cicho bylo, kola zimowe 18 rf. Jak poczytasz forum to czesc teierdzi ze stuka, inni ze nie. W egzemplarzach z poczatku produkcji rzeczywscie bylo glosno, potem cos podobno poprawili
-
opóźnienie w odbiorze.
W 8 tyg chyba nie bylo jeszcze restrykcji tak ze jest powinno byc zgodne z zamowieniem
-
opóźnienie w odbiorze.
Nie pytalem. Ale tez nie byl w 100 proc pewny czy ten samochod sie wyprodukuje. Mowil ze termin sie zablokowal wiec powinien ale teraz nic nie wiadomo
-
opóźnienie w odbiorze.
Dostalem takie samo info
-
opóźnienie w odbiorze.
Podobno wszystkie modele produkowane w Europie maja restrykcje, poza nie
-
opóźnienie w odbiorze.
Handlowiec mnie poinformowal ze samochod sie wyprodukuje raczej na pewno w terminie bo data produkcji juz sie zablokowala na 10 marca. Jednak bmw usunelo z fotela pasazera podparcie ledzwiowe oraz regulacje szerokosci oparcia, nie mamy na to zadnego wplywu, tak zdecydowalo bmw za klientow... mowi ze beda myslec nad rekompensata... Z reszty restrykcji mam harmankardon i to podobno przeszlo
-
opóźnienie w odbiorze.
Handlowcy sami nie wiedza bo bmw im oprocz informacji o restrykcji nic wiecej nie podalo. Sytuacja jest dynamiczna
-
opóźnienie w odbiorze.
Ja zamawialem na poczatku stycznia, produkcja nadal jest planowana na10 marca, zobaczymy czy sie utrzyma, termin odbioru mam do konca kwietnia w umowie
-
opóźnienie w odbiorze.
Kiedy zamawiales? I co miales z restrykcji?
-
Fabryczne felgi i opony. Czy mamy na to wpływ?
Mozna zrobic wszystko jak ktos ma czas i ochote na dochodzenie sie z importerem. Opony bez homologacji glownie sa problemem przy uszkodzeniu xdriva, tutaj czesto sie czepiaja, przy napedzie rwd nikt normalny sie nie czepi bo by przegrali w Sądzie. Ubezpieczyciel nie ma prawa sie czepiac jezeli inne prametry sa zgodne z homologacja
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Tarcze 345 ale zaciski chociaz czterotloczkowe. A w audi a4 a4 to takich w serii nie widzialem...nawet s4 takich nie mialo 15 lat temu
-
Rabaty na nową serię 3 g20
318 maja lepsze rabatowanie, bmw chce odebrac klientow vw, oplowi i skodzie. Skad tak wysoki rabat...
-
Głośno w środku / słabe wyciszenie / road noise?
A co to tego ma gwarancja? Jak sie upra to moga uniewaznic na spinki boczkow drzwi, bo tyle jest ingerencji
-
opóźnienie w odbiorze.
Po rozmowie z dilerem Czesc juz wypadla z produkcji, zniknal planowany termin, nowego brak Moj na razie stoi na 10 marca ale mam duze obawy.... Jedyne co potwierdzilem to wersje indywidual maja priorytet produkcji
-
opóźnienie w odbiorze.
Rzeczywiscie elektryczne fotele z pamiecia nie zawieraja podparcia ledzwiowego , jest w pakiecie albo osobno....kpina jakas
-
Głośno w środku / słabe wyciszenie / road noise?
Tez ciekawy jestem subiektywnej roznicy...
-
opóźnienie w odbiorze.
Moj z kolei ze wlasnie 340 a szczegolnie indywidual powinny jezeli wogole miec mniejsze opoznienia... Nic nie wiedza sami i to sa tylko domysly wszystko. Jak beda tyg produkcji zatwierdzone wczesniej to sie okaze wszystko, czy sie bedzie przesuwac czy nie...na pewno jest problem z mala navi bo tego zamowic sie nie da, a na reszte jest restrykcja ale zamawiac mozna....czyli ze maja komponenty ale w zmniejszonej ilosci... licza ze czesc ludzi zrezygnuje z czegos albo zamieni jak dostana info o wydluzonym okresie czekania.... Ciekawe skad twoj handlowiec takie cos wymyslil? Moze dlatego ze hest restrykcja na podparcie ledzwiowe a kazda 340 ma el fotele w standardzie...ale pytanie czy jest to ten sam typ podparcia co w fotelu manualnym...bo na el fotele nie ma restrykcji...
-
opóźnienie w odbiorze.
Rozmawialem ze swoim handlowcem. Na mala navi jest takie obostrzenie ze wogole nie mozna zamowic, na reszte zamawiac mozna ale restrykcja jest do konca maja. Nie wyobrazam sobie zeby bylo opoznienie do sierpnia o harmancardon....troche dlugo tym bardziej ze zamawiac sie da....Ja nie bede z niczego rezygnowal. Natomiast tez trzeba popatrzec na to ze centrala wyslala do dilerow zalecenie zmian w konfiguracji, wiec sprzedawcy podaja pewne fakty na wyrost...
-
m340i - testy, wrażenia
Wchodza 18 ki do pakietu m tech z tarczami 374mm bo sprawdzilem. Czy 19 czy 18 to rozmiar opon na szerokosc ten sam i bmw 18 ki homologuje normalnie. W usa i kanadzie maja 225 nawet i caloroczne i wtedy kaganiec na 130 mil na godzine...