Skocz do zawartości

Os_

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Os_

  1. Szanowny Panie, "przerost formy na treścią". Proszę o pofatygowanie się i dorzucenie kilku konkretnych informacji i czystego przekazu. Pozdrawiam oczekując, ten który już wytrzeźwiał
  2. Os_ odpowiedział(a) na desmos temat w E81, E82, E87, E88
    :D Bo poprostu czasem nie ma gdzie palca wcisnąć.
  3. Os_ odpowiedział(a) na jeromer temat w E60, E61
    Tak właśnie jest.
  4. Os_ odpowiedział(a) na Timon temat w E46
    Napęd jest stały 40% przód i 60% tył. Generalnie wszystkie e46 i X5 tak mają. Dopiero w momencie wejścia na rynek X3 i liftingu X5 został zmieniony napęd.
  5. Os_ odpowiedział(a) na marcinnika temat w E60, E61
    w takim razie dlaczego automat sam kreci silnik pod czerwone pole przy mocniejszym nacisnieciu gazu? Sam piszesz o automacie, a automat nie odetnie tylko zmieni bieg tak jak ma to zapisane w swoich mapach! Przeciągnij manuala to zobaczysz co się stanie.
  6. Os_ odpowiedział(a) na kkkki temat w E39
    Za wielu wzorów felg 16 calowych z E60 to nie ma. Te podstawowe są niedopuszczalne. Ja roztaczałem kiedyś 17 calowe, troche roboty z tym jest.
  7. Os_ odpowiedział(a) na guteg temat w E60, E61
    Cały zesawt zewnętzny M-pakietu kupisz w serwisie za rozsądne pieniądze. W skład wchodzi wszystko, haloheny, osłony, nadkola, śrubki itd.
  8. Os_ odpowiedział(a) na asintade temat w E34
    Jeżeli chodzi o M5 to różnią się przedwszystkim pojemnością, 3.6 i 3.8 Lepszą bazą do modyfikacji będzie napewno M, 540i to V8 więc więcej kombinacji. M5 to R6, jak nie turbo to przede wszystkim modyfikacje dolotu, wydechu i elektroniki. O awaryjności się nie wypowiem.
  9. Os_ odpowiedział(a) na marcinnika temat w E60, E61
    Tu raczej nie chodzi o ekonomiczność, tylko o to, że kręcenie ropniaka do odcinki nie ma żadnego sensu. Dizelek juz nie przyspiesza wtedy, lepiej jest wrucić następny bieg.
  10. Os_ odpowiedział(a) na J-23 temat w E46
    Wachacz za 900 pln??? Generalnie wachacze nie powinny się różnić. Amortyzatory, sprężyny, stabilizatory to tak.
  11. Os_ odpowiedział(a) na ramirez01 temat w E36
    Ja swoje M3 kupiłem w Warszawie w sumie pod nosem. Sprawdziłem przed zakupem od góry do dołu, ślady napraw blacharskich nosi, jednak po dogłębnym sprawdzeniu są to tylko i wyłącznie naprawy powierzchowne. Oglądałem wcześniej kilka M3 w pl i szczerze mówiąć sytuacja jest żenująca, była tylko jedna konkretna. Większość jest zhamiona i nieudolnie naprawiana. Generalnie proszę nie oszukujcie się, nie da się kupić takiego samochodu w stanie idealnym, takie poprostu już nieistnieją. Można kupić albo zjerzdżonego łacha który będzie non-stop miał coś zesrane albo samochód sprawny. Ja musiałem wymienić wiskozę, poduszkę amortyzatora, poduszkę silnika, silnik podnoszenia szyby i jestem zajebiście zadowolony :D .
  12. Os_ odpowiedział(a) na marcinnika temat w E60, E61
    w 5 też masz dzwięk jakby samolot przelatywał Tam też jest samolot tylko troche cichszy.
  13. raz masz felge Teraz masz felgę z ET17 jak założysz felgę z ET28 to felga będzie osadzona 11mm głębiej. ET to inaczej OFFSET, jest to odległość od środka symetrii felgi do wewnętrznej płaszczyny mocowania. A tak żeby wszyscy zrozumieli to pomoże ten rysunek: http://img209.imageshack.us/img209/5764/ethc9.jpg A tak łopatologicznie: załóżmy, że ta felga na zdjęciu ma ET17, jeżeli zwiększymy ET do 28 to felga wpadnie do środka, jeżeli zmniejszyli byśmy ET do 10 to będzie jeszcze bardziej wystawać.
  14. No to powidzenia kolego :D . Pozdrawiam
  15. Os_ odpowiedział(a) na dnowinski temat w E60, E61
    http://www.dension.pl/
  16. Tak, ale jak zamówisz te felgi od M6 do M5 to będą miały z tyłu inne ET. W zwykłych 5 te felgi w cenniku nie występują.
  17. Tak ogólnie to jest to 15 mm. dzieki wielkie duzo mi pomogles . teraz to mam dylemat czy kupowac nowe opony 275/30/19 czy zmienic felgi. Boje sie ze wydam kase na nowe opony a obcierac bedzie dalej Ja bym nie ryzykował. Aby się upewnić weź podejdź z linijką i sprawdź to łopatologicznie.
  18. Tak ogólnie to jest to 15 mm.
  19. Przy oponie 275/35 profil to 96,25 mm, przy 275/30 profil to 82,5 mm. Ta różnica prawie 14 mm napewno pomoże ale trochę, z tego co widzę po oponie to miejsce obcierania sięga prawie do połowy.
  20. Tu dystansem nic nie skorygujesz, bo felga wystaje. Jeżeli by za bardzo wpadała to wtedy tak. Z tego co pamiętam e60 ma z tyłu już fabrycznie mocno zagięte ranty błotników więc tu nic nie poprawimy.
  21. W PL też pewnie dali by radę zdiagnozować co jest z silnikiem nie tak, tylko mogło by się okazać, że nie istntnieją wogóle odpwiednie sterowniki które połączą ten silnik z wyposażeniem jakie jest w samochodzie.
  22. Problemem nie jest rozmiar opon ani zawieszenie M. Problemem jest ET. M5 przód 8 1/2J ET12 tył 9 1/2J ET28 M6 przód 8 1/2J ET12 tył 9 1/2 ET17 - i tu jest problem. Różnica jest w ET felg tylnych, są one produkowane w dwóch rozmiarach, zarówno do M5 jak i do M6. Masz 11 mm różnicy.
  23. Jedź lepiej do ASO, po takim zabiegu będziesz musiał wymienić pewnie kilka innych czujników, wymienić różne sterowniki i zaprogramować to wszystko od nowa. Jednym słowem- POWODZENIA!
  24. Os_ odpowiedział(a) na desmos temat w E81, E82, E87, E88
    Ja to na troche na innych zasadach biorę, nie mam możliwości wyboru innego silnika :( .
  25. Os_ odpowiedział(a) na wision temat w E36
    ja mam w swojej M3 e36 18 i jeździ mi się wyśmienicie, dużej różnicy między 17 nie ma.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.