Treść opublikowana przez turas123
-
Opony do felgi 20”, F36 430 i xdrive
Na 20 nauczysz się omijać dziury :wink: Miałem Pirelli ROF i do normalnej jazdy byly ok. Zmienilem na Michelin PS4S. Zmina zdecydowanie na plus.
-
M4 F82 Competition LCI
Idealna kolorystyka :cool2:
-
Buczenie na postoju 730 xd g11
Jezeli u Ciebie wystepuje to czesto i potrafisz to wywolac wjezdzajac na kanal to znajdz jakoegos lebskiego mechanika i na pewno to zlokalizuje. U mnie wystepuje to sporadycznie i nie moglem tego wywolac w warsztacie. U mnie wystepuje to najczesciej po dluzszej jezdzie/trasie.
-
Buczenie na postoju 730 xd g11
Mam to samo u siebie od jakiegos czasu. Jeszcze tego nie diagnozowalem. Ciezko to zdiagnozowac bo wystepuje sporadycznie.
-
Buczenie na postoju 730 xd g11
Czy jak sie zatrzymasz i powstaje te buczenie to jak na wcisnietym hamulcu lub auto holdzie skrecisz kierownica nawet o jeden obrot to buczenie ustepuje?
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Dlatego w tym przedziale benzyna wygrywa. BTW moje evo9 robilo 80-120 chyba 2,5 lub mniej, a to technologia z poczatku lat 2000 :wink:
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Merc wiecej ryczy niz jedzie bo to 43,anie 63i tyle w temacie. Elektryk ma fajnego kopa na starcie ale niestety nie ciagnie tak fajnie do maksymalnej predkosci jak dobra benzyna. 80-120 w 2s, ale "nie ciągnie " A 160-200 lub 180-250? Chodzi mi to TM3P, a nie turboS
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Mając do wyboru codzień rano c43 amg Kabriolet i Jaguara I-pace do eksploatacji głównie miejskiej praktycznie zawsze wybieram elektryka. Oba auta mają katalogowo 4,8 s do setki ale w realnym świecie elektryk jedzie dużo lepiej: zanim amg zrzuci biegi to Jaguara już nie ma. Jak wsiadam do amg po dłuższej przerwie to mam wrażenie, że ryczy a nie jedzie. Z fajnych rzeczy amg pozostał zimny start. Oczywiście na trasie to inna bajka... Merc wiecej ryczy niz jedzie bo to 43,anie 63i tyle w temacie. Elektryk ma fajnego kopa na starcie ale niestety nie ciagnie tak fajnie do maksymalnej predkosci jak dobra benzyna.
-
Power Kit do 440i
Za P&S placilem w 2018 chyba 11500 brutto + 500 za wgranie softu. Kupowalem u innego dealera, a inny mi kodowal. Jakosc wykonania wydechu jest slaba. Cale pordzewialy oprocz tylnej puszki. Wydaje mi się, ze w tej kasie ogarniesz wydech razem z DP i softem ktoryvda Ci +/- 430km zamiast 360, a jak zmienisz pompe HPFP to mozesz celowac w 500km. Polski MG robi chyba wydech z klapami.
-
Power Kit do 440i
Nie musisz isc w MPPSK. Są tansze rozwiazania i lepszej jakosci.
-
Comfort Access / komfortowy dostęp
Z myciem to jest to niestety przesrane jak masz kluczyk w kieszeni. Szybka rada na to to kup pokrowiec na kluczyk ktory blokuje fale.
-
Zmiana maski w F32/F36
Na 100% to musze to sprawdzić bo robiliśmy coś takiego i wydaje mi się, że użyliśmy do tego oem maski. Problem w tym, że będę mógł to sprawdzić dopiero pod koniec stycznia. :duh:
-
Zmiana maski w F32/F36
Piszesz bzdury. Maska z F36 to ta sama co z F32. Zawiasy masz te same w F36 F32 i F82 wiec co ma nie pasowac maska z M4 do F36.
-
G12 750i zamykanie bagażnika kluczykiem
Przytrzymujesz przycisk na kluczyku czy tylko naciskasz?
-
Problem z zawieszeniem bmw 730D G11 2016r
Miech do wymiany. Wymiana na nowy badz regeneracja.
-
440ix Mperformance
Jakie masz mody?
-
440ix Mperformance
Nie jestem fanem gotowcow. 0,5s mogles urwac na czyms innym, nie koniecznie na mapie. Warunki, setup i "stan" auta byly identyczne? U mnie na 20cali Pirelli ROF 0-100 to powtarzalne 3,8 (best 3,7), 0-200 8,5 (best 8,2) mierzone RL.
-
440ix Mperformance
Stroilem w TC i wyszlo tak: PB98 - 485 PB100 - 500 PB98 + etanol - 535 200kg zdjete z masy zrobiloby duza robote ale i tak jest piekielnie szybkie :wink:
-
[G11] zacięta roletka konsoli środkowej
Tą gumę powinienes wyjąc bez problemu.
-
[G11/G12] service manual
Nie pamietam jak ale mi dziala. Trzeba bylo sie chyba zarejestrowac.
-
[G11/G12] service manual
https://www.newtis.info/tisv2/a/en/
-
(BMW G12 Opada lewy przod zawieszenia)
Tak i na zużyte klocki hamulcowe nabijamy okładziny.
-
(BMW G12 Opada lewy przod zawieszenia)
Wyjmij obydwa amory wyślij do LIMAK (albo zawieź) i odeślą Ci zregenerowane z 12 miesięczna gwarancja. Cala operacja trwa 3-4 dni jak wysyłasz.
-
(BMW G12 Opada lewy przod zawieszenia)
Ja bym zrobił od razu dwa. Może być tak, ze za chwile padnie drugi. U mnie jeden był kompletnie dziurawy, a drugi jeszcze trzymał. Wysłałem obydwa do regeneracji. Po rozebraniu okazało się, ze amory juz ciekły i zaraz poszedłby drugi miech. Zrobiłem pełną regeneracje obydwu i mam spokój. Koszt regeneracji obydwu wynosi mniej niż jeden nowy po rabatach. Kiedyś w X5 wystrzelił mi jeden miech. Kupiłem jeden nowy amor i wymieniłem tylko jeden. Dosłownie jak samochód wyjeżdżał z warsztatu, ze stanowiska to wystrzelił drugi wiec jak dla mnie jak z jednym coś się dzieje to drugi zaraz tez trzeba będzie robić.
-
(BMW G12 Opada lewy przod zawieszenia)
Mozesz wymienic tylko uszkodzony miech albo wymienic miech i zregenerowac amortyzator. Ja po 5 latach i 120k przebiegu zrobilem pelna regeneracje amortyzatora z wymiana miechu. Po rozebraniu amory juz ciekly. Dostalem amory po pelnej regeneracji z LIMAK. Komfort, wybieranie nieruwnosci wrocilo do czasow jak samochod byl nowy. Poprostu po tylu latach i przebiegu czlowiek sie przyzwyczail to "zuzytych" amorow. Kwestia jaki jest wiek i przebieg Twojego auta. Moze wystarczy wymienic tylko miech.