Treść opublikowana przez zalew
-
przekladka silnika 5.0 l do bmw e36 pomocy!!!
oglaszasz sie 'w portalach'? wejdz na allegro i kup 750 bita albo silnik http://moto.allegro.pl/search.php?category=3&string=silnik+v12+bmw jesli tak naokolo podchodzisz do kupowania podstawowych gratow to uzbroj zone w duza cierpliwosc. z tego co mowisz to nie masz jeszcze wizji tego swapu. nie jest to niemozliwe, ale takie rzeczy powinien robic ktos kto ma beemki w malym palcu albo kase zeby zaplacic komus kto je ma.
-
przekladka silnika 5.0 l do bmw e36 pomocy!!!
myslisz ze taki swap cie wyjdzie finansowo tanio bo samo v12 jest tanie? :) no, jak morganowa 328/320 :) jak chcesz zachrzaniacza 'tanio' to pomysl o wiekszym silniku z e36 ktory da sie tanim kosztem dlubnac (taki ktory ma duzo czesci zamiennych, pakietow tuningowych, chipow itd) a przeniesienie napedu daj/zostaw z mniejszego silnika. nie wiem po co sie ladowac w taki swap jak v12, chyba ze masz nadmiar czasu i pieniedzy, przeciez to nie bedzie plug&play. ps. ortografia, blagam.
-
633CSi na sprzedaż - szkoda, że nie dla mnie :-(
to ze jest pasjonatem nie wyklucza bajkopisarstwa :) jak chlopaki mowia ze jest bajkopisarzem to pewnie jest :D
-
jak nie uzywac rak na kierownicy
nagrywala rogowa, ta co latala to reczna, zapewne wieziona bez walizki tylko nie wiem, w reku trzymal pasazer albo w nogach..
-
jak nie uzywac rak na kierownicy
dokladnie tak jak mowicie, nie znamy sytuacji ale ta sytuacja pokazuje co daje jazda na chilloucie pomieszana ze stylem wiesniaka, po drogach kolizyjnych - ktos nagle wyjezdza i caly manewr jest w panice, jedna reka, itd a kierownice to zlapal pasazer juz jak lecieli na dach, pewnie zeby nie spasc na kierowce.. ka ierowca jeszcze oberwal w ryj kamera..
-
jak nie uzywac rak na kierownicy
- POMOCY woda w kabinie jak deszcz pada.
odsun szyber do konca i masz odplyw przy kazdym rogu. potrzebny dlugi drut. kazdy szyber musi miec odplywy bo nie ma w 100% szczelnych na wieki szybrow.- KOSMOS Z BMW...zapraszam!
r&d bmw sie nie obija jak widac, szacun. fajnie jakby dalo sie z tego urzezbic rekina :P- Niebezpieczne zmęczenie
zalew odpowiedział(a) na greg523 temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyja w polsce lubie jezdzic w nocy i nad ranem wczesnym, to imo jedyna wygodna opcja poruszania sie po naszej kijowej infrastrukturze, nawet na pseudoautostradach.. po niemczech jest mi absolutnie wszystko jedno jaka pora dnia czy pogoda..- e90 hartge - V10!
