Treść opublikowana przez zalew
-
sprawa rejestracji
zalew odpowiedział(a) na Lukas40 temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneobie strony sa odpowiedzialen za zaplate, z tym ze kupujacy jest w pelni odpowiedzialny za zaplate od dnia powiadomienia ubezpieczyciela o zbyciu pojazdu i jesli platnosc raty byla wczesniej niz powiadomienie (a skoro 'ponad rok' to napewno) to zapisanie umowy wstecznej nic nie zmieni w tej kwestii, bo ubezpieczyciel nie zostanie powiadomiony z data rzekomej sprzedazy chyba ze wsiada w machine czasu. moze sie mysle, ale podobne wnioski chyba wynikaja np. z tego http://www.rzu.gov.pl/skargi/najczestsze-problemy/Obowiazek_zaplaty_skladki_lub_jej_kolejnej_raty_po_zbyciu_pojazdu_w_ubezpieczeniu_OC_posiadaczy_pojazdw_mechanicznych__54 jaka kare? sa odsetki karne, ktore akurat sa smiesznie male. a sprawe nieposiadania oc zajmuje sie ufg, ktore nie musi zostac wcale powiadomione, chyba ze np koles wpadl na kontroli policyjnej i juz ufg sie do niego upomnialo o wyjasnienie. stawka jest okreslana przy zawiazywaniu badz przedluzeniu umowy. tak czy siak to jakas smierdzaca kombinacja, z ktorej nabywca korzysci napewno nie osiagnie, wiec po co kombinowac z nieznajomym? lepiej kupic na wlasciwa date a niech pajac sie sam buja ze swoimi zaleglosciami.
-
sprawa rejestracji
zalew odpowiedział(a) na Lukas40 temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjnetemu gosciowi tez to falszerstwo by za duzo nie dalo, wiec nie rozumiem tej kombinacji
-
mata podlogowa zabila 4 osoby
http://imgur.com/UyY5v.png
-
embrace life
- Wiek samochodu a droga hamowania
zagladnij do slownika- 812 tysięcy PLN mandatu za 57km/h
Obejrzyj uważniej Uwaga Pirat albo inny program gdzie pokazują łamiących przepisy- większość boli ilość punktów a nie kwota mandatu więc system punktowy działa na wyobraźnię. primo akurat w UP rzadko sie zdarza, ze sa lapane osoby z czystym kontem; secundo 'ojej 8 punktow nie da sie mniej?' slyszy sie tam mniej wiecej tak samo czesto jak 'ojej 400pln nie da sie mniej?'- klubowy artykuł o E36
zly link :) ten o e30 byl omawiany kiedys, nowy jest ten http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci_dnia/news/e36-bardzo-fajne-bmw,1385999- Katalizator - miec czy nie miec?
wydechy w bmw maja takie ceny, ze co sie dziwic ludziom, ze wola dorobic tlumik a zapchany kat wyciac, jesli nowy uklad kosztuje tyle co jakas druga beemka, nawet do 25latka bez kata.- Katalizator - miec czy nie miec?
poniewaz pimpin' ain't easy- śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
pomijajac caloksztalt, lol @ bebny na czerwono pomalowane- Wolne tematy, uwagi i wnioski ...
mowie o praktyce jaka toyota wdrozyla kiedy zaczela inwazje na kolejne rynki. dyskusje o wyzszosci swiat wielkanocnych nad bozym narodzeniem sa dobre dla fanatykow, ale rynki sie przejmuje dobrymi ofertami i dobra obsluga. nie wiem jak wyglada sprawa serwisowania toyoty w poszczegolnych krajach bliskiego wschodu ale chetnie wyslucham, tylko sprecyzuj o jakim kraju mowisz.- Lakier samochodowy w zimie
czemu? goraca woda stopilaby snieg a szybko odparowujac zrobilaby sie nowa warstwa cienkiego lodu, co latwo sprawdzic jak na stacji benzynowej jest goraca woda do mycia szyb- jak w polsce wyglada inzynieria ruchu
http://www.tvnwarszawa.pl/0,1639307,wiadomosc.html- 812 tysięcy PLN mandatu za 57km/h
co oznacza? mialem 2 sprawy skierowane do grodzkiego i na zadnej nawet nie bylem- Wolne tematy, uwagi i wnioski ...
toyota LC ma taka pozycje na bliskim wschodzie (zwlaszcza w emiratach) wzgledem innych modeli tego segmentu ze w ogole nie ma o czym gadac; ale z afryka wydaje mi sie ze troszke przestrzeliles, toyota zdominowala kontynent, ale jak spojrzysz foty z safari to same LR. co do zawodnosci i 'nie dawania rady' to nie do konca tak, dawne defy i dyskoteki sa legendarne, ale toyota przejela wiekszosc rynkow przede wszystkim dobrymi ofertami, wizerunkiem japonskiej niezawodnosci i rozlegla siecia serwisowa, zabiegi bardziej biznesowe niz technologiczne.- Automat - technika/styl jazdy
juz kiedys byla tu wojna religijna o P i N :D ja N i recznego uzywam tak samo jak u siebie luzu i recznego, czyli prawie nigdy. kiedy wprowadzam na podjazd na chwile to tak, zeby nie wpinac bolca na pare sekund, ale parkowania na samym recznym nie uznaje ani w automacie ani w manualu (nawet sa kraje gdzie jest to zabronione). roznica taka, ze kiedy nie ma mrozu to sie powinno na pochylosciach zaciagnac reczny przed wbiciem P i odciagnac po zrzuceniu z P (chyba nawet w instrukcjach tak jest) zeby duze sily oporu nie dzialaly na blokade, a w manualu tego problemu nie ma.- śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
150konne m3 e46 w sedanie z dwulitrowym v6! rarytas- Wolne tematy, uwagi i wnioski ...
nie maja racje, tylko napisali dokladnie to co powiedzial. bo takie rubryki to wypelnianie zawartosci portali na ilosc, za pomoca studentow za miske ryzu.- Problem z wyborem E65 czy X5
ej, watek jest z 2008 a jego autor ma jeden post- Automat - technika/styl jazdy
a zostawiasz manual na luzie i tylko na recznym?! reczny przy P zaciaga sie przed wrzuceniem P zeby potem mozna bylo bez oporow wypiac. a w manualu tak bys robil? idiotyzm- BMW 760iL F 02 kontra Mercedes S 63 AMG
alpina wyciaga 500hp z 4.4 bo rzadzi nia ekologia??? :D poza tym alpina nie leci zawsze w ekstrema, w z8 np obnizyli osiagi- śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
i kierownice- X6, X5, Cayenne, Touareg... Dylematy kupującego.
land cruiser i eot :)- M330d wydzielony watek
zgadza sie, ale mnie akurat przewinienia godzace w moj komfort najbardziej denerwuja, a przede wszystkim to, ze praktycznie nie ma dzialan prewencyjnych ze strony drogowki, zeby takim zapobiegac.. sama widoczna obecnosc policji na warszawskich szlakach komunikacyjnych i skrzyzowaniach by sprawila, ze ludzie by sie bardziej pilnowali i nie powiekszali i tak juz sporych korkow... ale wygodniej stac za zakretem na wylotowce, bardziej oplacalne. to nie jest statysyka odzyskiwalnosci towaru? bo wiem ze taka jest dla odzyskanych rowerow i telefonow (zgloszonych z numerami)- M330d wydzielony watek
nic o dzwigowej nawet nie napisalem, przestan bredzic. j.w. - Wiek samochodu a droga hamowania
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.