Treść opublikowana przez zalew
-
KUPNO BMW E30 & E36
widze tam podkladke klubowa i naklejke
-
Sprężyny obniżające 735i..
zdziwilbym sie jakby sie sprawdzily. podskakiwaniu?! blaster - co ty robiles z tymi felgami ze je giales?
-
prosciutka felga
ta felga ma wbudowane audio alpine?
-
mandat za beemwu...
to ciekawe, nie wiedzialem ze musza takie rzeczy pokazywac; co nie zmienia faktu ze wg mnie ten koles robil z siebie idiote.
-
mandat za beemwu...
ja tez, tydzien temu. zaparkowalem na zakazie podczas gdy obok bylo 5 inwalidzkich kopert. akurat podjechala policja, wyjasnilem pani ze w tej okolicy ciezko z parkowaniem a spiesze sie i wole na zakazie stanac bo nikomu tam nie przeszkadzalem, a inwalidom z zasady miejsca nie zajmuje (dodatkowo obok jest jakis osrodek dla inwalidow).. poczekalem chwile jak mnie posprawdzali i mi mila pani udzielila upomnienia, a samochod zostawilem. co do sadu grodzkiego to jest to bron przeciwko faktycznie nieslusznym mandatom, jak sie jest pewnym ze ma sie racje to warto, ale jesli ktos szczeniakuje dla zasady to powodzenia, zaplaci 100pln wiecej i tyle, po co robic z siebie idiote. raz w tvn turbo zlapali kolesia ktory zaczal wypytywac o kalibracje fotoradaru, w jakim instytucie, co, jak, wszystko mu policjanci pokazali (a pewnie nawet nie musieli) ze jest atest i plomba.. dostaja info z centrali a tam ze ten gosc juz sie 5 razy (!) sadzil o mandat, z czego raz wygral.. teraz tez odmowil przyjecia (a ewidentnie przekroczyl), grunt to miec zapal, lol.
-
Czy badą pasować opony 225 ma felgi J7?
Przyklejony: [ OPONY ] odpowiedz na pytanie 'jaka szerokosc opon do felgi'
-
PTU-Polskie Towarzystwo Ubezpieczeniowe. Czy to firma godna
no widzisz, zarowno ja jak i on sami jestesmy sobie winni. zerowa pozycja negocjacyjna :) gdyby nie to, to zmieniasz towarzystwo na jakies nowe, ktore cie powita z otwartymi rekami i tyle.
-
PTU-Polskie Towarzystwo Ubezpieczeniowe. Czy to firma godna
jesli sie nie spoznil to nie musial placic tej skladki, mogl zmienic towarzystwo, wiec o co chodzi?
-
PTU-Polskie Towarzystwo Ubezpieczeniowe. Czy to firma godna
max zwyzka wg prawa to 260%. kwestia jest taka, ze wszelkiego rodzaju niskie wyliczenia, promocje i superoferty sa czesto rekompensowane przez inne warunki, np w jednej firmie mozesz miec skladke wyzsza pare stow ale np brak zwyzek, a w innej masz tanio ale np. spore zwyzki i slaba mozliwosc zjechania na 0%. a ja z kolei w ogole trafilem na inny problem.. na moje nieszczescie spoznilem sie z oc, tak wiec wg prawa nie mialem mozliwosci zerwania umowy (mozna zerwac do 1 dnia przed koncem umowy, a ja przyszedlem 2 dni po, wiec z marszu zostala przedluzona, a mi przyszlo tylko zaplacic)... placilem jakies niecale 1500 (juz nie pamietam ile dokladnie), przyszedlem, a babka troche w szoku mi mowi 'ma pan stluczke, to nie przysluguje juz panu promocja'.. pytam jaka promocja.. 'a no wyliczana suma rok temu jak pan przystepowal to byla promocja mazowiecka (czy jakostam), a teraz musze panu wyliczyc wg kalkulatora standardowego, a to bedzie duzo' i tym sposobem bez zadnej mozliwosci negocjacji mam oc za 3600pln..
-
Bardzo dziwny problem z hamulcami
popraw ten tytul bo az boli o to przeciez chodzi we wspomaganiu zeby chodzil lekko, na postoju powinien twardniec wraz z iloscia nacisniec, po 10 powinien praktycznie nie dac sie ruszyc, a plyn w zbiorniczku powinien wtedy zawedrowac do gory.
