Treść opublikowana przez Mlodzik18
-
nie chce zgasnąc oswietlenie przycisków
U mnie tez sie swieca zaraz po zamknieciu drzwi z pilota. Pozniej chyba gasna. Po jakims czasie. Sprawdz.
-
Ile jechaliście swoim BMW
Autostrada platna z Nowego Tomysla do Poznania. 250 km/h. Bez problemow.
-
Dziwne wyposażenie
Niezle, bez klimy to juz widzialem, ale z jednostronna to naprawde wyjatek :worried:
-
Stukanie
Ale stuka Ci to na delikatnych dziurach? Czy jak wjedziesz w duza dziure ?Bo do konca nie rozumiem, przyczyn moze byc wiele, najlepiej jak pojedziesz do jakiegos mechanika. Za 10 zl Ci sprawdzi. Ja mialem kiedys tak, ze po delikatnych dziurkach mi cos stukalo, to byly gumy na wachaczach. Sprawdz czy masz luzy na kierownicy, na koncowkach drazkow, przez to tez czasem stuka.
-
Klimatyzacja
Jak najbardziej moze tak byc, a nawet chyba powinno. Ona sie zalacza po to, zeby od razu szyby Ci nie zaparowaly. Akurat w e34 tak nie mam, ale u ojca w innym samochodzie tak wlasnie jest.
-
delikatnie skrecona kierowica do jazdy na wprost..
Zmien lepiej serwis. Naprawde. Jesli Ci nie potrafia tego ustawic to po prostu sie nie znaja. Ja kiedys robilem zbiezniosc po znajomosci. 5 razy mi zle ustawioli, pojechalem tylko raz do innej stacji i tak mi ustawili, ze do sprzedazy samochodu bylo ok.
-
delikatnie skrecona kierowica do jazdy na wprost..
Nie wiem za bardzo co znaczy zle ulozona opona, ale raczej tak. Od opon duzo zalezy. Od bieznika tez.
-
delikatnie skrecona kierowica do jazdy na wprost..
Po prostu ustaw zbieznosc na stacji kontroli pojazdow. Oni Ci to porawia. Tylko zeby ustawiali z dwoch stron. A nie wzgledem jednej strony.
-
Czym rozni sie wersja Amerykańska od Europejskiej?
A itak nie o to mi chodzilo. Nie chce wiedziec jak takie wygladaja tylko dowiedziec sie czy sa inne czesci. o to mi wlasnie chodzi. czy ktos z was cos na ten temat wie? Jesli nie to nie piszcie nie na temat.
-
Czym rozni sie wersja Amerykańska od Europejskiej?
Mozecie sobie wejsc na autoscout24.de i poszukac. W dobrym stanie nie jestes w stanie kupic taniej niz 4500 euro. Oczywiscie mowie o roczniku 1994/95 i od prywatnego sprzedawcy. A nie od jakiegos handlarza. Wlasnie dlatego u nas w Polsce jezdzi tyle zlomow. Ludzie wola sobie taka kupic u handlarza za 15 tys i jezdzic zlomem ale miec Beemke. A zeby ja doprowadzic do normalnego stanu to trzeba wpakowac z 6 tys.
-
Czym rozni sie wersja Amerykańska od Europejskiej?
Masz racje no1wojtek. Akurat 540 sa drogie. Ma bogate wyposazenie. Za 3000 euro to sobie mozna zloma kupic. Jesli auto jest zadbane tak jak opisuje sprzedajacy to cena w Niemczech jest przynajmniej 5000 euro.
-
Czym rozni sie wersja Amerykańska od Europejskiej?
Mam pytanie: Czy ktos z Was wie czym roznia sie werje Amerykanskie BMW od wersji Europejskich ? Oprocz tego, ze kierunkowskazy sa czerwone i lampki znajduja sie na zderzakach. Konkretnie chodzi mi o to czy roznia sie czesciami, wymiarami? Slyszalem, ze tak. Prosze o opinie jesli ktos sie orientuje. Chcialbym sie dowiedziec, poniewaz mialem okazje kupic taka wersje. Jeszcze jedna sprawa, podaje link z OTOMOTO z 540 e34. Czy ktos moze stwierdzic czy to wersja Europejska czy Amerykańska ? Ja widze, ze tylnie kierunki sa czerwone. Nie mozliwe, zeby w Europie takie montowali. Gosc ma naprawde okazyjna cene, szkoda ze automat ale mniejsza o to. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C153038
-
dla tych co lubia sportowa jazde - zawieszenie i felga
Mialem kiedys e34 530i V8 na gwintowanym zawieszeniu KW i felgach 18 calowych skrecanych z rantem, szerokosc: przod 235/40/18 a tyl 265/35/18. Na koleinach tragedia. Na polkich drogach nie oplaca sie kupowac takich felg. Sa naprawde nie praktyczne. Jak chcesz wjechac na kraweznik to stajesz obok itd... Tzreba strasznie uwazac na dziury bo mozna latwo pogiac felgi. Nie mowcie mi tu, ze na takich felgach sie dobrze jezdzi. Fakt, na gladkim asfalcie jest super, ale wszedzie indziej do DUP...........Y.
