Treść opublikowana przez kriss555
-
Czułość układu kierowniczego czy problem z geometrią?
Turanza
-
Czułość układu kierowniczego czy problem z geometrią?
Moje wyjechalo na fabrycznych brigdtonach, szybciej niz 170 nie jechalem na razie, ale wialo i padalo wtedy, zero uwag do prowadzenia
-
opóźnienie w odbiorze.
Poczekaj jak dojedzie....oby tak bylo.... Moje tez jak wjechalo na tasme to mialo ledzwie w obu fotelach a przyjechalo do salonu bez
-
opóźnienie w odbiorze.
Jezdziles z pneumatyka i bez? Ja tak. I pneumatyka jest super a x 5 to nie dacia zeby tak ja ograniczac. Kola tez mozna wziac do x5 17 ki , bedzie suuuuuuppppper wygladac. Co kto lubi ale wybor byc powinien w tej klasie
-
opóźnienie w odbiorze.
X5 bez pneumatyki troche slabo....oczywiscie kto co potrzebuje i lubi. Ale niedlugo bedzie kola i kierownica i to wszystko.
-
opóźnienie w odbiorze.
U mnie tez mialo nie byc tylko w fotelu pasazera, przyjechalo bez podparcia w obu fotelach. Na szczescie udalo sie dolozyc u dilera fabryczny elemnent
-
Harman Kardon vs HIFI - opinie
Musze zwrocic troche honor hk, po pogrzebaniu szczegolowo w equalizerze gra zdecydowanie lepiej A mam pytanie. Czy jest gdzies opcja ustawienia max glosnosci wlaczenia radia po postoju??? Chodzi mi o to ze np slucham glosno, ide po dziecko do przedzszkola i jak wsiadam znowu zeby nie gralo tsk glosno jak wysiadalem. W VW byla taka opcja, tu nie moge znalezc
-
Czułość układu kierowniczego czy problem z geometrią?
Moze jest to tez kwestia wagi. Uzytkownicy 340 nie narzekaja ale 340 jest ok 150 kg ciezsza od 330 czy 320. U mnie problemu nie widze z prowadzeniem ale kierownica nie jest idealnie prostu, minimalnie ale przekoszona, pojezdze ze 2 tygni dam im do poprawki
-
Harman Kardon vs HIFI - opinie
Na pewno nie, nie porownujmy 3 ki do 7 ki
-
Harman Kardon vs HIFI - opinie
To zalezy od oczekiwan i tego co mies wczesniej. System gra poprawnie ale szalu nie robi, dynamika i tony wysokie i srednie sa ok naprawde, basu jest za malo i dopiero od 70proc glosnosci go slychac i troche czuc...hk w volvo za podobne pieniadze gra zdecydowanie lepiej, nie mowiac o zestawie bw..dynaudio w vw uwazalem za przecietne ale po wydluszeniu drzwi zaczelo grac jak trzeba. W audi tez jest lepiej, ludzie w usa narzekali po przesiadce i teraz rozumiemmo czym mowili. Tak ze audio jest ok ale zestaw premium to nie jest zdecydowanie
-
Harman Kardon vs HIFI - opinie
Mialem dzisiaj w koncu pobawic sie i posluchac hk w mojej 340. Powiem ze jestem nim troche rozczarowany. Brakuje basu i to bardzo i moc systemu tez jest bez szalu....za to wysokie i srednie to y bez zarzutu. spodziwealem sie po ustawieniach wg siebie czegos lepszego. Skoro tak gra hk to strach pomyslec o postawowym audio....
-
opóźnienie w odbiorze.
Jakby ktos zamawial listwy indywidual to pomimo opisu ze sa podswietlane to nie sa.....
-
Czułość układu kierowniczego czy problem z geometrią?
Odebralem dzisiaj moje 340ix. Samochod nowy wiec wiecej niz 170 nie jechalem. Opony letnie, wiatr, deszcz ze sniegiem momentami zero problemow z prowadzeniem, jak po szynach, mozna puscic kierownice jedzie sam....moze przy wiekszej predkksci bedzie gorzej ale do 170 zero zastrzerzen
-
Powerbox dla 320d czy jest sens
Boxa nawet po zdjeciu latwo wykryc, trzeba wiedziec tylko ktore logi sprawdzic. Nie wierzcie firmom ze jest niewykrywalny. Ja dwa lata temu powiedzialem zeby mi to ma pismie dali i wtedy zaczely sie juz wykrety. Box zmienia prametry, a jak sie potem wytlumaczysz ze zapisane np cisnienie doladowania czy paliwa jest 20 proc wyzsze....nie ma szans. Niewykrywalne to one byly kilka dobrych lat temu jak wchodzily na rynek i serwisy i producent nie wiedzieli gdzie sxukac....
-
opóźnienie w odbiorze.
Niech dadza rabat i zaloza w fotelu kierowcy na wlasny koszt. Inaczej sie nie doczekasz
-
opóźnienie w odbiorze.
To moje zamowione na poczatku stycznia tez 340ix indywidual wyprodukowalo sie na poczatku marca. Odbior w czwartek
-
Rabaty na nową serię 3 g20
Rabat elegancki. Ja dostalem na poczatku 15 proc, potem 17 po problemie z ledzwiami (ledzwie finalnie dolozone u dilera)i ubezpieczenie gratis. Do tego rabat 3tys na kola zimowe. Samochod full wyposazony 340 iX
-
opóźnienie w odbiorze.
Roznica jest tylko w nr panelu stetowania bo jest odwrotny
-
opóźnienie w odbiorze.
Tak wychodzi. Ale jak w umowie bylo ze ma byc to mozna z dilerem to zalatwic, albo konkretny rabat albo zeby dolozyl. Wiadomo ze da sie to zrobic taniej ale tu nie bedzie problemu z gwarancja. Na uzywanych czesciach mysle ze w tysiacu za fotel sie zamknie
-
opóźnienie w odbiorze.
Lista czesci chetnych dla dolozenia podparcia ledzwiowego 1: 61316826025. Panel sterowania 1 121,98zl 2: 61129436205 Wiązka fotela 234,62zl 3. 52107418340 Podparcie lędźwiowe 1 298,01zl Montaz ok 1000 zl. Cenna dot fotela kierowcy Jak przyjdzie bez to negocjujcie rabaty, albo wymuscie montaz. Ja jestem w pelni zadowolony z postawy dilera, udzieli naprawde konkretnego dodatkowego rabatu. Podparcie zamontowane, dziala
-
opóźnienie w odbiorze.
Magazyn czesci to nie magazyn fabryczny. Pewnie maja kilkanascie sztuk w razie awarii i tyle. Nie sa to zapasy pozwalajace na produkcje. Ale zamowic sie da jak na to chwile. Diagnosta sprawdzal ze fizycznie mozna dolozyc, zobaczymy co wyjdzie w praniu
-
opóźnienie w odbiorze.
Aktualnie mam Arteona i pamiec fotela pamieta wszystko
-
opóźnienie w odbiorze.
Nie mam jeszcze faktury ale kazdy diler po vinie zamowi. Jedyny oroblem to czy pamiec foteli bedzie pamietac tez ledzwie ale to juz do przezycia. Zobacze jak odbiore. Ogladalem dzisisj m3 nowe, tez bez ledzwi przyjechalo
-
opóźnienie w odbiorze.
Ja dokladam. Czesci juz u dilera. Przed odbiorem zaloza
-
opóźnienie w odbiorze.
Wpisu do vinu nie bedzie, ale serwis dolozy Czesci dost w magazynie centralnym