Skocz do zawartości

turas123

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez turas123

  1. Na 20 nauczysz się omijać dziury :wink: Miałem Pirelli ROF i do normalnej jazdy byly ok. Zmienilem na Michelin PS4S. Zmina zdecydowanie na plus.
  2. Idealna kolorystyka :cool2:
  3. Jezeli u Ciebie wystepuje to czesto i potrafisz to wywolac wjezdzajac na kanal to znajdz jakoegos lebskiego mechanika i na pewno to zlokalizuje. U mnie wystepuje to sporadycznie i nie moglem tego wywolac w warsztacie. U mnie wystepuje to najczesciej po dluzszej jezdzie/trasie.
  4. Mam to samo u siebie od jakiegos czasu. Jeszcze tego nie diagnozowalem. Ciezko to zdiagnozowac bo wystepuje sporadycznie.
  5. Czy jak sie zatrzymasz i powstaje te buczenie to jak na wcisnietym hamulcu lub auto holdzie skrecisz kierownica nawet o jeden obrot to buczenie ustepuje?
  6. Dlatego w tym przedziale benzyna wygrywa. BTW moje evo9 robilo 80-120 chyba 2,5 lub mniej, a to technologia z poczatku lat 2000 :wink:
  7. Merc wiecej ryczy niz jedzie bo to 43,anie 63i tyle w temacie. Elektryk ma fajnego kopa na starcie ale niestety nie ciagnie tak fajnie do maksymalnej predkosci jak dobra benzyna. 80-120 w 2s, ale "nie ciągnie " A 160-200 lub 180-250? Chodzi mi to TM3P, a nie turboS
  8. Mając do wyboru codzień rano c43 amg Kabriolet i Jaguara I-pace do eksploatacji głównie miejskiej praktycznie zawsze wybieram elektryka. Oba auta mają katalogowo 4,8 s do setki ale w realnym świecie elektryk jedzie dużo lepiej: zanim amg zrzuci biegi to Jaguara już nie ma. Jak wsiadam do amg po dłuższej przerwie to mam wrażenie, że ryczy a nie jedzie. Z fajnych rzeczy amg pozostał zimny start. Oczywiście na trasie to inna bajka... Merc wiecej ryczy niz jedzie bo to 43,anie 63i tyle w temacie. Elektryk ma fajnego kopa na starcie ale niestety nie ciagnie tak fajnie do maksymalnej predkosci jak dobra benzyna.
  9. Za P&S placilem w 2018 chyba 11500 brutto + 500 za wgranie softu. Kupowalem u innego dealera, a inny mi kodowal. Jakosc wykonania wydechu jest slaba. Cale pordzewialy oprocz tylnej puszki. Wydaje mi się, ze w tej kasie ogarniesz wydech razem z DP i softem ktoryvda Ci +/- 430km zamiast 360, a jak zmienisz pompe HPFP to mozesz celowac w 500km. Polski MG robi chyba wydech z klapami.
  10. Nie musisz isc w MPPSK. Są tansze rozwiazania i lepszej jakosci.
  11. Z myciem to jest to niestety przesrane jak masz kluczyk w kieszeni. Szybka rada na to to kup pokrowiec na kluczyk ktory blokuje fale.
  12. Na 100% to musze to sprawdzić bo robiliśmy coś takiego i wydaje mi się, że użyliśmy do tego oem maski. Problem w tym, że będę mógł to sprawdzić dopiero pod koniec stycznia. :duh:
  13. Piszesz bzdury. Maska z F36 to ta sama co z F32. Zawiasy masz te same w F36 F32 i F82 wiec co ma nie pasowac maska z M4 do F36.
  14. Przytrzymujesz przycisk na kluczyku czy tylko naciskasz?
  15. Miech do wymiany. Wymiana na nowy badz regeneracja.
  16. Jakie masz mody?
  17. Nie jestem fanem gotowcow. 0,5s mogles urwac na czyms innym, nie koniecznie na mapie. Warunki, setup i "stan" auta byly identyczne? U mnie na 20cali Pirelli ROF 0-100 to powtarzalne 3,8 (best 3,7), 0-200 8,5 (best 8,2) mierzone RL.
  18. Stroilem w TC i wyszlo tak: PB98 - 485 PB100 - 500 PB98 + etanol - 535 200kg zdjete z masy zrobiloby duza robote ale i tak jest piekielnie szybkie :wink:
  19. Tą gumę powinienes wyjąc bez problemu.
  20. turas123 odpowiedział(a) na robaz temat w G11, G12
    Nie pamietam jak ale mi dziala. Trzeba bylo sie chyba zarejestrowac.
  21. turas123 odpowiedział(a) na robaz temat w G11, G12
    https://www.newtis.info/tisv2/a/en/
  22. Tak i na zużyte klocki hamulcowe nabijamy okładziny.
  23. Wyjmij obydwa amory wyślij do LIMAK (albo zawieź) i odeślą Ci zregenerowane z 12 miesięczna gwarancja. Cala operacja trwa 3-4 dni jak wysyłasz.
  24. Ja bym zrobił od razu dwa. Może być tak, ze za chwile padnie drugi. U mnie jeden był kompletnie dziurawy, a drugi jeszcze trzymał. Wysłałem obydwa do regeneracji. Po rozebraniu okazało się, ze amory juz ciekły i zaraz poszedłby drugi miech. Zrobiłem pełną regeneracje obydwu i mam spokój. Koszt regeneracji obydwu wynosi mniej niż jeden nowy po rabatach. Kiedyś w X5 wystrzelił mi jeden miech. Kupiłem jeden nowy amor i wymieniłem tylko jeden. Dosłownie jak samochód wyjeżdżał z warsztatu, ze stanowiska to wystrzelił drugi wiec jak dla mnie jak z jednym coś się dzieje to drugi zaraz tez trzeba będzie robić.
  25. Mozesz wymienic tylko uszkodzony miech albo wymienic miech i zregenerowac amortyzator. Ja po 5 latach i 120k przebiegu zrobilem pelna regeneracje amortyzatora z wymiana miechu. Po rozebraniu amory juz ciekly. Dostalem amory po pelnej regeneracji z LIMAK. Komfort, wybieranie nieruwnosci wrocilo do czasow jak samochod byl nowy. Poprostu po tylu latach i przebiegu czlowiek sie przyzwyczail to "zuzytych" amorow. Kwestia jaki jest wiek i przebieg Twojego auta. Moze wystarczy wymienic tylko miech.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.