Treść opublikowana przez Os_
-
Ktokolwiek widział? ktokolwiek wie ?
Szanowny Panie, "przerost formy na treścią". Proszę o pofatygowanie się i dorzucenie kilku konkretnych informacji i czystego przekazu. Pozdrawiam oczekując, ten który już wytrzeźwiał
-
Jedynka to jest to
:D Bo poprostu czasem nie ma gdzie palca wcisnąć.
-
ksenony skrętne - pytanie
Tak właśnie jest.
-
xi 4 kola naped
Napęd jest stały 40% przód i 60% tył. Generalnie wszystkie e46 i X5 tak mają. Dopiero w momencie wejścia na rynek X3 i liftingu X5 został zmieniony napęd.
-
czy wytrzyma taki wysilek?
w takim razie dlaczego automat sam kreci silnik pod czerwone pole przy mocniejszym nacisnieciu gazu? Sam piszesz o automacie, a automat nie odetnie tylko zmieni bieg tak jak ma to zapisane w swoich mapach! Przeciągnij manuala to zobaczysz co się stanie.
-
Felgi alu E39
Za wielu wzorów felg 16 calowych z E60 to nie ma. Te podstawowe są niedopuszczalne. Ja roztaczałem kiedyś 17 calowe, troche roboty z tym jest.
-
E60 ospoilerowanie m-pakiet
Cały zesawt zewnętzny M-pakietu kupisz w serwisie za rozsądne pieniądze. W skład wchodzi wszystko, haloheny, osłony, nadkola, śrubki itd.
-
M5 315KM vs. M5 340KM vs. 540i
Jeżeli chodzi o M5 to różnią się przedwszystkim pojemnością, 3.6 i 3.8 Lepszą bazą do modyfikacji będzie napewno M, 540i to V8 więc więcej kombinacji. M5 to R6, jak nie turbo to przede wszystkim modyfikacje dolotu, wydechu i elektroniki. O awaryjności się nie wypowiem.
-
czy wytrzyma taki wysilek?
Tu raczej nie chodzi o ekonomiczność, tylko o to, że kręcenie ropniaka do odcinki nie ma żadnego sensu. Dizelek juz nie przyspiesza wtedy, lepiej jest wrucić następny bieg.
-
Bmw e-46 m-pakiet. PYTANIE
Wachacz za 900 pln??? Generalnie wachacze nie powinny się różnić. Amortyzatory, sprężyny, stabilizatory to tak.
-
Bmw E36 M3 3.0
Ja swoje M3 kupiłem w Warszawie w sumie pod nosem. Sprawdziłem przed zakupem od góry do dołu, ślady napraw blacharskich nosi, jednak po dogłębnym sprawdzeniu są to tylko i wyłącznie naprawy powierzchowne. Oglądałem wcześniej kilka M3 w pl i szczerze mówiąć sytuacja jest żenująca, była tylko jedna konkretna. Większość jest zhamiona i nieudolnie naprawiana. Generalnie proszę nie oszukujcie się, nie da się kupić takiego samochodu w stanie idealnym, takie poprostu już nieistnieją. Można kupić albo zjerzdżonego łacha który będzie non-stop miał coś zesrane albo samochód sprawny. Ja musiałem wymienić wiskozę, poduszkę amortyzatora, poduszkę silnika, silnik podnoszenia szyby i jestem zajebiście zadowolony :D .
-
czy wytrzyma taki wysilek?
w 5 też masz dzwięk jakby samolot przelatywał Tam też jest samolot tylko troche cichszy.
-
Problem z doborem opon - Felgi 19
raz masz felge Teraz masz felgę z ET17 jak założysz felgę z ET28 to felga będzie osadzona 11mm głębiej. ET to inaczej OFFSET, jest to odległość od środka symetrii felgi do wewnętrznej płaszczyny mocowania. A tak żeby wszyscy zrozumieli to pomoże ten rysunek: http://img209.imageshack.us/img209/5764/ethc9.jpg A tak łopatologicznie: załóżmy, że ta felga na zdjęciu ma ET17, jeżeli zwiększymy ET do 28 to felga wpadnie do środka, jeżeli zmniejszyli byśmy ET do 10 to będzie jeszcze bardziej wystawać.
-
Problem z doborem opon - Felgi 19
No to powidzenia kolego :D . Pozdrawiam
-
Szeroka navigacja
http://www.dension.pl/
-
Problem z doborem opon - Felgi 19
Tak, ale jak zamówisz te felgi od M6 do M5 to będą miały z tyłu inne ET. W zwykłych 5 te felgi w cenniku nie występują.
-
Problem z doborem opon - Felgi 19
Tak ogólnie to jest to 15 mm. dzieki wielkie duzo mi pomogles . teraz to mam dylemat czy kupowac nowe opony 275/30/19 czy zmienic felgi. Boje sie ze wydam kase na nowe opony a obcierac bedzie dalej Ja bym nie ryzykował. Aby się upewnić weź podejdź z linijką i sprawdź to łopatologicznie.
-
Problem z doborem opon - Felgi 19
Tak ogólnie to jest to 15 mm.
-
Problem z doborem opon - Felgi 19
Przy oponie 275/35 profil to 96,25 mm, przy 275/30 profil to 82,5 mm. Ta różnica prawie 14 mm napewno pomoże ale trochę, z tego co widzę po oponie to miejsce obcierania sięga prawie do połowy.
-
Problem z doborem opon - Felgi 19
Tu dystansem nic nie skorygujesz, bo felga wystaje. Jeżeli by za bardzo wpadała to wtedy tak. Z tego co pamiętam e60 ma z tyłu już fabrycznie mocno zagięte ranty błotników więc tu nic nie poprawimy.
-
[E60] Wymiana silnika na troszkę inny:D
W PL też pewnie dali by radę zdiagnozować co jest z silnikiem nie tak, tylko mogło by się okazać, że nie istntnieją wogóle odpwiednie sterowniki które połączą ten silnik z wyposażeniem jakie jest w samochodzie.
-
Problem z doborem opon - Felgi 19
Problemem nie jest rozmiar opon ani zawieszenie M. Problemem jest ET. M5 przód 8 1/2J ET12 tył 9 1/2J ET28 M6 przód 8 1/2J ET12 tył 9 1/2 ET17 - i tu jest problem. Różnica jest w ET felg tylnych, są one produkowane w dwóch rozmiarach, zarówno do M5 jak i do M6. Masz 11 mm różnicy.
-
[E60] Wymiana silnika na troszkę inny:D
Jedź lepiej do ASO, po takim zabiegu będziesz musiał wymienić pewnie kilka innych czujników, wymienić różne sterowniki i zaprogramować to wszystko od nowa. Jednym słowem- POWODZENIA!
-
Jedynka to jest to
Ja to na troche na innych zasadach biorę, nie mam możliwości wyboru innego silnika :( .
-
prosze o opinnieee... i rade... M3
ja mam w swojej M3 e36 18 i jeździ mi się wyśmienicie, dużej różnicy między 17 nie ma.