-
"Nasze Zabytki"
i nowych opon w pierwszej kolejnosci o_0
-
Rozkręcanie BBS RC (i polerowanie)
no nijak, ale jako ciekawostka. jak dla mnie do duzo za felgi w takim rozmiarze.
-
Profil opony 35 na feldze 18'' cali - zdjęcia
235/40, 255/40 czy moze 295/40? przeciez profil jest procentem szerokosci a nie wartoscia samodzielna!!
-
Rozkręcanie BBS RC (i polerowanie)
w pierwszym poscie tego watku masz odpowiedz ej spojrzcie ile koles wycenil te 16''
-
Czy ktoś w Polsce widział BMW 501/502
wiesz, tego typu interesy sa dobre jako poboczna dzialalnosc do konsumowania duzego obrotu generowanego przez podstawowy (w domysle - bardzo dochodowy) biznes, wiec nie wiem czy pojedyncza inwestycja tego typu to dobry pomysl, zwlaszcza ze to w duzej mierze sezonowka... zeby nie wyszlo ze to ty pracujesz na ten samochod zamiast on na ciebie... ps. blagam cie, nie wstawiaj & miedzy R. to nie rolls & royce :D ps2. czeknij firme mlodkowskiego, byl o tym odcinek, co prawda nie widzialem calego, ale z tego co zdazylem zerknac to lecieli tam z grubej rury (jamniki i nowe sedany premium), niemniej da ci to obraz jak to pracuje.
-
Czy ktoś w Polsce widział BMW 501/502
Myśle nad kupnem czegoś takiego, ewentualnie R&R Silver Schadow'a :norty: chyba RR Silver Shadow :) kupowac cos takiego? masz zamiar wynajmowac limuzyny?
-
Czy ktoś w Polsce widział BMW 501/502
zdradzisz po co? :)
-
Mandaty za granicą
zalew odpowiedział(a) na Cezar_2000 temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyhttp://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20080602/DODA002/494669270 http://przewodnik.onet.pl/1229,1601,238472,280038,notka.html Chorwacja Jak się poruszać
-
Mandaty za granicą
zalew odpowiedział(a) na Cezar_2000 temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdypodalem to jako przyklad. np w emiratach mozesz nie placic mandatow dowoli i sobie jezdzic, ale jak bedzie kontrola drogowa i masz dlug to zabieraja ci dokumenty i dostajesz je dopiero jak uregulujesz.. wszystko zalezy od tego jakie jest prawo i system ewidencji i egzekucji. niech moze koledze ktos powie kto wie jak to jest w chorwacji :)
-
Mandaty za granicą
zalew odpowiedział(a) na Cezar_2000 temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyzalezy tez czy kraj sie bawi w sciaganie zza granicy, czy przytnie cie ew. nastepnym razem jak bedziesz.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
nie ma zadnego v6 wiec raczej nie
-
mandat za beemwu...
zdarza sie, ze niektorzy robia kontrole bezmyslnie albo zeby odbebnic robote i marka raczej nie ma tu znaczenia... ja niedawno zostalem po raz pierwszy od.. hmm... nie wiem kiedy, ale napewno wczesniej nie bylismy jezcze w unii... zatrzymany nad ranem do kontroli 'w poszukiwaniu kradzionych przedmiotow'... zadawali glupie pytania, pytali skad dokad i po co, itd.. bylem ciekaw czy teraz zlodzieje na akcje jezdza klasykami na indywidualnych blachach z klubowymi oznaczeniami, to odpowiedzial 'wie pan, to nie ma reguly!!!'.. rozumiem jakby np. 'zatrzymalem pana dla bezpieczenstwa pana samochodu, bo moze np ktos ukradl i chcielismy sprawdzic czy kierowca jest wlascicielem', ale nie, patrzyli co w bagazniku, co za siedzeniami, chcieli sprawdzac schowek, itp.. niemniej to ze pada deszcz i ze ktostam jest zlosliwy to wina ze pada deszcz i ze ktostam jest zlosliwy, a nie ze jedziesz 15-20letnim bmw.
-
jak nie uzywac rak na kierownicy
mysle ze kolegom nie hcodzi o to zeby to bylo na egzaminie tylko na przeszkoleniu
-
przekladka silnika 5.0 l do bmw e36 pomocy!!!
tak czy siak powodzenia, wrzuc fotki z postepu
-
przekladka silnika 5.0 l do bmw e36 pomocy!!!
a co ma twoja e32 do tematu swapa? jesli masz budzet to najlepiej odstaw e36, powiedz 'poprosze v12 do tego' i przyjedz po odbior :)