Treść opublikowana przez bakukamil
-
Blokada skrzyni biegów w gałce
a to dziwna sprawa z tym, że to są zabezpieczenia z Niemiec bo moje auto ma z Niemcami tyle wspólnego, że zostało tam zaprojektowane i wyprodukowane nigdy tam nie było eksploatowane od razu przyjechało tutaj do pierwszej właścicielki . Po rozkodowaniu vinu nie było wspomniane, że auto ma w wyposażeniu dodatkowym blokadę skrzyni biegów, więc z tego wnioskuje, że założono ją w Polsce. Szkoda, że nie ma telefonu, kurde może jak będę teraz w Warszawie to podjadę do niej i się poprostu zapytam gdzie tą gałkę można kupić . Mam nadzieję, że psem mnie nie poszczuje :)
-
Blokada skrzyni biegów w gałce
Tylko to są dane pierwszej właścicielki mojego auta jak będziesz mial numer to wyślij mi go na priva nie dzwoń do niej :P
-
Blokada skrzyni biegów w gałce
wysłałem Ci wiadomość czekam na odpowiedź.
-
Blokada skrzyni biegów w gałce
ja mam auto z Polskiego salonu więc domyślam się, że założona jest w Polsce. Słuchaj podeśle Ci dane na priv i mógłbyś zadzwonić na informację do telekomunikacji polskiej i dowiedzieć się o numer bo nie mam stacjonarnego telefonu i nikt z moich znajomych nie ma :mad2: a jak będę miał numer to może się dowiem gdzie to gałkę można kupić...
-
Blokada skrzyni biegów w gałce
HAHAHAHA :D skąd ja znam ten problem , a już pamiętam mam to samo :cool2: muszę Cię zmartwić przeszukałem milion stron dzwoniłem do kilkunastu firm co montują blokady i nikt , ale to nikt o czymś takim nie słyszał a co dopiero żeby mieli takie gałki, ale mam jeszcze małą nadzieję, że namierzę pierwszą właścicielkę i ona da mi namiar na firmę co jej zamontowała te gówno... Jak coś znajdę to dam Ci znać :roll2:
-
Oryginalny alarm
Upssss, myślałem, że to lampka :worried: , ale przynajmniej wiem dlaczego nie świeci :) Dzięki i pozdrawiam ,
-
Oryginalny alarm
a jeszcze jedno... Jest w nim lampka ale się ona nie pali nie żeby mi to przeszkadzało bo po pijaku nie jeżdżę i w razie czego trafię w zamek :) ale czasami chciałbym "przyświecić" i taka mini latarka by mi się przydała :norty:
-
Oryginalny alarm
Można to łatwo sprawdzić :) włącz alarm później otwórz drzwi kluczykiem jak włączy się alarm (u mnie się włącza) wsiadaj do środka i spróbuj odpalić kluczykiem (u mnie nie odpala). Mam jeszcze takie pytanie czy w orginalnych alarmach było takie coś, że nie ma syreny alarmowej tylko włącza się klakson (----.----.----) mniej więcej tak to słychać i nie palą się awaryjne tylko mruga światłami. Jak zamykam auto to też nie mruga awaryjnymi, no i działa pilot dopiero z odległości 2 m od lusterka wstecznego i to trzeba idealnie "wymierzyć" w lusterko, baterie zmieniałem, ale nic nie pomogło jak można poprawić zasięg (mam kluczyki z wbudowanym pilotem).
-
straz miejska i i sprawa z nimi zwiazana
nie czaje. mialem stluczke, sprawa zostala skierowana na sad grodzki, i skad oni mogli mi dac punkty wczesniej nie wiedzac czy zdarzenie bedzie w ogole zakwalifikowane jako kolizja czy wypadek? mandatu mozesz tez nie przyjac (takze, jesli jest to z fotki przyslanej poczta) a jesli nie przyjmujesz i wolisz rozprawe to rpzeciez nie moga cie najpierw ukarac. chyba, ze czegos nie czaje to wyjasnij. bo to jest tak samo jak z tymczasowym aresztowaniem. Nie wiedzą jeszcze czy jesteś winny, ale w razie skazania czas spędzony w areszcie zalicza Ci się już jako czas który odsiedziałeś :cool2: . Przynajmniej tak mi się wydaję, ale głowy ani nic innego sobie nie dam uciąć :)
-
szukam bmw max. 10cio letniego do przeglądu
hehe nie o to chodzi :) był taki temat : http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=67328
-
odnosnie przelotu z Niemiec do Polski
czerwone są na 30 dni, a żółte na 5 dni jeszcze chyba czymś się różnią, ale już nie pamiętam.
-
rozwalona w mak przez E38 - POTRZEBNA POMOC
Kolor chyba za dużo nie pomoże w urzędzie bo już chyba się takich rzeczy nie podaje
-
rozwalona w mak przez E38 - POTRZEBNA POMOC
Kolego może masz kogoś znajomego w urzędzie komunikacji? Jeżeli tak to udaj się tam z dobrą flaszką i poproś o sprawdzenie danych właścicieli 7er z Twojej okolicy, a jak już będziesz miał te dane to w podstępny sposób sprawdzić w jakim stanie jest poszczególne auto, bo raczej właściciel nie wpuści Cie do garażu albo nie powie gdzie jest auto, a w szczególności ewentualny sprawca. Życzę powodzenia w poszukiwaniach.
-
Świeci kontrolka ABS
komputer prawdę Ci powie :norty: zdejmowałeś ostatnio koło ? bo może być tak jak u mnie przy sciąganiu kół (trzeba było na siłe bo nie chciało zejść) coś się poluzowało przy czujniku bo świeciła się kontrolka ABS zdjęłem koło poruszałem czujnikiem i już jest dobrze :norty:
-
Rozkodujcie mi VIN bardzo prosze
trzeba napisać tu prosbę http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=32825
- Padł LPG
- Padł LPG
-
Regeneracja amortyzatorów Boge?
Maverick13 ma rację nowe amorki mają sprawność ok 75 - 80% moje mają 60 - 65% i diagnosta mówił, że są w bardzo dobrym stanie.
-
Ograniczenia prędkości w Niemczech
bakukamil odpowiedział(a) na greg523 temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdy:cry2: to już niemcy nie beda do niczego potrzebne :worried:
-
Nowe z salonu w Niemczech
Juz trochę inaczej naliczają akcyze ... za pojemność do 2000 ccm 3,... %powyżej 2000 13,...%, nie pamiętam dokładnie liczb
- Padł LPG
- Padł LPG
-
Jak sprawdzić samochód przed zakupem??? PILNE
kolega mówił mi że płacił 300 pln coś koło tego w ASO w Olsztynie, ale co w sklad badania wchodzi to niewiem, ja sprawdzałem na stacji diagnostycznej płaciłem 50 pln za badanie czujnikiem lakieru (25pln)i za sprawdzenie zawieszenia(25pln)
-
Jak sprawdzić samochód przed zakupem??? PILNE
najlepiej w ASO koszt 300 pln lub stacja kontroli pojazdów koszt ok 50 lub 25 pln nie pamietam dokladnie ale jakos w tych granicach
-
zmiana 11 przyciskowego obc na pelne obc
Witam, Również proszę o te schematy :) [email protected] Wielkie dzięki, Pozdrawiam,