http://videos.streetfire.net/video/BMW-e92-V10-modified-by_141800.htm- news dla warszawiakow
http://www.polskatimes.pl/1714,39267.htm- news dla warszawiakow
kasa, ale utrzymywanie 7letniego samochodu klasy sredniej o duzych przebiegach jest dla kraju niby oplacalne?- news dla warszawiakow
ehhh... chyba jeszcze dlugo minie zanim sluzby beda u nas mialy w wiekszosci samochody 'rocznik biezacy' zastanawia mnie jak wygladaja umowy na floty? czy te samochody sa kupowane raz i dokupywane co roku pojedyncze samochody? czemu nie na stalych umowach firmy z miastem ze np. co 2 lata wymieniane na nowe, itd? przeciez to by sie oplacalo obu stronom.- parkowanie po polsku
faktycznie.to co mowie tyczy sie drogi laczonej, a z droga dla rowerow jest tak jak mowisz "Rozdział 2 Ruch pieszych Art. 11. 4. Korzystanie przez pieszego z drogi dla rowerów jest dozwolone tylko w razie braku chodnika lub pobocza albo niemożności korzystania z nich. Pieszy, z wyjątkiem osoby niepełnosprawnej, korzystając z tej drogi, jest obowiązany ustąpić miejsca rowerowi."- parkowanie po polsku
dawno nie jezdzilem, ale jak w zeszle wakacje wpadlem na pomysl zeby podojezdzac rowerem to mnei szlag trafial; kompletny brak kultury i poszanowania, nie wiem, czy ludziom bardziej sie podoba czerwony kafelek ze musza po nim spacery robic? ja przejezdzalem po prostu po chamsku obok tych pieszych 'na zyletke' chyba ze to byla jakas staruszka, przy okazji zwracajac uwage.. niestety wg koeksu pieszy ma prawo chodzic po sciezce i ma nawet na niej pierwszenstwo.. do rowerzystow mam cala garsc zastrzezen, ale to chyba na inny watek- parkowanie po polsku
jest laweta jesli komus przeszkadza w dojezdzie/wjezdzie, zastawia brame, wjazd. jak tylko lamie zakaz to szczeki, naklejka i mandat.- parkowanie po polsku
haha, w polsce. to problem swiatowy a nie polski, a polska (np warszawa) to male piwo i przy niektorych miastach europejskich czy pozaeu to wrecz luxus, bo parkometry sa tanie (kiedys myslalem ze drogie ale zmienilem zdanie) a w te 10 czy 15 min zawsze w koncu miejsce znajdziesz.. sa slaby czas reakcji sluzb u nas zeby cos dalo sie zrobic, keidys pajac zastawil wjazd pod poprzednie biuro, to zadzwonilismy na straz miejska. tak sie nam to oplacalo ze najpierw stalismy 20min na mrozie zanim przyjada, nie przyjechali, zlapalismy z ulicy i jeszcze mieli pretensje ze co od nich chcemy, przeciez jakbysmy sie uparli to daloby sie ominac (jeden taryfiarz udowodnil - zahaczajac o slupek), a poza tym zaczeli sie wyklocac czy to jeszcze fragment drogi zdm czy juz spoldzielni, itp itd. na szczescie w scislym centrum jest przymruzenie oka sluzb na parkowanie pod (X) kiedy sie nic nie zastawia, bo czesto trzeba z takiego miejsca skorzystac- bmw 735i e32 gdzie naprawic uklad paliwowy (pompa) wawa
tutaj (ten duzy budynek) gosc sprzedaje pompy paliwa. ok 200pln nowa.- =====BMW 750====
u mnie 100 :) @marcin zapomniales wspomniec o IEOTY- Problem z POLICJĄ !!!!
jest duzo przepisow dopuszczenia, ktore sa o kant tylka; ale niektorzy zapominaja ze czesc z nich to po prostu 'zyj... ale daj tez zyc innym'...- Problem z POLICJĄ !!!!
sposob badania: http://www.bankier.pl/firma/narzedzia/akty-prawne/dziennik-ustaw-2003/pozycja-2250.html kazda homologacja ma zakres/region przepisow wg jakich jest gwarantowana zgodnosc, nie ma tez obowiazku posiadania tlumika czy swiatel z homologacja, wazne zeby czesc pracowala zgodnie z przepisami kraju w ktorym fura jest rejestrowana.. homologacja daje tylko kupujacemu gwarancje zgodnosci, policjanta to nie interesuje jakie masz kwity (moze to byc conajwyzej argument w slownej wymianie zdan zeby skierowania na badanie uniknac), zwlaszcza ze on jak juz wyzej wspomniano, moze tylko na podstawie watpliwosci (ktore musza byc wyjasnione) skierowac cie na badanie i nic wiecej. jak sie myle niech ktos poprawi. dyskusja o tlumiku: http://www.autocentrum.pl/?FF=204&threadid=1544841008&Arch=1 mam nadzieje ze wlascicielom takich wydechow beda zabierane dowody tak czesto i dlugo, az im sie znudzi i zaloza normalny- sprzedaz x6
nowy segment? 7 w wersji suv to bylby odpowiednik dla np. lincoln navigator lub caddy escalade..- Lakiernik W-wa i okolice.
- śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
http://otomoto.pl/toyota-supra-C5362586.html JERZDZONCA- zielona strzalka wraca!
dobrze powiedziane - POMOCY woda w kabinie jak deszcz pada.
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.