Treść opublikowana przez matadorRS
-
E-39 Radio CD Business zacięła się płyta i nie chce oddać...
http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=38428 Tu jest opisane jak to zrobic :) "..Za pomocą drutów do wyjmowania radia trzeba Czytnik wyjąć z mocowania, koniecznie odczekać aż się wyłączy (Lampka zgaśnie) i wyjąć z tyłu NIEBIESKĄ wtykę. Po chwili włożyć go ponownie i kilka razy przyciskać klawisz Eject, czyli wyrzucić płytę zanim czytnik zacznie ją czytać..."
-
Jasny dym po wcisnieciu w 530d
Nie dziala przy niskoich obrotach. Bo po co ma smigac skoro wtedy jest nieuzyteczna.
-
E39 M5 co uwazaczie o tej?
Czytaj ze zrozumieniem. Cena jest z przed kilku lat tak jak i fotki ;)
-
Fachowiec poszukiwany
http://autobmwklub.triger.com.pl/forum/viewtopic.php?t=61103&sid=81d10eacd560dde759a2ea012c67b159
-
E39 530d - woda w oleju - wymiennik ciepła?
Muszisz zakladac 5 watkow o tym samym tylko z innymi pytaniami?
-
Serwis we Wwrocławiu
Mi kiedys robili auto i bylem nie zadowolony ale to bylo tak dawno ze juz nie pamietam o co tam chodzilo. W kazdym razie omijam ich z daleka. Ale jak mowie bylo to dosc dawno i moze sie tam cos pozmienialo.
-
Kupno E39 TDS lub 3.0d
Zdziwilem sie jak Omega zaczela mi palic 13l. Mysle ze w okolicach 10 l bedzie to realne spalanie. Znajomej Audi A6 2.5 TDI 2000Rok. Pali 8 litrow w miescie. Mowimy o Wrocławiu. Ja w korkach zadko stoje przewaznie jezdze autem w granicach 8-14. Wtedy jeszcze nie jest zle :)
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3543234 W opisie :"Wyszczelona tylko poduszka w kierownicy". TYLKO :modlitwa:
-
Kupno E39 TDS lub 3.0d
No to powiedzcie mi skad ludzi ebiora takie auta do sprzedania. http://www.allegro.pl/item253133893_bmw_530d_2000r_okazja_.html Cena kup teraz 30 tysiecy (opis). Wychodzi 7800Euro. Auto wyglada calkiem dobrze. A kupil to auto pewnie za jakies 6000Euro bo zarobic tez musi na tym. Macie jakeis zastrzezenia do tego auta. No oprocz wyposazenia bo to dla mnie jest sprawa drugrzedna zaraz po stanie.
-
Kupno E39 TDS lub 3.0d
Moja pali 13 benzyny i mnie dobija :D Zawieszenie (tuleje) juz robie drugi raz w tym roku. Przed wakacjami robilem raz teraz przyierzam sie do drugiej.
-
Kupno E39 TDS lub 3.0d
Zgadza sie. Wiem ze to troche flustrujace ale przekopalem forum czytam juz dwa dni non stop i dalej niewiem nawet 20% tego co bym chcial wiedziec :) Powinien ktos napisac FAQ ;)
-
Kupno E39 TDS lub 3.0d
No troche biedna ale nie najgorzej. Widzialem takie bez klimatornicka i radia. tez czasami stan kierownicy zalezy od jej uzytkowania. Moj Opel ma 170tysiecy a kierownica wyglada nieznacznie lepiej, czyli nie jests porwana ale mozno zuzyta :)
-
Kupno E39 TDS lub 3.0d
Planuje pojechac na x czasu do rodziny w niemczech. Nie musze jechac w te i spowrotem moge siedziec ile chce i szukac czegos na miejscu. Ogloszenia z mobile.de traktuje raczej jako wyznacznik cen. Ale dam przyklad bo chyba niedrgie autko i zle nie wyglada, w dodatku dzisiaj wystawione a juza zarezerwowane: http://www.mobile.de/SIDPqWz47pIsYuXkg7RwBysag-t-vaNexlCsAsCsK%F3P%F3R~BmSB11LsearchPublicJ1191495753A1LsearchPublicD1100CCarX-t-vctpLtt~BmPA1A1B20B76%81j-t-vCaMiMkPRQuSeUnVb_X_Y_x_yetprsO~BSRA6D1100B22D3500H80000000BGNCPKWA0HinPublicA2A0A0A0FDieselH20000000A0/cgi-bin/da.pl?bereich=pkw&sr_qual=GN&top=2&id=11111111280920885&
-
Kupno E39 TDS lub 3.0d
No dlatego sie zastanawiam czy szukajac np. na mobile nie natne sie na parcha. Interesuje mnie auto nie idealne ale tez nie parch. Wiadomo ze idealne kosztuje 2x tyle co parch. Szukam czegos posredniego. A jest ktos z was kto jezdzi po auta do niemiec i mogl by sie wypowiedziec jak to wyglada na miejscu (chodzi mi o ceny). Bo ceny z mobile i autoscouta znam.
-
czy można jeździć bez przepływomierza???
Raczej nie mozna. Pytanie tylko po co jezdzic bez. Kup sprawny i wio :) Spalanie spadlo bo stary pokazywal bzdury. Teraz kopmuter zapewne przyjal tryb serwisowy i dziala lepiej. Ale jak zalozysz przeplywke autko bedzie pracowac poprawnie i spalanie powinno znowu spasc :)
-
Kupno E39 TDS lub 3.0d
Witam wszystkich. Planuje do konca roku zmienic autko. Obecnie Moja Omega B pali troszke za duzo i dlatego chcialem kupic cos ekonomiczniejszego. Zaczalem sie rozgladac za 525TDS [E39] ale po dłuuugich namyslach (i namowie znajomego wlasciciela 530d) zaczalem sie zastanawiac nad 530d. Generalnie wiem czego wymagam od auta ale zastanawia mnie jakie sa realne ceny akupu takich aut w rzeszy :) Chcial bym zeby auto nie bylo kompletnym trupem ale tez nie wymagam auta idealnego (bo mnie na takie nie stac). Moze wypowie sie ktos na temat cen aut w Niemczech? Czy realnym jest kupic 525TDS za +-4500Euro jak nie to ile tzreba dac. I tosamo tyczy sie 530d. Czy kupie takie do 7000Euro? Na mobile.de i autoscout jest troche tego w podobnych cenach ale zastanawia mnie ich stan. Jeszcze jedno warto dolozyc te przykladowe 2000Euro i zamist TDSa wziasc 3.0d? Dzieki ze ewentualne dpowiedzi i porady.
-
Jestem nowy. Witam na forum!
Witam Wszystkich :)