Skocz do zawartości

mimoon

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mimoon

  1. Chodziło mi oczywiście o bimmertool. A propos jak można edytować post ? Dobra widzę , że kolejny już można 😜
  2. Witam. Od jakiegoś czasu nie widzę, żeby działały spryskiwacze reflektorów. Bimmercode nic nie widzi. Jest od tego jakiś bezpiecznik. czy może wypycha je ciśnienie..?
  3. Nie wiem czy napewno jest tez do serii F, ale do g31 zamówiłem coś takiego , wygląda ponoć jak OEM https://www.aliexpress.com/item/1005...2f871802270ywK nie trzeba ciągnąć przewodów, można podłączyć pod czujnik deszczu jest do tego specjalny kabelek Y. Zobaczymy. Jest też droższa opcja fitcamx, ale podobno nie warto przepłacać.
  4. mimoon odpowiedział(a) na WASI temat w G30, G31, F90
    6 x 65 W przy 4 omach plus 2 x 90/160 W przy 4/2 omach
  5. https://www.bmw.pl/pl/footer/quick-link/bmw-vehicle-recalls.html
  6. To jakie pomysły , żeby zaradzić ?
  7. To co, gdzie najłatwiej zajrzeć czy coś się dzieje w G30/31 B47 ? Sterownik jest klejony ? I tak w ogóle, w ktoś spotkał się z takim problemem w serii G ?
  8. mimoon odpowiedział(a) na WASI temat w G30, G31, F90
    Witam. Potrzebuję kupić dłuższy kabel USB do obsługo up7 z miejsca kierowcy. Jaka długość powinna być wystarczająca w g31,wzmacniacz w bagażniku oczywiście. Czy to musi być aktywny czy nie, 3.0 czy wystarczy 2.0 ?
  9. mimoon odpowiedział(a) na WASI temat w G30, G31, F90
    Polecam przynajmniej w hifi , bo nie wiem co siedzi w innych wersjach, wywalić kiepski kondensatorek między wysokotonowym , a średnim głośnikiem i włożyć prawdziwą zwrotnicę. Głośniki oem nie są złe.
  10. Chyba, że te szyby z kropkami tak... https://solarplexius.fi/fi/product/bmw-5-serie-touring-2/?bodyType=kombi&modelYear=2017 Ale żeby jeszcze odcień dopasować.
  11. Właśnie się przymierzam do przyciemniania Zgłębiam temat, i widzę że dużo osób ma z tym problem. https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=99&t=356082
  12. mimoon odpowiedział(a) na WASI temat w G30, G31, F90
    A widziałeś gdzieś sws 8xi w dobrej cenie ? W Stanach tanio, po 120,130$. Podobno to jedyne aftermarketowe, które warto włożyć.
  13. Też jestem ciekaw, bo u mnie też oczywiście brakuję :duh: Do tej siatki to może soś takiego by było dobre, z Ali oczywiście: ) Ewentualnie jako haczyki nz zakupy, a może ktoś takich używa?? Coś takiego ? Te bolce chyba wchodzą w oryginalne otwory.
  14. mimoon odpowiedział(a) na WASI temat w G30, G31, F90
    Może pójdą inną drogą jak w przypadku i4 co nie oznacza , że lepszą. W i4 w HK w drzwiach jest system 3-drożny. Gwizdek, srednie 4" i jeszcze midbassy 6,5" . Podoba mi się ten kierunek z dodatkowym 6,5 calowym przetwornikiem, bo drzwi to jednak jes spora przestrzeń. Natomiast 8 calowy woofer przenieśli do bagażnika ale tylko jeden! , do 8 litrowej obudowy. Ale jest tam sporo miejsca na różne rozwiązania. Tylko z tym zasilaniem trochę namieszali.
  15. Ja jak miałem f31 z basic sereo , wsadziłem wspłosiowe dedykowane mach w drzwi i Puzo c7. Trzeba się trochę pobawić apką do puzu, opóźnienia itd. Nie wiem czy idealnie, pewnie nie. Żadnych mikrofonów, czy nawet miarki nie używałem, ale w pewnym momencie znalazłam naprawdę bardzo fajne brzmienie.
  16. mimoon odpowiedział(a) na WASI temat w G30, G31, F90
    Niskotonowe 2ohm, są chyba tylko w hifi 676, no chyba, że w nowszych z RAM jest inaczej.
  17. W f30 318d podczas chipowania miałem jednocześnie wyłączony egr i przez 3 lata , bo tyle jeżdziłem nic się nie działo. Ja zrobiłem jakieś 50k, a nie wiem ile poprzedni właściciel bo to on robił. Ale autko chodziło pięknie. Ze 143 na 215KM/420Nm.
  18. Używam apki, ale z mirroringu nie korzystałem. Jaka app dodatkowa jest do tego potrzebna? Edit: Ok już znalazłem na ich stronie.
  19. mimoon odpowiedział(a) na WASI temat w G30, G31, F90
    Dwa posty wcześniej o tym wspominałem. Jest sporo możliwości . Z tym, że przynajmniej boczki drzwi, fotele przednie i lewy boczek bagażnika przydało by się do tego zdemontować, a jak już będzie na wierzchu to można by i trochę zainwestować w jakieś maty.
  20. mimoon odpowiedział(a) na WASI temat w G30, G31, F90
    Jeżeli możesz samemu, to najlepiej jakiś aftermarketowy wzmak z dsp + glosniki. Jest spory wybór. Najprościej chyba Match up7 bmw , a co do głośników, to jest tego mnóstwo. Rainbow, Focal, Eton , Audison i jeszcze sporo innych . Wszystko plug and play.
  21. Mam ten sam problem,ale jeszcze się za to nie zabrałem. Przydałby się jakiś filmik :) Póki co znalazłem to:
  22. +1 , apropox mniej znanych turerów, ma ktoś doświadczenie z podkielecką firmą DIAG-TOM ?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.