-
Samopomoc drogowa BMW
Wszystko sie moze zdarzyc... ja nie ryzykuje. Nie podam swojego adresu. Na stacji benzynowej raczej mi nie skroja bo zamykam auto. A jesli ktos dostanie sie do bazy to juz moze sie przyczaic, przy domu w ktorym mieszkam. No taka glupota, ale sami pomyslcie. Malo mamy zlodzieji w tym kraju? czekaja tylko na najlepsza okazje, zeby komus buchnac auto. A BMW jak to BMW lubia nielegalnie zmieniac wlascicieli. Pozdrawiam.
-
Samopomoc drogowa BMW
Mam pytanie? A czy wyrazamy zgode na przetwarzanie naszych danych osobowych ? Zeby pozniej nie ginely wam samochody :) Ja chyba bede ostrozny. Chcociaz chcialbym sie znalezc na tej liscie.
-
540i 98 zagazowana Prinsem
Ile dales za ta instalacje ? tez mam 540 ale e34 i interesuje mnie gaz.
-
Czy nie kasowany"oil service" ma wplyw na dzialani
jakas bzdura. napewno tak nie jest. Gdyby tak bylo to nie skasowalbys tak latwo tej informacji.
-
Dziwny dźwięk
Ja stawiam na to, ze to dzwiek lozysk. Slychac je bardziej lub mniej w zaleznosci od przeciazenia. Wtedy gdy ruszasz lub hamujesz. To jest bardzo mozliwe. Stawialbym na tym. Sprawdz jeszcze czy podczas jazdy na zakretech, gdy skrecasz kola to czy tez cos takiego slychac.
-
Ile wchodzi oleju do 750i??
Nie wiem dlaczego ale do v8 tez wchodzi 7,5l. O co tu chodzi ? Przeciez v12 jest chyba troche wiekszy nie ? Dziwne mam 4.0 v8 i wchodzi 7,5l. Wiec do 5.0 chyba powinno wiecej.
- Dziwny dźwięk
-
Od czego zależy wygląd "nerek"?
Znajdz mi z waskim grilem. http://www.mobile.de/SIDk1Qafs68N7bvycNWmdF62Q-t-vaNexlCsCsK~BmSB11Iindex_cgiJ1117839998A1D1100CCar/cgi-bin/index_cgi.pl?_form=search&sr_make=3500&sr_model=518&sr_priceFrom=-2&sr_priceTo=-2&sr_category=1100&sr_powerFrom=-2&sr_powerTo=-2&sr_registrationDateFrom=1995&sr_registrationDateTo=-2&sr_mileageFrom=-2&sr_mileageTo=-2&sr_country=-2&sr_zip=&sr_zipRadiusTo=-2&doSearch.x=55&doSearch.y=14
-
Od czego zależy wygląd "nerek"?
To, że z V8 miały szeroki grill to już wszyscy wiemy 8) - tego nikt nie zaprzecza. Co do face-liftingu w '94, to pozwolę się nie zgodzić (choć mogę się mylić ...), nawet w '96 roku (kombi) można było sobie zażyczyć wąski grill (oprócz V8 ), ale chyba nikt tego robił :lol: ... Nie wydaje mnie sie :). Od 94 zawsze byly szerokie. Zadna opcja. Od 92 roku pojawily sie inne lusterka nowsze i to w kazdym e34.
-
Od czego zależy wygląd "nerek"?
Co za bzdury (Zalew masz racje). Szeroka nerka byla zaraz po wejsciu V8. Od 1992 r. Nie ma roznicy czy nowszy czy starszy. W rzedowkach byly dopiero od konca 94.
-
NIVO, specjalna regulacja ?
Czyli ja mam tak samo. To zawieszenie jest sportowe. Tak mi powiedzial w Olszowcu, ze jest Poziomowane. Skoro nie mam guzika to pewnie jest tak jak u Ciebie. Czyli problemu nie ma ? Po prostu montuje i jezdze, tak? Bardzo dziekuje.
-
NIVO, specjalna regulacja ?
to jest kobi 540i. W serwisie powiedzieli mi, ze to jest samopoziomowanie. Ale EDC to chyba jest ustawiane w kabinie, pod guzikiem AsC. Ja mam tylko ASC a EDC nie mam. Ale chodzi mi o to czy potrzebna jest specjalna regulacja po zamontowaniu amorka ?