Treść opublikowana przez mimoon
-
Spryskiwacze reflektorów
Chodziło mi oczywiście o bimmertool. A propos jak można edytować post ? Dobra widzę , że kolejny już można 😜
-
Spryskiwacze reflektorów
Witam. Od jakiegoś czasu nie widzę, żeby działały spryskiwacze reflektorów. Bimmercode nic nie widzi. Jest od tego jakiś bezpiecznik. czy może wypycha je ciśnienie..?
-
Montaż rejestratora z trybem parkingowym (BMW 530d, 2011)
Nie wiem czy napewno jest tez do serii F, ale do g31 zamówiłem coś takiego , wygląda ponoć jak OEM https://www.aliexpress.com/item/1005...2f871802270ywK nie trzeba ciągnąć przewodów, można podłączyć pod czujnik deszczu jest do tego specjalny kabelek Y. Zobaczymy. Jest też droższa opcja fitcamx, ale podobno nie warto przepłacać.
-
Nagłośnienie w BMW G30
6 x 65 W przy 4 omach plus 2 x 90/160 W przy 4/2 omach
-
Kolejna - nowa akcja serwisowa na chłodnicę EGR
https://www.bmw.pl/pl/footer/quick-link/bmw-vehicle-recalls.html
-
Ropa w sterowniku b47
To jakie pomysły , żeby zaradzić ?
-
Ropa w sterowniku b47
To co, gdzie najłatwiej zajrzeć czy coś się dzieje w G30/31 B47 ? Sterownik jest klejony ? I tak w ogóle, w ktoś spotkał się z takim problemem w serii G ?
-
Nagłośnienie w BMW G30
Witam. Potrzebuję kupić dłuższy kabel USB do obsługo up7 z miejsca kierowcy. Jaka długość powinna być wystarczająca w g31,wzmacniacz w bagażniku oczywiście. Czy to musi być aktywny czy nie, 3.0 czy wystarczy 2.0 ?
-
Nagłośnienie w BMW G30
Polecam przynajmniej w hifi , bo nie wiem co siedzi w innych wersjach, wywalić kiepski kondensatorek między wysokotonowym , a średnim głośnikiem i włożyć prawdziwą zwrotnicę. Głośniki oem nie są złe.
-
Różnica między zegarami full LCD a podstawowymi zegarami
Wiem o trzech.
-
Matrix szyb
Chyba, że te szyby z kropkami tak... https://solarplexius.fi/fi/product/bmw-5-serie-touring-2/?bodyType=kombi&modelYear=2017 Ale żeby jeszcze odcień dopasować.
-
Zmiana navi z Business na Professional NBT EVO + dab. Jak?
Up! Z entrynav2 ?
-
Matrix szyb
Właśnie się przymierzam do przyciemniania Zgłębiam temat, i widzę że dużo osób ma z tym problem. https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=99&t=356082
-
Nagłośnienie w BMW G30
A widziałeś gdzieś sws 8xi w dobrej cenie ? W Stanach tanio, po 120,130$. Podobno to jedyne aftermarketowe, które warto włożyć.
-
G31 Pakiet akcesoriów do bagażnika
Też jestem ciekaw, bo u mnie też oczywiście brakuję :duh: Do tej siatki to może soś takiego by było dobre, z Ali oczywiście: ) Ewentualnie jako haczyki nz zakupy, a może ktoś takich używa?? Coś takiego ? Te bolce chyba wchodzą w oryginalne otwory.
-
Nagłośnienie w BMW G30
Może pójdą inną drogą jak w przypadku i4 co nie oznacza , że lepszą. W i4 w HK w drzwiach jest system 3-drożny. Gwizdek, srednie 4" i jeszcze midbassy 6,5" . Podoba mi się ten kierunek z dodatkowym 6,5 calowym przetwornikiem, bo drzwi to jednak jes spora przestrzeń. Natomiast 8 calowy woofer przenieśli do bagażnika ale tylko jeden! , do 8 litrowej obudowy. Ale jest tam sporo miejsca na różne rozwiązania. Tylko z tym zasilaniem trochę namieszali.
-
Jakie audio do F30 -alpine, gladen, hi - fi?
Ja jak miałem f31 z basic sereo , wsadziłem wspłosiowe dedykowane mach w drzwi i Puzo c7. Trzeba się trochę pobawić apką do puzu, opóźnienia itd. Nie wiem czy idealnie, pewnie nie. Żadnych mikrofonów, czy nawet miarki nie używałem, ale w pewnym momencie znalazłam naprawdę bardzo fajne brzmienie.
-
Nagłośnienie w BMW G30
Niskotonowe 2ohm, są chyba tylko w hifi 676, no chyba, że w nowszych z RAM jest inaczej.
-
F11 520d n47d20c. Zaślepić / wykodować EGR
Żadnego.
-
F11 520d n47d20c. Zaślepić / wykodować EGR
W f30 318d podczas chipowania miałem jednocześnie wyłączony egr i przez 3 lata , bo tyle jeżdziłem nic się nie działo. Ja zrobiłem jakieś 50k, a nie wiem ile poprzedni właściciel bo to on robił. Ale autko chodziło pięknie. Ze 143 na 215KM/420Nm.
-
BimmerGestalt AAIdrive screen mirroring
Używam apki, ale z mirroringu nie korzystałem. Jaka app dodatkowa jest do tego potrzebna? Edit: Ok już znalazłem na ich stronie.
-
Nagłośnienie w BMW G30
Dwa posty wcześniej o tym wspominałem. Jest sporo możliwości . Z tym, że przynajmniej boczki drzwi, fotele przednie i lewy boczek bagażnika przydało by się do tego zdemontować, a jak już będzie na wierzchu to można by i trochę zainwestować w jakieś maty.
-
Nagłośnienie w BMW G30
Jeżeli możesz samemu, to najlepiej jakiś aftermarketowy wzmak z dsp + glosniki. Jest spory wybór. Najprościej chyba Match up7 bmw , a co do głośników, to jest tego mnóstwo. Rainbow, Focal, Eton , Audison i jeszcze sporo innych . Wszystko plug and play.
-
[G30] Wymiana siłownika schowka.
Mam ten sam problem,ale jeszcze się za to nie zabrałem. Przydałby się jakiś filmik :) Póki co znalazłem to:
-
CHIPTUNING BMW seria G, silniki B38, B47, B58, B48, B58, N63
+1 , apropox mniej znanych turerów, ma ktoś doświadczenie z podkielecką firmą DIAG-TOM ?