środkowy parametr to stosunek szerkości do wysokości opony, tzn jaki procent szerkości opony to jej wysokość. w Twoim przypadku możesz założyć przy 205 na 15 calowej feldze tylko opony o profilu 65, gdyż profil 55 bedzie za mały i bedzie za duza roznica w wysokosci kola... ponad 6%.... pozdro
No tak łożyska to swoją drogą nadają się do wymiany, ale ten dźwięk w niczym nie przypomina hałasu łożysk a zresztą po tych mniej więcej 4 może 5 sekundach ten dźwięk zanika tak samo przy hamowaniu zaczyna się gdzieś około 15km/h do zera. - czy jest to możliwe, że będą się głośniej zachowywać przy samym momencie stawania i ruszania-sam już nie wiem. Dzięki za wszelką pomoc.
Witam wszystkich!!! Mam problem. Mianowicie przy ruszaniu (przez jakieś 4 sekundy) i stawaniu (od 15km/h do 0km/h) dochodzi mnie dziwny, metaliczny jakby ocierający dźwięk dochodzący z tyłu samochodu. Trudno mi powiedzieć czy dochodzi z okolic kół czy z pasa środkowego. Nadmieniam, że jakiś tydzień temu wymieniłem klocki oraz tarcze z tyłu (nie pomogło). Z góry dzięki i pozdrawiam :!:
5 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.